Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
DJ Shadow - Building Steam With. Grain Of Salt from LP "Entdroducing....." (1996) Mo Wax Records


Άλλη μια τεράστια δισκαρα απο την ίδια χρονια απο τον φοβερό και τρομερό DJ Shadow, ο οποίος πραγματικά ο τύπος πρεπει να τρέφεται με βινύλιο εχει ξεθάψει και σαμπλαρει κατι απίθανα grooves απο απίθανους δίσκους, ο τύπος ειναι για δέσιμο λεμε.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
DJ Shadow - Giving Up The Ghost from LP "the Private Press" (2002) Mo Wax Records


Απο τον δευτερο του διςκο, αλλο ενα αριστούργημα στο καπάκι, τρόπος του λέγειν καπάκι μιας και ήρθε 6 ολόκληρα χρονια αργοτερα, δεν γινονται αυτα τα πραγματα λεμε, πρεπει να τον κλείσουν μεςα τον τύπο κατα λάθος γυρνάει ελεύθερος.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Salaryman - Strong Holder from LP "Karoshi" (1999) City Slang Records


Οι αγαπημένοι μου Salaryman στο φοβερό opening track απο τον δευτερο διςκο τους, αλλο ενα αριστουργηματικο εκρηκτικό μείγμα electronica, kraut rock and beats. Οι Faust και οι Neu! Άφησαν καλα σπόρια, πρεπει να ειναι πραγματικά περήφανοι και να κοιμούνται ήσυχοι, οι Salaryman συνεχίζουν και πάνε ακομα παραπέρα οτι άρχισαν αυτοί.
 







Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
Ευτυχώς που δεν πόσταρα full album :lolsign:
Εισαι ΘΕΟΣ και προνοητικος, θα σας εκανα ολους χαλια με full album:lolsign::D:lol::roflmao: με δισκογραφια επνιγα ολο το site λεμε :lol:
Μπραβο βρε Σταθη που δε ποσταρες ολο το album.
Ναι cosmarpan, ορεξη ειχαμε..

ANIMALS - I'M CRYING (1964)

 









cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Jacob Gardner - Hypnophobia (new track from forthcoming album release due to 4th May 2015)


Ο cosmarpan σε αναμμένα κάρβουνα, ο Jacco κυκλοφορεί το νέο του album στις 4 ΜΑΗ, σας έχω πει ότι το περιμένω πως και πως μιας και πιστεύω ακράδαντα ότι θα ειναι αριστούργημα, και κρίνοντας απο αυτό το κοματι που θα συμπεριλαμβάνεται μέσα στο νέο album, με λούζει κρύος ιδρώτας....HYPNOPHOBIA, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, ανοίξτε δρόμο στην νέα γενιά ρε, ειναι απίστευτη, και στείλτε για σύνταξη τους δεινόσαυρους. Στείλε μας αγόρι μου.
Λίνκ απο το φατσοβιβλιο του https://www.facebook.com/jaccogardnermusic
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.595
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top