Χαρίζεται Διάδρομος Γυμναστικής

Μηνύματα
365
Reaction score
382
Χαρίζεται διάδρομος X-FIT 103. Βάρος χρήστη μέχρι 180 Kg. Είναι μόνο για περπάτημα (ταχύτητα έως 8 Km/h), ενώ ο τάπητας είναι κοντός (107 cm) αλλά φαρδύς (51 cm). Ευρίσκεται σε άριστη λειτουργική κατάσταση, αλλά αναγκαιεί η αλλαγή τάπητα (κόστος γύρω στα 100€). Δεν χωράει στο ασανσέρ και θα πρέπει να κατέβει από τις σκάλες (2ος όροφος). Περιοχή Ριζούπολη.
Ευχαριστώ
 




Μηνύματα
67
Reaction score
1
Οπως ειναι τωρα ειναι λειτουργικος ή θελει αμεση αλλαγη; Αν επιτρεπεται γιατι τον δινεις; Σ/Κ μπορεις για παραλαβη;
 

Μηνύματα
365
Reaction score
382
Καλησπέρα
Λειτουργεί κανονικά, αλλά κάνει υπερβολικό θόρυβο για πολυκατοικία. Μπορείς να "παίξεις" λίγο με το πίσω ράουλο αλλά στην πραγματικότητα χρειάζεται άμεση αλλαγή τάπητα. Τον δίνω διότι αγόρασα νέο. Εάν συνεννοηθούμε εκ των προτέρων, δεν υπάρχει πρόβλημα για την παραλαβή.
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Μάλλον με ενδιαφέρει και μένα (για ιατρικούς λόγους - η ταχύτητα 8 km/h είναι υπεραρκετή).
Επειδή δεν έχω ιδέα από αυτά, διπλώνει όταν δεν χρησιμοποιείται? Τι βάρος έχει περίπου?
 

Μηνύματα
365
Reaction score
382
Μερικά στοιχεία από τις προδιαγραφές της εταιρείας [www.xtr.gr]
Διαστάσεις (Ανοιχτός): Π: 87cm M: 157cm Y: 130cm
Διαστάσεις (Κλειστός): Π: 87cm M: 103cm Y: 134cm
Ιμάντας: Π: 50cm M: 102cm
Καρδιακοί παλμοί: Στις λαβές
Οθόνη πολλαπλών ενδείξεων
Μηχανική κλίση 2 θέσεων
Το βάρος θα πρέπει να είναι γύρω στα 70-80 Kg.Περισσότερες λεπτομέρειες μπορώ να δω από το manual.
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Μερικά στοιχεία από τις προδιαγραφές της εταιρείας [www.xtr.gr]
Διαστάσεις (Ανοιχτός): Π: 87cm M: 157cm Y: 130cm
Διαστάσεις (Κλειστός): Π: 87cm M: 103cm Y: 134cm
Ιμάντας: Π: 50cm M: 102cm
Καρδιακοί παλμοί: Στις λαβές
Οθόνη πολλαπλών ενδείξεων
Μηχανική κλίση 2 θέσεων
Το βάρος θα πρέπει να είναι γύρω στα 70-80 Kg.Περισσότερες λεπτομέρειες μπορώ να δω από το manual.
Ευχαριστώ. Φαίνεται να μου κάνει αφού διπλώνει.
 

Μηνύματα
365
Reaction score
382
Κοίταξα και το manual και δεν αναφέρει περισσότερα στοιχεία. Προηγείται το μέλος "inler" και ακολουθεί ο "messenger". Αναμένω θετική ή αρνητική απάντηση.
 


Μηνύματα
365
Reaction score
382
Κανένα πρόβλημα "inler". Εάν ενδιαφέρεσαι "Messenger" δικό σου.
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Κανένα πρόβλημα "inler". Εάν ενδιαφέρεσαι "Messenger" δικό σου.
Ευχαριστώ. Ψάχνω να βρώ γεροδεμένο φίλο να το κατεβάσουμε!
Έχεις πμ.
 

Μηνύματα
365
Reaction score
382
Επειδή δεν τα πάω καλά με τα μηνύματα, το τηλέφωνο μου είναι 6971892521.
Γιάννης
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Γιάννη τελικά λόγω βάρους (κυρίως) και όγκου (έπεσε απαγορευτικό από το έτερον ήμισυ) δεν μπορώ να το πάρω. Συγγνώμη για την ταλαιπωρία.
Πραγματικά νομίζω είναι κρίμα να πάει στην ανακύκλωση. Δεν το βάζεις στη Χρυσή Ευκαιρία?
 


Μηνύματα
11
Reaction score
6
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα. Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τον διάδρομο. Θα στείλω μήνυμα στο κινητό.
Ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
365
Reaction score
382
Καλησπέρα
Ελπίζω να καταστρέψεις τον 2ο τάπητα λόγω χρήσης, γεγονός που θα αποτελέσει ρεκόρ Γκίνες για Ελλάδα.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.619
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top