VaporShark rDNA 40 & Expromizer v1.2 (Είδη Ηλεκτρονικού Τσιγάρου)

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Πωλείται σε άριστη κατάσταση το VaporShark rDNA 40, 2 μηνών και είναι ακόμα σε εγγύηση, επίσης είναι αγορασμένο από Ελλάδα και από το κατάστημα Replace-Smoke, έχω να δώσω και την απόδειξη αγοράς!
Δίνονται ακόμα 2 σκίν (γκρι & μαύρο), εκτός από αυτήν που έχει το VS δίνεται και επιπλέον η μπαταρία efest 2500mah 35A. Αρχική αξία όλων 230+ ευρώ και πωλούνται στα 155 ευρώ όλα μαζί.



Επίσης ο ατμοποιητής eXpromizer by exvape Version 1.2 Brushed & εξτρά το Full Middle PC Tank - Clear for eXpromizer είναι σε άριστη κατάσταση με όλα του τα παρελκόμενα (εξτρά βίδες, φλάντζες κλπ) και έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα, δίνεται στην τιμή των 35 ευρώ!



Περιοχή μου είναι η Ν. Σμύρνη και προτιμώ από Αθήνα ώστε να γίνει και η επαλήθευση των λεγομένων μου – έλεγχος αυτοπροσώπως από τον αγοραστή. Για έξτρα πληροφορίες και ότι άλλο θέλετε στείλτε μου pm, τα μηνύματα θα τα ελέγχω καθημερινά. Επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου με το τηλέφωνο 6932431247. Ευχαριστώ, Βασίλης.
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Το VaporShark rDNA 40 και τα παρελκόμενα του βρήκαν νέο ιδιοκτήτη. :)
Σταμάτη να το χαίρεσαι και επίσης χάρηκα για την γνωριμία. :smoke:

Παραμένει προς πώληση μόνο ο eXpromizer... ;)
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Παραμένει προς πώληση μόνο ο eXpromizer... ;) και δέχομαι προτάσεις για ανταλλαγές, όπως ντρίπερς κλπ.!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.355
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top