Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Δεν ξέρω γιατί, αλλά τα μηχανικά μοντ μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τα κουτάκια.
Κατά βάθος είμαι αναλογικός τύπος μου φαίνεται.:D
ειναι καλυτερα ....ειδικα τα κινεζικα :tongue:

προσφατα ενας πηρε κινεζικο και εδωσε 200 e :roflmao:
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλημερα γατακι...:)

ναι ζηλευω...:roflmao:

εχε το νου σου εσυ μην ξεχαστεις τι συρμα εχεις σε καθε ατμοποιητη....:D
μπορεις να γραφεις πανω στους ατμοποιητες τι συρμα εχεις ;):)
:laugh:
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
...εχε το νου σου εσυ μην ξεχαστεις τι συρμα εχεις σε καθε ατμοποιητη....:D
μπορεις να γραφεις πανω στους ατμοποιητες τι συρμα εχεις ;):)
:laugh:
Βρε καλώς τον Τρόλερ-μαν... τροοοο λαρία όλα ρα... :laugh: :laugh: :laugh:
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.601
Reaction score
4.135
VICIOUS ANT Πριν από 1 ημέρα
It will be up for listing soon. It will come as a set the attachment, the 18650 mod, 18350 tube and a charging stand. We are looking at 450usd for the titanium set, 350usd for the ss/brass set and 300 for the SS.
Ξαφνικά τα 200 του vshark φαίνονται πολλά..
 


Y

Yiannis_B

Guest
χθες παρέλαβες

βαθυομική δεξαμενή ?

:rolleyes:

...έχουμε νέο γλωσσοπλάστη... :roflmao:





Οι Ni 200 στον subtank mini μου βγάζουν πολύ ζεστό ατμό - για το ντουμάνι που θα ήθελα, νομίζω ότι ο θάλαμος των OCC κεφαλών δεν είναι βελτιστοποιημένος για Ni - πολύ μικρός χώρος για να απλωθεί σωστά η αντίσταση. Θα δοκιμάσω την rebuiltable κεφαλή και θα επανέρθω. ;)
 
Last edited by a moderator:




Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλα μιλαμε οτι οι κινεζοι ξεπερασαν εαυτον :biggrin:.....ατμιζεις και με kanthal βαζοντας θερμοκρασια .....:roflmao:

οτι ναναι ...:party:

το evolv dna 40 μπροστα στο sx 350j δεν εχει θεματα ετσι οπως πανε τα πραγματα..
 


Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Παρέλαβα πριν λίγο και το vamo v8, οπότε έκανα κι εγώ τη δοκιμή του subtank με τη κεφαλή των 1.2Ω στα 15~20W max, με atmoslab bebeca 12mg που έχει καθίσει στο tank 4-5 ημέρες. ΟΚ, δεν τρελαίνομαι, ή που θα ανοίξω τέρμα τον αεραγωγό για να πάρω γεύση σε πνευμονική ή που σχεδόν θα τον κλείσω και θα χαθεί η γεύση. Σαν αναφορά έχω τόσο το egrip με την rba βάση και Muji βαμβάκι, όσο και τον aspire atlantis ενός φίλου ( που περίμενα να είχα τέτοια αποτελέσματα, ομολογώ ). Θα δοκιμάσω αργότερα το βράδυ να στήσω την rba, μπας και γίνει τίποτα καλύτερο. Επίσης, όντως το drip tip ζεσταίνεται πάρα πολύ, προς το παρόν έβγαλα του egrip και νομίζω ότι κάπου έχω και του aerotank για να δοκιμάσω.
 





Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top