80s,90s Garage & Psychedelic Revival

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
A,πιτσιρικάς και εσύ siap.Νιάτο 27 ετών σαν τον φίλο ψοσμαρπαν

Εγώ με τον Στάθη,είμαστε πουρά μπροστά σας.



Kανά link για να ακούσουμε έστω και εμείς τα τραγούδια
του Stabbing In The Dark,έχεις;
Δυστυχώς δεν υπάρχουν πουθενά. Ένα μελλοντικό πρότζεκτ ειναι να μπορώ να ριπαρω απο βινύλια, όποτε μόλις ολοκληρωθεί το πρότζεκτ, στο υπόσχομαι ότι θα το ριπαρω και θα το ανεβάσω στο ΥΤ η θα στο στείλω με άλλο τροπο.
 

Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Δυστυχώς δεν υπάρχουν πουθενά. Ένα μελλοντικό πρότζεκτ ειναι να μπορώ να ριπαρω απο βινύλια, όποτε μόλις ολοκληρωθεί το πρότζεκτ, στο υπόσχομαι ότι θα το ριπαρω και θα το ανεβάσω στο ΥΤ η θα στο στείλω με άλλο τροπο.
Ορίστε!Αυτοί είναι φίλοι

Θενξ!
 








Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Ε βαλτο ολο ρε συ να τελειώνουμε αμα το'χεις ριπαρει, βασανιστήρια μας κανεις? :lolsign:
οι
The Charms - The Leaders Lied [1988]


Δυστυχώς δεν υπάρχουν άλλα κομμάτια απ’ αυτό το άλμπουμ στο YouTube :errwhat:
Charms likers Check your PMs . Αν ξέχασα κάποιον ας μου πει.
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
The Gore Hounds - Tune In To My Love from LP "Halloween Everyhere" (1987) Alien Cactus Records


Οι αγαπημενοι μου The Gorehounds, άλλο ένα εκπληκτικο garage ταμαμ για τους συλλεκτες του μέλλοντος, στην επισης αγαπημενη μου Alien Cactus. Αντε κωλογερα ασμη μου θες και garage εχουν πιασει αλατα οι χονδροι σου ρε :lolsign::D:lol::roflmao:

Αντε παρε και ένα Link να κατεβασεις τα απαντα τους να καν

Cosmarpan, να σου πω σε ποιό στέκι βρίσκεις τον μιστερ Gorehound ή τον έχεις πάρει γραμμή ήδη?
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Δυστυχώς δεν υπάρχουν πουθενά. Ένα μελλοντικό πρότζεκτ ειναι να μπορώ να ριπαρω απο βινύλια, όποτε μόλις ολοκληρωθεί το πρότζεκτ, στο υπόσχομαι ότι θα το ριπαρω και θα το ανεβάσω στο ΥΤ η θα στο στείλω με άλλο τροπο.
Μιας και ανέφερες τους Gorehounds πριν και το μελλοντικό σου προτζεκτ ξέρεις που θα βρεις τον μιστερ Gorehound έτσι? Ή δεν τον μυρίστηκες ακόμη?
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μιας και ανέφερες τους Gorehounds πριν και το μελλοντικό σου προτζεκτ ξέρεις που θα βρεις τον μιστερ Gorehound έτσι? Ή δεν τον μυρίστηκες ακόμη?
Ποιον ρε ? τον Jordan?
 





cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Hector Penalosa - Dog In The Rain from LP "Hector" (1988) Cryptovision Records


Αρχηγος των φανταστικων Flying Color, οι οποιοι ειχαν βγαλει ένα και μοναδικο 1 χρονο νωρίτερα, εξαιρετικης power pop τραγουδοποιιας, επανέρχεται ένα χρονο αργοτερα με ένα προσωπικο δισκο, με τιτιλο απλα το ονομα του, κρατώντας την σημαια της ποπ ψηλα, ισως και ψηλοτερα πο τους Flying Color. Σκετη απολαυση.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Flying Color - Dear Friend from LP "Flying Color" (1987) Frontier Records


Ε, θα ηταν παραλειψη να μην βαλουμε και κανα κοματι από Flying Color, μιας και αναφερθηκαν. Ότι πρεπει για καλοκαιρι, παω να ανοιξω καμμια μπυριτσα να απολαυσω Ιπταμενο Χρωμα.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Naked Prey - What Price For Freedom from LP "Under The Blue Marlin" (1986) Frontier Records


Ο απολυτος υμνος της ερημου, γραμενος από τους Naked Prey, κατευθείαν από την καρδια της ερημου του Tucson της Arizona. Αυθεντικο rock'n'roll υψηλων ταχυτήτων, ζαλισμένες κιθαρες από τον εκτυφλωτικο ηλιο, ατελειωτες βολτες στους αχανεις αυτοκινητοδρομους, πολύ αλκοολ βεβαια και ερμηνεια για Oscar από τον Van Christian. Κιθαριστικα σολα για πολύ air guitaring στο δωματιο :lolsign::lol:, είμαι σιγουρος ο Neil Young των αρχων της δεκαετιας του 90 θα σκοτωνε χωρις κανενα ενδοιασμο για να εχει γραψει αυτό το κοματι και να το εχει σε δισκο του. Τσιτωστε τα γκαζια, βββοοουυυρρρ, παμε.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top