Ηλεκτρονικό τσιγάρο

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
:hi::party:
καλή αρχή

μεγαλύτερη μπαταρία χρειάζεται νομίζω.έχω μια ego 1300mah αν θέλει.
τόσοι ατμισταί εκεί τον αφήσατε με 350mah μπαταρία,ντροπή σας.
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλη αρχη S
αν και πιστευω πως εισαι ανωριμος ακομα για κατι τετοιο :p:D
 





Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ναι δεν γουστάρω απομιμήσεις γενικός στα πάντα.ειμαι της άποψης έχω παίρνω δεν εχω δεν παίρνω
Καλέ μου φίλε ,
σέβομαι απόλυτα την επιθυμία σου .Αλλά......
σε ηλεκτρονικά (πχ DNA 40 ) όντως έχει νόημα να πάρεις την "πραγματική" πλακέτα .
Για δουλειές τόρνου όμως που ο Ορίτζιναλ χρεώνει στο θεό δεν του τα πληρώνω με το τίποτα .
Άσε που με την ταχύτητα που κυκλοφορούν οι κόπιες αμφιβάλλω αν φτιάχνονται όντως Γερμανία και όχι Κινα :sneaky:
καλά ατμίσματα :drinks:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.729
Καλέ μου φίλε ,
σέβομαι απόλυτα την επιθυμία σου .Αλλά......
σε ηλεκτρονικά (πχ DNA 40 ) όντως έχει νόημα να πάρεις την "πραγματική" πλακέτα .
Για δουλειές τόρνου όμως που ο Ορίτζιναλ χρεώνει στο θεό δεν του τα πληρώνω με το τίποτα .
Άσε που με την ταχύτητα που κυκλοφορούν οι κόπιες αμφιβάλλω αν φτιάχνονται όντως Γερμανία και όχι Κινα :sneaky:
καλά ατμίσματα :drinks:
Και τώρα θα 'ρθει ο Bill και θα σου βάλει like. :D
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
και τρι-πρόσωπος... :prankster:

Όποιος έχει δει το δεύτερο βίντεο του Μπουσάρντο στην Κίνα... υπάρχει περίπτωση να σου πουλάνε ορίτζιναλ και να παίρνεις κόπια... έχουμε τέτοια περίπτωση εδώ μέσα...:whistling: :rofl:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Καλέ μου φίλε ,
σέβομαι απόλυτα την επιθυμία σου .Αλλά......
σε ηλεκτρονικά (πχ DNA 40 ) όντως έχει νόημα να πάρεις την "πραγματική" πλακέτα .
Για δουλειές τόρνου όμως που ο Ορίτζιναλ χρεώνει στο θεό δεν του τα πληρώνω με το τίποτα .
Άσε που με την ταχύτητα που κυκλοφορούν οι κόπιες αμφιβάλλω αν φτιάχνονται όντως Γερμανία και όχι Κινα :sneaky:
καλά ατμίσματα :drinks:
γιατι ειπες π.χ.dna 40 και οχι yihi 350j ; :roflmao:

καλα κανει το παληκαρι και παιρνει αυθεντικο ....
...εγω μαζι του...

εξαλλου μην ξεχνας οτι και εσυ πηρες γνησια ανταλακτικα στον κλωνο σου για να παιξει.:tongue:

περαν του ατμισματος το οποιο μπορει να ειναι ιδιο με την απομιμηση....το αυθεντικο ειναι εμφανες οπτικα διαφορετικο και original :D
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
κάποιος στην παρέα χθες έβηχε σαν φούστης... τι να υποθέσουμε...? :rolleyes:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
εσύ ροζέ γέλα...:p εμείς να δεις (χθες) τι γέλια κάναμε με τις ρυθμίσεις που κάνει στα συστήματα...:laugh:
γιατί δεν αγόραζες από τον φίλο μας τον Μάρκου ένα sansui eqoualizer καλύτερα...:roflmao:
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
εσύ ροζέ γέλα...:p εμείς να δεις (χθες) τι γέλια κάναμε με τις ρυθμίσεις που κάνει στα συστήματα...:laugh:
γιατί δεν αγόραζες από τον φίλο μας τον Μάρκου ένα sansui eqoualizer καλύτερα...:roflmao:
ωρε πικρα :roflmao:

πως καταντησες ετσι καημενε :laugh:

παντως απο το δικο σου eq ειναι καλυτερο :fuckyou:

και μετραει και καλυτερα κατω των 55hz :fuckyou:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.689
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top