Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος









cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Jacob Gardner - Hypnophobia (new track from forthcoming album release due to 4th May 2015)


Ο cosmarpan σε αναμμένα κάρβουνα, ο Jacco κυκλοφορεί το νέο του album στις 4 ΜΑΗ, σας έχω πει ότι το περιμένω πως και πως μιας και πιστεύω ακράδαντα ότι θα ειναι αριστούργημα, και κρίνοντας απο αυτό το κοματι που θα συμπεριλαμβάνεται μέσα στο νέο album, με λούζει κρύος ιδρώτας....HYPNOPHOBIA, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, ανοίξτε δρόμο στην νέα γενιά ρε, ειναι απίστευτη, και στείλτε για σύνταξη τους δεινόσαυρους. Στείλε μας αγόρι μου.
Λίνκ απο το φατσοβιβλιο του https://www.facebook.com/jaccogardnermusic
Jacco Gardner - Find Yourself from LP "Hypnophobia" (2015) Polyvinyl Records


Κυκλοφόρησε επιτέλους, επίσημο video clip απο άλλο ένα κοματι του νέου δίσκου του Jacco, άκουσα και κάποια αλλα δείγματα και χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο. Το δε ομώνυμο κοματι που είχα βάλει πριν λίγο καιρό ειναι παντελώς απίστευτο το έχω ακούσει 500 φορές. Έν αναμονή του βινυλίου, πάει για λιώσιμο σίγουρα.
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Jacco Gardner - Find Yourself from LP "Hypnophobia" (2015) Polyvinyl Records


Κυκλοφόρησε επιτέλους, επίσημο video clip απο άλλο ένα κοματι του νέου δίσκου του Jacco, άκουσα και κάποια αλλα δείγματα και χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο. Το δε ομώνυμο κοματι που είχα βάλει πριν λίγο καιρό ειναι παντελώς απίστευτο το έχω ακούσει 500 φορές. Έν αναμονή του βινυλίου, πάει για λιώσιμο σίγουρα.
Έχω μείνει...πακης λέμε :roflmao::lolsign:
 







cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Biting Tongues - Compressor from 12" EP "Compressor" (1987) Factory Records


Οι αγαπημένοι μου Biting Tongues, σε σαφώς λιγότερη πειραματική διάθεση απ'οτι στα πρώτα τους albums, αν και παρ'ολη την τελείως ρυθμική βάση και διάθεση ο πειραματισμός δεν λείπει, ειναι στο αίμα τους. Απλά καταπληκτικοί. Για άλλη μια φορά έχω μείνει...πακης :lol: πάω για επανάληψη δισκογραφία Biting Tongues. :lolsign:
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.373
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top