Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Γιάννη ποια η γνώμη σου για το istick 50, αξίζει?

Θέλω κάτι με μεγάλη αυτονομία.
Χαρη το ειχα το istick 50,και η μπαταρια με εβγαζε σχεδον δυο μερες με 1.6 αντισταση και στα 10 βαττ.
Εγω το προτεινω.

Τωρα γιαυτο που λει ο Μανος,αυτες τις μερες γραφτηκαν πολλα για το istick 50. Mου θημησε τον ντορο που εγινε με το cloupor. 2 cloupor περασαν αποτ αχερια μου,αλλα δεν σκασε κανενα.

Οπως για το cloupor,ετσι και για το istick κυκλοφορησε μια φωτογραφια και το κανανε θεμα.

Eδω ειναι ενα βιντεο οπου το istick κανει autofire. Kαι αυτο παλι εγινε θεμα. Το ξερω αν το κουμπι εχει προβλημα και εχει κολλησει?


Eδω οι δυο,ολες και ολες φωτο που εχουν ανεβει,οτι σκανε τα istick. Aπο εχθες το ψαχνω,και δεν βρισκω αλλες φωτο, η αναφορες για σκασμενα μοντακια. Σε 2-3 ξενα φορουμ που βρηκα το ιδιο θεμα,ολο οι ιδιοι εχουν ποσταρει.

rps20150427_153340.jpg
rps20150427_153529.jpg


Ποιος μου λεει οτι ο τυπος δεν εφτασε το μοντ στα ορια του,με χαμηλες αντιστασεις?
Το προβλημα στο μοντακι που ειναι γνωστο παντου,ειναι οτι εχει λιγο σκληρο κουμπι και θελει δυναμη παραπανω για να δωσει.

Μαλλον επειδη το cloupor,και το istick πουλησαν σαν τρελλα καποιους τους εχει ενοχλησει.
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
"Και αφου μαλλον τελειωσε προς το παρον το "θαψιμο" του Istick 50W, ας συνεχισετε να το ευχαριστιεστε οσοι το εχετε και ας περιμενουμε κι εμεις οι υπολοιποι να το ευχαριστηθουμε μολις το παρουμε οπως χιλιαδες αλλοι χρηστες του..."

Λογια συνατμιστη απο το e-kapnisma
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.269
Για τον φορτιστή είμαι σίγουρος. Κι εγώ τον ίδιο έχω, αλλά με 4 θέσεις. Εσύ πήρες το διθέσιο, το σπορ. :p
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Screenshot_1.jpg


Tι γινεται με τα κ@λοελτα?>:(
Aπο τις 23 Απριλιου εχει φθασει ο kayfun v4, και εχει κολλησει στο ιδιο status,και kayfun δεν βλεπω.:(
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
άσε μας στον πόνο μας βρε Γιάνη (λόγω μόδας σε έβαλα με ένα ν)... από τις 13-04-2015 και ακόμα δεν έχουν έρθει...:spiteful:
 
Last edited:



Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Eχουν ερθει Βασιλη,απλα στα Ελτα τραβανε το π@υλι τους.
Καπου σε καποια αποθηκη καθεται ο σακος και περιμενει,να εμφανιστει αν θυμηθει καποιος να τον σκαναρει.:D
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Αυτο το εχω παραλαβει,και το δειχνει ακομα οτι ειναι στο κεντρο διαλογης.
2015-05-04 01:42
KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

Ιδρωνουν απο την δουλεια τα παιδια εκει στα Ελτα αεροδρομειου!:roflmao::laugh:
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Χθες το βράδυ ήμουν με κάτι φίλους οι οποίοι ασχολούνται με τα logistics γενικότερα σε μεγάλη πολυεθνική , το αεροδρόμιο βαράει μύγες ... οι αποθήκες για το process είναι άδειες από πέρσι το καλοκαίρι και μετά έχουν πέσει πάρα πολύ εισερχόμενα - εξερχόμενα ...
μάλλον τα καθυστερούν για να φαίνεται ότι υπάρχει αντικείμενο να ασχοληθούν οι υπάλληλοι.
 

Μηνύματα
53
Reaction score
27
2 μέρες τώρα έχω πια τον Apollo dripper και πειραματίζομαι ατμιζω ξαναπειραματιζομαι και ξανατμιζω και ενώ στην αρχή είπα πω πω τόσα λεφτά μετά το ξέχασα τελείως είμαι. 150% ευχαριστημένος τέλεια γεύση ντουμάνι κτλ και άπειρα στησίματα .να σαι καλά λεο με τα εργαλεία που φτιάχνεις .το dna40 βγαίνει σε σωλήνα ξέρει κανείς;καλημερες σε όλους καλή δουλεια
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Καλά, αυτό δεν είναι τίποτα. Εγώ έχω ένα πακέτο απο ft που δείχνει να βρίσκεται στο αεροδρόμιο της Μαλαισίας απο τις 31/03... Ευτυχώς δεν είναι τίποτα σημαντικό ( αλλά και στο ft, σαΐνια!! Τους λέω το πρόβλημα και μου κάνουν μάθημα ανάγνωσης του tracking... ).
 


Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Ναι........φτιαξε με και εσυ τωρα........

Υ.Γ Λυσε,καθαρισε,δοκιμασε,και πες τι θα αντιμετωπισω.:)
 
Last edited:




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.497
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top