Αγορα 4κ 49-50 ιντσων η 55

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Ηδη εχω δει την LG 49 UB 830. Θα ελεγα οτι τα χαρακτηριστικα ειναι αντιστοιχα των απαιτησεων μου. Με τιμη 770 ευρω. Αλλα με ειναι σε κατασταση στοκ πολυκαταστηματος. Επισης ενα προβλημα που διαπιστωσα ειναι οτι στις γρηγορες σκηνες εβλεπα πιξιλιασματα, σπασιματα εικονας. Δεν ξερω αν εφταιγε το βιντεακι που επαιζε αλλα σαφως δεν μ αρεσε. Το να παω σε 55αρα δυστυχως ανεβαινει αρκετα το μπατζετ και μονο αν υπαρχει καποια ευκαιρια θα το εβλεπα. Το 3D χωρις να ειναι απαραιτητο θα ηθελα να υπαρχει εκτος κι αν υπαρχει διαφορα τιμης ουσιαστικη.

Θα ηθελα την γνωμη σας. Η αγορα θα γινει αμεσα.
 


Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Με προβληματιζουν τα λιγα Hertz. Δεν ξερω κατα ποσο πρεπει να σταθω σ αυτο, ωστοσο θα ηθελα να ειναι περιπου στα 1000. Κατι ακομη, τελευταια στην Samsung & Philips παρατηρουνται πολλα ροβληματα με το πανελ αμεσως μετα την ληξη της εγγυησης. Κι αυτο το μαθαινω απο τεχνικους τηλεορασεων. Οποτε προσωπικα θα παω σε κατι διαφορετικο.
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Τελικα αυριο μπαινει η παραγγελια για LG 49 UB 830 απο Αθηνα. Με τα μεταφορικα θα μου βγει 805 ευρω. Στην Θεσσαλονικη δεν υπαρχει πουθενα σφραγιστη αλλα μονο σε κατασταση demo. Ναι μεν ειναι κανα 50αρι πιο φτηνη, αλλα με δεδομενο οτι η τηλεοραση ειναι πλεον στην αγορα κοντα στο ετος, καταληγω στην σφραγιστη, η διαφορα δεν ειναι μεγαλη.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.600
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top