Ηλεκτρονικό τσιγάρο



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Επιτέλους, να και μια οθόμη που διαβάζεται κανονικά, χωρίς να γυρίσεις, στρίψεις, τουμπάρεις...
Βρε τεμπέλη.........όλα στο πιάτο τα θέλεις :p
 

Y

Yiannis_B

Guest
Provari P3, Provari Classic ή box mod? (Δεν με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα τα ψηλά watt)
To Classic δεν έχει νόημα. Θες όσο γίνεται περισσότερα watts από αυτά τα διαόλια..Είναι ένα 2.5 με flat cup και νέο display.

If you put a souped up engine in a Model T Ford is the Model T still classified as a classic?
If you substitute LEDs in a PBR neon sign, is the sign still a classic?
If you make a Philly cheesesteak sandwich with "squeeze cheese" from a can is it still a classic?
If you put a P3 top cap on a PV2.5 is the PV still a classic?
https://www.e-cigarette-forum.com/f...to-have-the-new-flat-top-cap-assembly.626322/

Βρες ένα μεταχειρισμένο. 2.5 Το P3 αν και με περισσότερα watts (20 έναντι 15 του classic), είναι οριακό. Πολύ άνετο στο χέρι. Έχω και το YiHi, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι εύχρηστο σαν το provari .
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905


Ξέχασα να αναφέρω ότι το μόντ (eVic-VT) σκέτο έχει € 109.00

Edit: Για έναν νέο ατμιστή (και όχι μόνο) που θέλει ένα μηχανάκι που τα έχει όλα και ατμΊζεις με την "ασφάλεια" του TC... είναι πρόκληση, ακόμα και το άνω πακέτο με τον eGo ONE mega atomizer στα € 134.90 !

 
Last edited:

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Για τους αναλογικους.
Το δοκιμασα σημερα,και το ερωτευτηκα!:D Πολυ καλη κατασκευη,το κουμπι βουτηρο.και χωρις καμμια τζουφια,και σε πολυ καλη τιμη! 52€

Screenshot_2.jpg

http://www.jwellstores.com/en/accurate-range/mabillon-mod/


Πληροφορηθηκα οτι ετοιμαζει ενα Box με TC.
 
Last edited:


Μηνύματα
53
Reaction score
27
Καλημερούδια σε όλους.επεσα εχθές τυχαία στο invander mini heatvapes για άτομα σαν εμένα που δουλεύω με τροχούς αλουμινια κτλ είναι κουκλί.το έχει δει κανένας από κοντά;θα στήσω μια nh200 σήμερα στον Apollo και θα πάω για δοκιμή
 

Μηνύματα
53
Reaction score
27
Πήρα το black flag fallen και ενώ είναι από τα καλύτερα υγρά για τα δικά μου γούστα και το ατμιζω όλη μέρα σπαστό με καπνικά μπορώ να πω ότι με έπιασε το στήθος μου ένα μικροσφιξιμο σαν τότε που κάπνιζα πολλά τσιγάρα.δεν ξέρω μπορεί να φταει η δουλειά και όχι το υγρό πάντως το εξετάζω
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλα .....με espresso freddo γλυκο και ολιγη σαντιγι στα 0.17Ω με 30αρη και ακτινα 1.375mm :p στα 8.5 watt στους 180c σκοτωνει o mini kayfun lite + :party:

:D

20150523_093859.jpg
 
Last edited:

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Γιατί ρε φίλε δεν βάζεις το υγρό απευθείας μέσα στο καφέ σου .........
να γλυτώσεις και τα κακόμοιρα 8,5 :rolleyes:
1,2 volt :eek:......να σου φτιάξω μοντάκι με μια ΑΑΑ αλκαλική να μην πιάνει και χώρο στην τσέπη σου :D
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Πήρα το black flag fallen και ενώ είναι από τα καλύτερα υγρά για τα δικά μου γούστα και το ατμιζω όλη μέρα σπαστό με καπνικά μπορώ να πω ότι με έπιασε το στήθος μου ένα μικροσφιξιμο σαν τότε που κάπνιζα πολλά τσιγάρα.δεν ξέρω μπορεί να φταει η δουλειά και όχι το υγρό πάντως το εξετάζω
Τα άρθρα που κόπιαρες μιλάνε για ιστολογικές αλλοιώσεις σε κυτταρικό επίπεδο που δεν δικαιολογούν επ'ουδενί το σφίξιμο .
Μάλλον το παράκανες με "πιπίλα" λόγω ευχαρίστησης και μπούκωσες η τραβάς πιό γεμάτες πλέον
 
Last edited:


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Με την κατιούσα (σε τιμή εννοώ) που έχουν πάρει τα TC μοντάκια... η YiHi και η Evolv πρέπει να αναθεωρήσουν τις τιμολογιακές τους απαιτήσεις!
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Εντέλει Μάνο είχες δίκιο για την Evolv (Brandon) και το ταξίδι στην Κίνα...:rolleyes: γιαυτό ξεπουλάει όσο-όσο η VS :cautious:

Εδώ το μοντέλο της HCigar HB40 με ορίτζιναλ DNA40 μέσα... στα 110 ντόλαρς :geek:

Το λέει καθαρά και ο Mike στην εισαγωγή του....

 
Last edited:

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
καλα .....με espresso freddo γλυκο και ολιγη σαντιγι στα 0.17Ω με 30αρη και ακτινα 1.375mm :p στα 8.5 watt στους 180c σκοτωνει o mini kayfun lite + :party:

:D

View attachment 48098
Κώστα το μοντάκι σου θέλει καλίμπρα, ή του έχεις πει να στέκεται σούζα?:D
 

Μηνύματα
53
Reaction score
27
Τα άρθρα που κόπιαρες μιλάνε για ιστολογικές αλλοιώσεις σε κυτταρικό επίπεδο που δεν δικαιολογούν επ'ουδενί το σφίξιμο .
Μάλλον το παράκανες με "πιπίλα" λόγω ευχαρίστησης και μπούκωσες η τραβάς πιό γεμάτες πλέον
Σίγουρα ατμισα παραπάνω λόγο πολύς δουλειάς αλλά με 2 ml max που κάνω την ημέρα σιγά το πολύ ατμισμα :) άντε να φτασα 3 σε βατ 9 παίζω με 1,1-1,4 .νομίζω ότι το υγρό αυτό espesso και κάτι τρούφες κτλ είναι βαρύ.όσο για τις μελέτες - ομελετες που τις λέω εγώ ότι και να λένε εγώ ξέρω καλύτερα αν είναι οκ το ατμισμα για μένα τι νιώθω καλύτερο άρα είναι καλύτερα.τωρα ακόμα και τον αέρα που αναπνέουμε αμα τι ψυρισουμε πάλι θα βρουμε να λέμε .παν μέτρον άριστον εγώ έτσι λέω κουλ βατ κουλ ποσότητες κουλ αντιστάσεις και δεν θα πάθουμε τπτ.τωρα αμα βαράς 10-15 ml παίζεις 40-60 βατ κτλ ρ γαμα τα και τον αερα αμα τον εισπνεεις έτσι ζαλίζει :)
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
με τόσα λίγα ml που κάνεις.... δεν υπάρχει λόγος για συζήτηση.... :smoke: ;)
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.710
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top