Ζήτηση για μικρά ηχεία ραφιού

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.606
Ενδιαφέρομαι για μικρά ηχεία ραφιού,με μέγιστες διαστάσεις (Υ-Π-Β) 23-15-20 και προφανώς προσιτά.Αν περισσεύει κάτι pm (μόνο από Αθήνα).
 


Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Πρεπει να εχω αποθηκευμενο ενα ζευγαρι Quad L-ite, με το κουτι τους σε υπεραριστη κατασταση,σε χρωμα μαυρη λακα αν θυμαμαι.Δουλεψαν περιπου 10-15 ωρες στο γραφειο και μετα λογω μετακινησης πακεταριστηκαν και εμειναν εκει.Αν τα θελεις μπορω να τα δωσω 150 ευρω
 


Μηνύματα
69
Reaction score
3
Καλησπερα υπαρχουν διαθεσιμα τα ηχεια που ζητατε.Ειμαι απο περιοχη Θεσσαλονικης ΕΙχαμε επικοινωνησει πριν λιγο καιρο.Κατασταση σχεδον καινουργια με το κουτι τους, μαυρα, τιμη 90ευρω με τα μεταφορικα.
 

Μηνύματα
69
Reaction score
3
Επισης υπαρχουν διαθεσιμα σε πολυ καλη κατασταση τα Teac Ls-h250 μαυρα με τιμη 60 ευρω με τα μεταφορικα.Αν θελετε να σας στειλω αυριο φωτογραφιες και απο τα δυο.
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.606
μαλλον ειχατε επικοινωνησει με αλλο μελος, που ειχε βαλει ιδια αγγελια (απο την αρχη ομως και ζητουσε τα συγκεκριμενα).
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.850
Reaction score
77.441
Τώρα που γράφω....ξέρω ότι αν με δει η γυναίκα την έβαψα:o:o:o....τα έχω στα κουτιά τους σε άριστη κατάσταση σε μαύρο χρώμα....λειτουργία ως περιφερειακά.....αν έχεις κάτι για ανταλλαγή...είμαι ανοιχτός σε προτάσεις.....

:p:p:pΠαρακαλώ τους διαχειριστές το μήνυμα να καταστραφεί σε 30 δευτερόλεπτα.....:p:p:p
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.850
Reaction score
77.441
Υ.Γ. Και δώρο οι βάσεις τους με τις αυτοσχέδιες λάμες για να κουμπώνει σε αυτές...μαζί μ φλάντζες.....:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.606
Θα γινω πολυ συγκεκριμενος για να βοηθησω την πορεια της αγγελιας ......σε οποιοδηποτε χρωμα (μαυρο,λευκο,κοκκινο ,κιτρινο πρασινο),τιμη μεχρι 80 ευρω (για αριστη κατασταση) ,αλλα μονο Αθηνα και με δυνατοτητα ολιγολεπτης ακροασης για τυπικους λογους.
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.677
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top