80s,90s Garage & Psychedelic Revival

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Οσοι νοιωθουν μεγαλυτεροι από 21 ΧΡΟΝΩ :lolsign::lol: (ακους ΜΙΧΑ?) μην μπουν ΚΑΝ στον κοπο να ακουσουν The Slickee Boys. ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ :p
Μικρε ασε τις garaζιες, μα αυτες ειναι για μεγαλα παιδακια, και παρε καμια μερα το στικακι σου με τα mp-θρια σου, και ελα να ακουσετε με την κορη μου 8 χρονων κανενα Justin Bieber, που ειναι για την ηλικια σου.

(τρομαρα σου).
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μικρε ασε τις garaζιες, μα αυτες ειναι για μεγαλα παιδακια, και παρε καμια μερα το στικακι σου με τα mp-θρια σου, και ελα να ακουσετε με την κορη μου 8 χρονων κανενα Justin Bieber, που ειναι για την ηλικια σου.

(τρομαρα σου).
Εννοείται ΜΙΧΑ, καλυτερα 8 χρονω και Justin Bieber η αντε στην εσχατη Slickee Boys βρε αδελφε :fuckyou: από το mp3 player παρα παλιατζιουρες και νυσταλεες χλαπατσες από AR, Krell, Grimm και λοιπες δυναμεις...ασε καλυτερα λεμε, το μονο που δεν θελω είναι να μεινω...πακης, :lol::roflmao: προτιμω Goofy με τα μπουνια :lolsign::lol:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Christian Bland & The Revelators
  • Είδος Psychedelic Rock n' Roll
  • Τόπος καταγωγής Austin, TX
  • Δισκογραφική εταιρεία The Reverberation Appreciation Society
  • drums - Bob Mustachio
    organ - Chris Catalena
    bass - Luke Dawson
    guitar/vocals - Christian Bland


Christian Bland & The Revelators - Alone In Deer Park
 



Μηνύματα
2.689
Reaction score
248
GOD - My Pal


ήταν δεν ήταν 18 χρονών τα μέλη μπάντας, τα έκαναν όλα γρήγορα, μόλις δυο άλμπουμ και οι μισοί έφυγαν απο υπερβολική δόση, Rock is Hell (baby) ~Τιμή και δόξα στην Αυστραλέζικη σκηνή!

 







cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μωρή τσουτσου, τι κανεις εδω βραδιάτικα? Περιμένεις να κοιμηθούν τα παιδιά :lolsign::roflmao::lol:και είπες κάτσε να βάλουμε και κανουμε κοματι?
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Μωρή τσουτσου, τι κανεις εδω βραδιάτικα? Περιμένεις να κοιμηθούν τα παιδιά :lolsign::roflmao::lol:και είπες κάτσε να βάλουμε και κανουμε κοματι?
Μωρή τσουτσου, τι κανεις εδω βραδιάτικα? Περιμένεις να κοιμηθούν τα παιδιά :lolsign::roflmao::lol:και είπες κάτσε να βάλουμε και κανουμε κοματι?
Ακριβώς!! είπα να τεστάρω λίγο τον ήχο και τι καλύτερο μέρος να τα ρίξω κι εδω πέρα που θα πίασουν και τόπο.
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Για να δέσει λιγο το γλυκό, για πάρτυ σου nath :drinks: οτι καλυτερο είχε βγει απο Ιταλία ΜΑΚΡΑΝ εκείνα τα χρονια. Απίστευτο κοματι πραγματικά!

The Birdmen Of Alkatraz - Dreamin' Demon from EP "Glidin' Off" (1996) Electric Eye Records

 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Για να δέσει λιγο το γλυκό, για πάρτυ σου nath :drinks: οτι καλυτερο είχε βγει απο Ιταλία ΜΑΚΡΑΝ εκείνα τα χρονια. Απίστευτο κοματι πραγματικά!

The Birdmen Of Alkatraz - Dreamin' Demon from EP "Glidin' Off" (1996) Electric Eye Records

Yes master. Agree!!!
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
The Marsupials - One Big Pill from LP "The Four Of Us Are Dying" (1986) Cool Green Records


The Marsupials - Reprise (The Lights Are Turning Green And Blue) from LP "The Four Of Us Are Dying" (1986) Cool Green Records


Ξεπατωθηκα να ανεβαζω για παρτυ σας, οι απολαυστικοι The Marsupials από τον ένα και μοναδικο δισκο τους στην Cool Green Records to 1986. Ένα κοματι για εξαιρετικα νεανικες καρδιες το "One Big Pill" και ένα ακομα το "Reprise (The Lights Are Turning Green And Blue)" που τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει βρε παιδι μου... Ο πρωτος που θα απαντησει κeρδιζει μια ψηφιακη κοπια ολου του αρκετα σπανιου album.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.447
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top