Πικαπ Nottingham analogue interspace

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
447
Reaction score
189
Δινεται η ανταλλασεται πικαπ nottingham analogue interspace με rb 300 βραχιονα & κεφαλη clearaudio aurum alfa wood με vdh καλοδιωση & neutric(μπορει να δωθει & με αλλη κεφαλη sumico oyster ) Δινεται μαζι βαση γρανιτη ιδιου χρωματος με κατω αντ/κες βασεις & πανω το πικαπ στηριζεται σε κωνους ακιδες με θηλυκο στο γρανιτη της aurum cantus.Με την clearaudio κεφαλη τιμη ανταλλαγης 850ευρω.Ευχαριστω Γιωργος.

Μερικες φωτο που μου ζητηθηκαν
 

Attachments

Last edited by a moderator:


Μηνύματα
447
Reaction score
189
Νεα τιμη για πωληση 760ευρω (για ανταλλαγη ισχυη η ανωτερα, για pick up η cdtransport ανωτερης κατηγοριας συν τη διαφορα απο μερους μου. Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Νεα τιμη για πωληση 760ευρω (για ανταλλαγη ισχυη η ανωτερα, για pick up η cdtransport ανωτερης κατηγοριας συν τη διαφορα απο μερους μου. Ευχαριστω.
Nεα τιμη τελικη , 680 ευρω . Ισχυει ανταλλαγη με dac η pick up ανωτερης κατηγοριας με αναλογη διαφορα απο μερους μου.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Nεα τιμη τελικη , 680 ευρω . Ισχυει ανταλλαγη με dac η pick up ανωτερης κατηγοριας με αναλογη διαφορα απο μερους μου.
Ισχυει, δεκτες ανταλλαγες με dac - pick up - preamp - cdplayer ανωτερης τιμης με διαφορα απο μερους μου. Ευχαριστω
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Iσχυει μονο για ανταλλαγη για αναβαθμιση με pick up ανωτερης κατηγοριας η με dac συν διαφορα απο μερους μου.Το (nottingham θα δωθη με ελεγχο & service)Ευχαριστω.
 



Μηνύματα
447
Reaction score
189
Δινεται το pick up του τιτλου σε αριστη κατασταση, βραχιωνας rb 300 (γενικο service πριν 6μηνες - ανακαλοδιωση - τοποθετηση βαση εξοδου rca oλα clearaudio)στον ορφεα, κοστος 480ευρω.Τιμη 700ευρω.Μπορει να δωθει & με ΖΥΧ R100(6μηνων) τιμη 1100ερω σετ.Ευχαριστω Γιωργος.
 


Μηνύματα
447
Reaction score
189
Ισχυει , ανταλλαγη με Ν. Α. SPACE η με αλλο συν διαφορα.
Ισχυει , μπορει να δωθει & selter 201 new στο κουτι της 180e(αγορα πριν 5 ημερες) & dustcover 90e συμπεριλαμβανεται βαση του pick up.Aν δωθει με τα παρελκομενα θα γινει καλυτερη τιμη.θα ανεβασω foto αυριο.Λογω αγορας & αλλου pick up ισχυει ανταλλαγη μονο με αξιολογο phono συν πιθανη διαφορα απο μενα.Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Ισχυει , μπορει να δωθει & selter 201 new στο κουτι της 180e(αγορα πριν 5 ημερες) & dustcover 90e συμπεριλαμβανεται βαση του pick up.Aν δωθει με τα παρελκομενα θα γινει καλυτερη τιμη.θα ανεβασω foto αυριο.Λογω αγορας & αλλου pick up ισχυει ανταλλαγη μονο με αξιολογο phono συν πιθανη διαφορα απο μενα.Ευχαριστω.
ΝΕΑ ΤΙΜΗ -10% ισχυει ανταλλαγη για phono.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
ΝΕΑ ΤΙΜΗ -10% ισχυει ανταλλαγη για phono.
Νεα τελικη τιμη 550ευρω (selter 201 -150e ) δεκτη ακροαση , ανταλλαγη δεν ισχυει(phono βρεθηκε).Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Νεα τελικη τιμη 550ευρω (selter 201 -150e ) δεκτη ακροαση , ανταλλαγη δεν ισχυει(phono βρεθηκε).Ευχαριστω.
Kαι μερικες foto που ζητηθηκαν.Ευχαριστω.
 

Attachments


Μηνύματα
5
Reaction score
0
Δινεται η ανταλλασεται πικαπ nottingham analogue interspace με rb 300 βραχιονα & κεφαλη clearaudio aurum alfa wood με vdh καλοδιωση & neutric(μπορει να δωθει & με αλλη κεφαλη sumico oyster ) Δινεται μαζι βαση γρανιτη ιδιου χρωματος με κατω αντ/κες βασεις & πανω το πικαπ στηριζεται σε κωνους ακιδες με θηλυκο στο γρανιτη της aurum cantus.Με την clearaudio κεφαλη τιμη ανταλλαγης 850ευρω.Ευχαριστω Γιωργος.

Μερικες φωτο που μου ζητηθηκαν
Αν υπάρχει, επ/νια στο Τηλ.6932962511 Άκης Αθήνα
 



Μηνύματα
447
Reaction score
189
Xρονια πολλα, ισχυει.
[DOUBLEPOST=1514649450][/DOUBLEPOST]
Δεκτη ανταλλαγη με dac.
Προσφορα πακετο (pick up - βαση - dust cover - shelter 201new) 700ευρ. Ισχυει ανταλλαγη με dac.Γιωργος.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Προσφορα πακετο (pick up - βαση - dust cover - shelter 201new) 700ευρ. Ισχυει ανταλλαγη με dac.Γιωργος.
Νεα τιμη πακετου 600ευρω (για ανταλλαγη ισχυει η πρωην τιμη).Ευχαριστω
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.699
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top