αγορα avr pioneer απο εξωτερικο



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Χαχαχα! Sub για το σαλόνι λέει! Η γυναίκα σου το έχει δει;

Γιατί μπορώ να σου δείξω την φάτσα της όταν είδε το pb13. Fun times!
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
Χαχαχα! Sub για το σαλόνι λέει! Η γυναίκα σου το έχει δει;

Γιατί μπορώ να σου δείξω την φάτσα της όταν είδε το pb13. Fun times!
το ξερα οτι θα γελασεις... αμα σου πω τι μου ειπε θα χασεις πασα ιδεα... σαρεσε το project?
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
οταν γινει και το ht θα στειλω το zone 2 στο σαλονι.. σε multi st. 13 ηχεια και 3 sub.. xaxaxa!!!!!!!!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ναι, ωραίο είναι, αλλά πόσο κατεβαίνει; Δεν είμαι του DIY, περισσότερο BIY μπορώ να πω, οποτε ειδα στο site τις προδιαγραφές ότι φτάνει γυρω στα 30hz. Νομίζω ότι είναι πολύ λίγο για ταινίες. Στην ported έκδοση κατεβαίνει πιο κάτω;
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
Ναι, ωραίο είναι, αλλά πόσο κατεβαίνει; Δεν είμαι του DIY, περισσότερο BIY μπορώ να πω, οποτε ειδα στο site τις προδιαγραφές ότι φτάνει γυρω στα 30hz. Νομίζω ότι είναι πολύ λίγο για ταινίες. Στην ported έκδοση κατεβαίνει πιο κάτω;

σιγουρα πιο κατω.. αυτο μονο για μουσικη θα ειναι αφου θα μπει στο σαλονι,, ειπαμε φτιαχνουμε το δωματιο.. εξαλλου εχω ακριβως το ιδιο σχεδιο σε 2 sub απο την mille σειρα σε 12''και εκεινα σκοτωνουν....
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
καλημερα σε ολους.......... μια ερωτηση τα ηχεια atmos για ταβανι που συνδεονται στον avr?
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
Ναι, ωραίο είναι, αλλά πόσο κατεβαίνει; Δεν είμαι του DIY, περισσότερο BIY μπορώ να πω, οποτε ειδα στο site τις προδιαγραφές ότι φτάνει γυρω στα 30hz. Νομίζω ότι είναι πολύ λίγο για ταινίες. Στην ported έκδοση κατεβαίνει πιο κάτω;

surf παιρνε ιδεες.. ετσι για light καταστασεις αφου δν συγκινησε με το pb13.. μην μας λενε και απληστους...
 

Attachments



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
surf παιρνε ιδεες.. ετσι για light καταστασεις αφου δν συγκινησε με το pb13.. μην μας λενε και απληστους...
Ελα, αυτουνου το δωματιο το εχω δει σε βίντεο. Πρέπει να δεις τι γίνεται στο Black Hawk Down!
 


Μηνύματα
681
Reaction score
255
καλημερα σε ολους.......... μια ερωτηση τα ηχεια atmos για ταβανι που συνδεονται στον avr?
Θα πρεπει ο ενισχυτης σου να υποστηριζει Dolby Atmos και να εχει εξοδους για ηχεια Front height, Wide height ή Top οπως τα ονομαζει η PIONEERONKYO.......βεβαια σε οτι αφορα το DTS X το αντιπαλο στρατοπεδο, δεν θα απαιτουνται παραπανω ηχεια οπως λεει η DTS... ασχετως οτι υποστηριζει μεχρι 32 καναλια....
 


Μηνύματα
103
Reaction score
24
Ελα, αυτουνου το δωματιο το εχω δει σε βίντεο. Πρέπει να δεις τι γίνεται στο Black Hawk Down!
ε τοτε ουτε κ@λοχτυπητηρια δν σε σωζουν ουτε τπτ.. πας για πολλαπλα καρδιακα εμφραγματα απο την πιεση του ηχου και εγκεφαλικο στο καπακι. και αμεσως μετα καταγματα σε ολο σου το σωμα με μωλωπες απο tefal αντικολλητικο της συζυγου που θα παραμονευει...
 

Μηνύματα
103
Reaction score
24
αυτα πρεπει να κατεβαινουν στο 1hz και αποκοπη στα 2hz μιας και στο μηδεν δν ακουγεται τιποτα. αφου δν πεταξε τις πορτες περα παλι καλα...θα τις κραταει με αλυσιδες μαλλον...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.135
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top