crystal audio widac

Μηνύματα
85
Reaction score
8
Χρειάζεται το airfoil. Μέσα από το πρόγραμμα επιλέγεις το widac ως έξοδο και ποια εφαρμογή θα χρησιμοποιείται ως πηγή
 


Μηνύματα
85
Reaction score
8
Το widac ειναι συνδεμένο στο ρούτερ ή συνδέεσαι απευθείας;
 



Μηνύματα
13.638
Reaction score
6.601
αν δεν το βλεπεις με το airfoil τοτε κοιταξε λιγο τα settings του antivirus.........

με το foobar το βλεπεις? αν οχι βαλε το αντιστοιχο component
 


Μηνύματα
13.638
Reaction score
6.601
ναι Γιαννη αυτα ειναι,τα κατεβαζεις και τα περνας στο foobar.....μετα απο την επιλογη output το βλεπει σαν upnp widac.Aπλα σεταρε να βγαζει το προγραμμα μεχρι 16/48.
 


Μηνύματα
13.638
Reaction score
6.601
την αρχικη ρυθμιση την εκανες? Για να δει το widac το δικτυο σου εννοω.Παντως και για το foobar πρεπει να πειραξεις τα settings του antivirus (network connections).
 

Attachments

Last edited:


ika

News
Μηνύματα
13.972
Reaction score
12.963
Πάντως και εγώ που πριν λίγο το αγόρασα δεν έχω το ίδιο θέμα με το PC, ακούγεται από το WIDAC ο ήχος
 
Last edited:

Μηνύματα
485
Reaction score
425
Σε όσους δουλεύει μια χαρά με κινητό-tablet android και με το airfoil ο ήχος δεν είναι συνεχές (κάνει συνεχώς διακοπές) σε εμένα τουλάχιστον έφταιγε το μόντεμ (ένα technicolor που μου είχε δώσει η forthnet πριν 2-3 χρόνια).
Σήμερα το αντικατέστησα με ένα tp-link 8970 και δουλεύει άψογα!!
 



Μηνύματα
13.638
Reaction score
6.601
Γιαννη κανε αναζητηση απο το smartphone,μολις βρεις το widac κανε συνδεση σε αυτο και στη συνεχεια απο το μενου επελεξε την επιλογη internet connection και εκει θα δωσεις και τον κωδικο για το router.Oι οδηγιες (οι μισες ) οντως ειναι τελειως οφ.
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Γιαννη κανε αναζητηση απο το smartphone,μολις βρεις το widac κανε συνδεση σε αυτο
Μεχρι εδω καλα!!
απο το μενου επελεξε την επιλογη internet connection και εκει θα δωσεις και τον κωδικο για το router
Μενου......???

Σε ζαλιζω Τασο,αλλα δεν το κατεχω το θεμα.
 

Μηνύματα
85
Reaction score
8
απο το smartphone μπαινεις στη διεύθυνση 192.168.222.254 κ πηγαίνεις στο internet connection. επιλεγεις το οικιακό δίκτυο και δινει τον κωδικό
 

Μηνύματα
13.638
Reaction score
6.601
και εγω επειδη εχουν περασει πανω απο 7-8 μηνες που δεν το εχω,δεν θυμαμαι καλα.Θα σου απαντησει καποιο μελος που τα εχει φρεσκα,παντως μια φορα το κανεις και μετα δεν εχεις κανενα προβλημα να συνδεθεις και απο τον υπολογιστη και απο ταμπλετα.
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
απο το smartphone μπαινεις στη διεύθυνση 192.168.222.254 κ πηγαίνεις στο internet connection. επιλεγεις το οικιακό δίκτυο και δινει τον κωδικό

:hi::hi: Ολα οκ,αυτην την στιγμη παιζει απο το foobar,οπου το αναγνωρισε,σαν wifi player.:dance2:

Ευχαριστω ολους για την βοηθεια!!:hi:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.227
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top