80s,90s Garage & Psychedelic Revival

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
...τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει βρε παιδι μου... Ο πρωτος που θα απαντησει κeρδιζει μια ψηφιακη κοπια ολου του αρκετα σπανιου album.
Κυριε κυριε.. να πω?

 
Last edited:




Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Για να το προαναγγειλεις εςυ ΜΙΧΑ πρεπει να εχεις κακό σκοπό :lolsign::roflmao::lol:
Πλακα πλακα πολυ θα ηθελα να το ακουσω, ημουν περιεργος αν γνωριζα κατι, αλλα αυτο το βιντεο απο το youtube δε το διαβαζει το pc μου ρε γ@μωτο, δε ξερω γιατι.
Παντως πολυ γελιο cosmarpan. Moυ αρεσει να σε πειραζω.:)
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Πλακα πλακα πολυ θα ηθελα να το ακουσω, ημουν περιεργος αν γνωριζα κατι, αλλα αυτο το βιντεο απο το youtube δε το διαβαζει το pc μου ρε γ@μωτο, δε ξερω γιατι.
Παντως πολυ γελιο cosmarpan. Moυ αρεσει να σε πειραζω.:)
Ωχ, μετα το κουμπί των λαικ βγάζει κι αλλα προβλήματα το κ@λοπισο :lol: καιρός να τ'αλλαξεις? το καλοκαίρι να δεις τι σε περιμένει θα τρέχεις να κρυφτείς. :lolsign:
 

Μηνύματα
1.337
Reaction score
1.649


Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
The Marsupials - One Big Pill from LP "The Four Of Us Are Dying" (1986) Cool Green Records


The Marsupials - Reprise (The Lights Are Turning Green And Blue) from LP "The Four Of Us Are Dying" (1986) Cool Green Records


Ξεπατωθηκα να ανεβαζω για παρτυ σας, οι απολαυστικοι The Marsupials από τον ένα και μοναδικο δισκο τους στην Cool Green Records to 1986. Ένα κοματι για εξαιρετικα νεανικες καρδιες το "One Big Pill" και ένα ακομα το "Reprise (The Lights Are Turning Green And Blue)" που τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει βρε παιδι μου... Ο πρωτος που θα απαντησει κeρδιζει μια ψηφιακη κοπια ολου του αρκετα σπανιου album.
Βασικά εμένα κάτι σε ένα μείγμα Husker Du με φωνητικά αλά Ozzy μου φέρνει. :fuckyou:
 








cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
The Chud - Hey! Pretty Girl from LP "Silhouettes Of Sound" (1986) Love's Simple Dreams Records


Top class garage punk pop απο την Γερμανια, έβγαλαν αλλο ενα εξαιρετικο album 3 χρονια αργοτερα στην LSD Records επισης κι εξαφανίστηκαν.
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
The Chud - Hey! Pretty Girl from LP "Silhouettes Of Sound" (1986) Love's Simple Dreams Records


Top class garage punk pop απο την Γερμανια, έβγαλαν αλλο ενα εξαιρετικο album 3 χρονια αργοτερα στην LSD Records επισης κι εξαφανίστηκαν.
σλουρπ σλουρπ, και τα δυό τους καταπληκτικά. Τα έχω περιποιηθεί κατάλληλα.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Electric Peace - Hate's A Special Feeling from LP "Medieval Mosquito" (1987) Barred Records


Οι πολυαγαπημενοι μου Electric Peace απο τον δευτερο αριςτουργηματικο διςκο τους. Οι Steppenwolf με τους Iron Butterfly συναντουν τους Doors και δίνουν την σκυτάλη στους Pink Floyd. Απο τα εγκληματικά αγνοημένο groups που πάω με χίλια.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top