Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Είναι ήδη έτοιμο το μοντακη με tc που παίζει 0,5 μέχρι 2 τώρα το μόνο που μένει είναι να το παραλάβω (τέλος Ιουνίου) και να δούμε αν παίζει σωστά θα ενημερώσω και με φωτογραφίες μόλις το έχω
και ποιο είναι αυτό...?
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Βροχή τα νέα μοντάκια .
σε λίγο θα καταργηθούν τα θερμόμετρα και θα χρησιμοποιείται το μοντάκι του "μπαμπά " για τον πυρετό του μωρού .
Τα βλέπεις και σε πιάνει λύσσα να τα πάρεις να τα δοκιμάσεις .
βγαίνουν και οι έλληνες αντιπρόσωποι και πουλάνε " authenticity " για να κρατήσουν τιμή .:rolleyes:
Η χώρα του "πισαετονκωλοτουαλλου " στο φόρτε της .>:(
Ουστ ρε μαγαζάτορες της δεκάρας .Σε πτωχευμένη χώρα κάνετε μαύρη αγορά επισήμως .

Μάνο το eVic VT με τον ατμοποιητή eGo ONE mega, στα 99 ευρώ... τιμή προπαραγγελίας μεν...

δεν το λες και ακριβό... μάλλον κελεπούρι (μέχρι στιγμής) αγορά είναι με αυτά που προσφέρει...

ναι μεν θα ήταν ποιο φτηνό ακόμα εάν το έφερναν σκέτο το μοντάκι...

σίγουρα ζορίστηκαν με τις έξω τιμές και τις όποιες "διαρροές" που θα είχαν και το κατέβασαν και εδώ...

γιαυτό το πουλάνε με ατμοποιητή για να ισοφαρίσουν το κέρδος από τις μετέπειτα πωλήσεις των αντιστάσεων!
 
Last edited:







abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.505
Δεν ήμουν με τον Κεφάλα, δεν έχω πιει τίποτα, και ρίξε μια καλύτερη ματιά στο τίτλο του τραγουδιού. :whistling:
 




Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Είναι ήδη έτοιμο το μοντακη με tc που παίζει 0,5 μέχρι 2 τώρα το μόνο που μένει είναι να το παραλάβω (τέλος Ιουνίου) και να δούμε αν παίζει σωστά θα ενημερώσω και με φωτογραφίες μόλις το έχω
Πας για Dani ??????????????????:geek:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Σχετικά με το Ipv 4......ευτυχώς κρατήθηκα .
Όλα τα εξωτερικά του θα με χάλαγαν . Και έρχονται κάποια νέα πολύ πιό όμορφα .:whistling:

Τώρα για το δικό μου ......είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ,δουλεύει σαν κλασσικό DNA .Αψεγάδιαστα εκτός από το Atty lock που τελικά δεν το έχει .Κόβει εκεί που πρέπει σε ΤC και σε απλή λειτουργία "οργώνει ".Κανένα πρόβλημα με οθόνη .
Το πείραμα επέτυχε..........ο ασθενής τα έχωσε :rolleyes:. Αυτό θα μείνει .Το Sigelei έφυγε στην τιμή αγοράς του (-1,5 ευρώ :redface: )
Για το Ipv mini 70 W θα το σκεφτώ πολύ .Το γουστάρω στο χέρι και τραβάει εξίσου καλά μέχρι 0,2 Ωμ χωρίς θερμοκρασία
Ο Kanger sub tank mini θα φύγει επίσης (30 €) ,οι V4 μένουν οπωσδήποτε για τις υψηλές αντιστάσεις (1+ Ωμ )
Και η ζωή συνεχίζεται :gamer:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
The Innokin iTC - Revolutionary Real Temperature Control from Innokin Technology.

Every flavor has its own perfect temperature and with Innokin Temperature control you’ll experience premium flavors the way they were meant to be vaped and enjoyed.

Temperature control makes vaping safer and better; you’ll never again suffer from a dry hit or a burned wick even when you run low on eliquid.

Innokin Temperature Control technology is the first to deliver real and accurate temperature control to vaping thereby eliminating burning and dry hits, maximizing battery efficiency and ushering in a new era in harm reduction.

Innokin Temperature Control is accurate to 5 ℃ and our innovative new technology can use all standard coil wires (including Kanthal, Nichrome, Titanium and Nickel) to accurately sense, set and maintain the perfect temperature for your vape. Set to 210 ℃,

Please check the demo version here
With Innokin temperature control there is total accuracy with no guessing, cuts or caps – you set the temperature and the device accurately sets and maintains it perfectly.

Innokin Temperature Control opens the gates to even higher wattages by eliminating dry burning hits and increasing the efficiency and lifespan of your device.

The future of vaping is even better with the all new real Innokin Temperature control.
Stay tuned to the official Innokin websitewww.innokin.com and Facebook page for more Temperature Control information, Specs , Pictures ,great device giveaways and more !



 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
πρωτότυπο.....................μου θύμισε το μέλλον :confused:




Χρησιμοποιείται και από άπειρες νοικοκυρές για να τσεκάρουν αν έβρασαν τα κολοκύθια :D
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
SX Mini M-Class Update

Έχει κυκλοφορήσει μια δοκιμαστική έκδοση v2.21 (δεν κυκλοφορεί στο επίσημο σίτε αλλά είναι από yihi) που διορθώνει ένα bug στην θέση eco, την έχω ήδη περασμένη και λειτουργεί άψογα.

Όποιος την θέλει ας μου στείλει σε πμ το email του. ;)
 

Y

Yiannis_B

Guest
SX Mini M-Class Update

Έχει κυκλοφορήσει μια δοκιμαστική έκδοση v2.21 (δεν κυκλοφορεί στο επίσημο σίτε αλλά είναι από yihi) που διορθώνει ένα bug στην θέση eco, την έχω ήδη περασμένη και λειτουργεί άψογα.

Όποιος την θέλει ας μου στείλει σε πμ το email του. ;)
Στείλε την.

Αλλά σήμερα το πρωί έχω πρόβλημα. Βάζω και τις 2 πλήρως φορτισμένες Samsung 2500, και μου βγάζει Check Battery, στο εικονίδιο στο display τις δείχνει άδειες, και η τάση (πάλι στο display) είναι 4,08 V. :mad:




Update. Πίεσα με ένα μολύβι μερικές φορές το ελατήριο του (+) και όλα Ο.Κ.
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Αυτό είναι το bug εάν το έχεις στο eco, προτού αλλάξεις μπαταρία βάζε το σε άλλη κατάσταση... αλλιώς η βέρσιον 2.21 διορθώνει αυτό το bug. Στείλε μου το email σου να σου την στείλω... για να περάσεις την τελευταία.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.605
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top