Αγορα αυτοκινητου

Μηνύματα
908
Reaction score
333
Zητειται προς αγορα αυτοκινητο μεσαιου κυβισμου
σε καλη κατασταση διαθετω 4500- 6000 ευρω
ευχαριστω
 

Μηνύματα
13.615
Reaction score
6.573
ο κυβισμος δεν σημαινει κατι απο μονο του,σε ποια κατηγορια μεγεθους θελεις να ειναι? διευκρινισε το,θα βοηθησει πολυ την αγγελια σου.
 



Μηνύματα
731
Reaction score
616
Προτίμησε ιδιώτη καλυτερα. 90% οι μαντραδες εχουν αυτοκινητα απο leasing με γυρισμενα χιλιομετρα. Παντα ζητας πινακίδα και την δινεις στον ασφαλιστη σου να σου πει τι τρακαρισματα εχει
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
Προτίμησε ιδιώτη καλυτερα. 90% οι μαντραδες εχουν αυτοκινητα απο leasing με γυρισμενα χιλιομετρα. Παντα ζητας πινακίδα και την δινεις στον ασφαλιστη σου να σου πει τι τρακαρισματα εχει
εχεις δικιο αλλα απο ιδιωτη ειναι ποιο δυσκολο
αν υπαρχει καμμια ευκαιρια αμεσως την αρπαζουν αμεσως οι μαντραδες
απο δημοπρασιες ειναι μαλλον η καλυτερη περιπτωση αλλα και εκει
υπαρχουν οι ειδικοι
 



vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.232
Reaction score
8.119
το yaris εχω ακουσει τα καλυτερα και εδω η τιμη ειναι πολυ σωστη
βασικα το αυτοκινητο ειναι για την κορη μου
ευχαριστω
ο πανταζης που το πουλαει μου εκανε καλη εντυπωση σε μια κουβεντα που είχαμε.
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.053
Reaction score
20.466
ειμαι εκτος
Δεν θα έπρεπε. Πρόκειται για εξαιρετικό αυτοκίνητο, ιδανικό για γυναίκα, με μόλις 400€ υπέρβαση στον προϋπολογισμό σου, τα οποία σε βάθος -ας πούμε- πέντε ετών (που είναι ας πούμε η αναμενόμενη διάρκεια ζωής του αυτοκινήτου πριν αυτό αλλάξει χέρια) είναι 80€ το χρόνο, δηλαδή 7€ το μήνα.
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.858
Οπως ειπαν αλλοι στο car.gr βρισκεις σχεδον ολα τα αυτοκινητα που πωλουνται στην ελλαδα και οχι μονο μαντραδες, ενω οι τιμες που μπαινουν ειναι ενδεικτικες. Εγω τον Νοεμβριο του 13 πουλησα ετσι το δικο μου ...σε μια ωρα, βαζοντας καλη τιμη και παρολο που ηταν δυσκολο μοντελο απο εταιρεια που ειχε κλεισει ( Ροβερ) και δεν μενω σε μεγαλη πολη.
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
Δεν θα έπρεπε. Πρόκειται για εξαιρετικό αυτοκίνητο, ιδανικό για γυναίκα, με μόλις 400€ υπέρβαση στον προϋπολογισμό σου, τα οποία σε βάθος -ας πούμε- πέντε ετών (που είναι ας πούμε η αναμενόμενη διάρκεια ζωής του αυτοκινήτου πριν αυτό αλλάξει χέρια) είναι 80€ το χρόνο, δηλαδή 7€ το μήνα.
δεν αμφιβαλλω Κωστα αλλα εκτος οτι ειναι πανω απο τον προυπολογισμο μου με πιανει νομιζω και τεκμηριο γιατι θα γραφτει στο ονομα μου 1600cc kai εγω εχω και ενα αλλο 1800cc
ειναι πετρελαιο του 2006 θα θελει σιγουρα μπεκ καπου 500 ευρω ,πρεπει να βρω διευθυνση επαρχιας
και ειναι και Καματερο
αλλα σε ευχαριστω πολυ ειναι ολα συζητησιμα
 
Last edited:

Μηνύματα
29.083
Reaction score
23.116
ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΤΗΖΕΛ ΠΡΟ ΤΟΥ 10 ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΖΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 90% ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΟ ΜΕ ΓΥΡΙΣΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΖΝΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΕΔΩ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΒΓΑΖΕ ΣΠΥΡΙΑ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕ ΝΤΗΖΕΛ Η ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ.
ΣΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
ειναι πετρελαιο του 2006 θα θελει σιγουρα μπεκ καπου 500 ευρω
ειναι σιγουρο αυτο ? διοτι εγω κυκλοφορω πετρελαιο του '02 και δεν γνωριζω καν που ειναι αυτα τα μπεκ ... :)
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
ειναι σιγουρο αυτο ? διοτι εγω κυκλοφορω πετρελαιο του '02 και δεν γνωριζω καν που ειναι αυτα τα μπεκ ... :)
σιγουρο δεν ειναι τιποτε
αλλα μετα τα 100000χιλ .... ?
 

Μηνύματα
414
Reaction score
118
Οι τιμές των αγγελιών είναι τις περισσότερες φορές ότι θα ήθελε να λάβει ο πωλητής. Βρες κάτι λίγο πάνω από το ταβάνι σου, πήγαινε απαραίτητα για έλεγχο το κάθε υποψήφιο ακόμη κι αν ανήκει στη θεία σου και κάνε το παζάρι σου χωρίς φόβο.

Φρόντισε το τελικό κόστος κτήσης να είναι μερικές εκατοντάδες κάτω από το μεγαλύτερο ποσό που μπορείς να δώσεις για την αγορά έτσι ώστε αυτή τη διαφορά να τη χρησιμοποιήσεις για τ απαραίτητα μαζέματα.

Να έχεις υπομονή ..
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.053
Reaction score
20.466
Αν υπάρχει νομικώς η δυνατότητα, νομίζω πως η λύση του καινούργιου με leasing είναι μακράν η καλύτερη. Ένα καινούργιο Yaris diesel είναι ό,τι πρέπει.
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
Αν υπάρχει νομικώς η δυνατότητα, νομίζω πως η λύση του καινούργιου με leasing είναι μακράν η καλύτερη. Ένα καινούργιο Yaris diesel είναι ό,τι πρέπει.
και πως γινεται η δυνατοτητα για leasing ....

αυριο παω να δω ενα golf polo με αεριο
για να δουμε !!
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Αν υπάρχει νομικώς η δυνατότητα, νομίζω πως η λύση του καινούργιου με leasing είναι μακράν η καλύτερη. Ένα καινούργιο Yaris diesel είναι ό,τι πρέπει.
Αν συναφθει επαγγελματικη μακροχρονια μισθωση, τοτε το 1/3 το συνολικου ποσου των μισθωματων με τον ΦΠΑ, αποτελει εισοδημα απο μισθωτες υπηρεσιες για τον χρηστη του αυτοκινητου.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top