Χαριζονται καλωδια ηχου, εικονας και υπολογιστων.

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Καλησπερα παιδες, εχει ξεκαθαρισμα ντουλαπας αυτη τη βδομαδα και ερχονται στην επιφανεια καποια πραγματακια που θα ηθελα να δω αν τα χρειαζεται κανεις..

Κυριως ειναι καλωδια ( εικονας, ηχου και υπολογιστων ), καθως επισης και καποια μικροπραγματα υπολογιστων αγνωστου σε μενα ταυτοτητος καθ'οτι ψιλοασχετος με σωθικα υπολογιστων ( ενταξει ειπαμε, μια καρτα γραφικων και εναν σκληρο ξερουμε να τα βαζουμε αν αλλαξουμε ).

Μεσα στη μερα θα ανεβασω και φωτογραφιες αν καταφερω να τα οργανωσω λιγο καλυτερα.
 

jm62

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
586
Reaction score
107
Συγχαρητήρια για την κίνησή σου.
Θάθελα να δηλώσω συμμετοχή για τα καλώδια ήχου και εικόνας.
Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
311
Reaction score
100
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την κίνηση.
Θέλω να δηλώσω συμμετοχή για τα καλώδια ήχου και υπολογιστή.
Μιχάλης
 


Μηνύματα
543
Reaction score
379
Ακόμα ο άνθρωπος δεν εχει βάλει φωτογραφίες και δεν εχει γράψει τι και πως και δηλώνονται συμμετοχές;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Πάλι χαμός θα γίνει από όσο βλέπω:D:D:Dγια φιλανθρωπίες πρώτοι είμαστε:p

Συγχαρητήρια για την κίνηση!!!δηλώνω και εγώ συμμετοχή μόνο για καλώδια ηχείων!!
 

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Καλησπερα παιδια..

Τα συγκεντρωσα και εβγαλα φωτογραφια για να τα δειτε ολα..

Τωρα το τι και πως θα δωθουν, δεν ξερω πειτε κι εσεις..

Μηπως αρχικα να δουμε αν καποιος εχει αναγκη μεγαλη καποιο συγκεκριμενο αντικειμενο να το παρει και μετα να παρει ενας τα ηχου εικονας και ενας τα του υπολογιστη?
Η ενας ολα?
Οπως θελετε..
 

Attachments


Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Καλησπέρα. Συγχαρητήρια για την κίνησή σου. Εγώ χρειάζομαι μόνο 2 καλώδια, αυτά που έχω κυκλώσει. Το ένα στο σακουλάκι και ένα από τα 3δεξιά του.
Ευχαριστώ!

 



Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
μπραβο !
εγω θα ηθελα την κεραιουλα και το σακουλακι στα δεξια της...

αργοτερα με τη σειρα μου θα στεισω για φωτο καποια δικα μου μπλιμπλικια...αν δε σε πειραζει στο παρόν νημα..

ευχαριστω !
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.184
Reaction score
27.660
Μπράβο για την κίνησή σου.
Νομίζω ότι είναι πιο σωστό να πάρει ο καθένας ότι του χρειάζεται και όχι ένας να τα πάρει όλα.
 

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Αυτο σκεφτομαι και γω ως καλυτερο Μιχαλη..

Απλα αν μαζευτουν αρκετοι θα εκτιμουσα, να γινει ειτε μια μεγαλη συναντηση αν μπορεσουμε να συγχρονιστουμε ολοι ή δυο μικροτερες, καπως ετσι, καθως θα μου ειναι καπως δυσκολο να βρεθω 10 ας πουμε φορες σε 10 διαφορετικες συναντησεις, αν ειχα περισσοτερο χρονο χαρα μου, απλα πιστευω πως θα βολεψει καλυτερα ετσι..

Αρχικα, Petros_Dalipis και DimitrisTop. δικα σας. Αν εχετε λιγο αβαντα χρονου μια δυο μερες να δουμε αν θα μπορεσει να οργανωθει μια κοινη συναντηση με περισσοτερα παιδια που χρειαζονται πραγματα θα το εκτιμουσα. Αν τα βιαζεστε, στειλτε μου μηνυμα να κανονισουμε να τα παρετε αμεσα.

Συνονοματε εννοειται να ποσταρεις οτι θελεις, που ξερεις, μπορει να εξελιχθουμε και σε μονιμο μπλιμπλικονημα, που θα μπαινει ο κοσμος και θα χαριζει τα μικροπραγματα του σε οποιον τα χρειαζεται, απλα αν σου ειναι ευκολο περιμενε λιγακι μεχρι να φυγουν ολα για να μην χαθει η μπαλα..
 

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Επειδη δεν υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον ωστε να οργανωθει κατι γρηγορα, Petros_Dalipis και DimitrisTop. στειλτε μου πμ αν ειναι να κανονισουμε μια κοινη συναντηση αν μπορειτε να σας δωσω τα πραγματα μη σας ταλαιπωρω..

Και οποιος αλλος θελει παιδια μου λεει τι θελει.. Να ανακυκλωνονται τα πραγματα...
 

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Καλησπερα παιδες, επειδη δεν υπαρχει ενδιαφερον μετα απο 8 μερες, λεω να κανουμε μια κληρωση για τα καλωδια ηχου και εικονας και μια για τα του υπολογιστη..
Οποιος ενδιαφερεται για κατι ας μου το πει.
 

Μηνύματα
96
Reaction score
59
Ακόμα ο άνθρωπος δεν εχει βάλει φωτογραφίες και δεν εχει γράψει τι και πως και δηλώνονται συμμετοχές;
Ενας ενας, μη σμπρωχνεστε! Ολοι θα παρετε! :geek:
 



Μηνύματα
780
Reaction score
16
Αυτά μου φαίνονται για φερρίτες.
Επειδη ειμαι και λιγο ασχετος μολις googlara τους φερριτες, αυτο εννοεις?

Αν εννοεις αυτο, δεν ειναι φερριτες τα μαυρα ειναι απο αφρωδες υλικο δεν ειναι clips σαν του playstation..
 

Attachments


ika

News
Μηνύματα
13.760
Reaction score
12.824
Επειδη ειμαι και λιγο ασχετος μολις googlara τους φερριτες, αυτο εννοεις?

Αν εννοεις αυτο, δεν ειναι φερριτες τα μαυρα ειναι απο αφρωδες υλικο δεν ειναι clips σαν του playstation..
ΟΚ, αφού δεν είναι φερρίτες δεν ενδιαφέρομαι.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.463
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top