Epson EH-TW6600W

Μηνύματα
606
Reaction score
79
Πωλειται βιντεοπροβολεας Epson EH-TW6600W σε αριστη κατασταση με 50 ωρες στην λαμπα. Υπαρχουν τα παντα απο την συσκευασια εκτος απο το κουτι. Η ασυρματη συνδεση δουλευει πολυ καλα. Επισης δεν εχει εγγυηση καθως εχει ερθει απο το εξωτερικο. Δεκτος ελεγχος, το μηχανημα ειναι στημενο και μπορειται να το δειτε πως παιζει. Τιμη 1000 ευρω. Τηλ.6948824318.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
καλησπερα υαπρχει η αποδειξη αγορας ? η εγγυηση της epson ειναι Πανευρωπαικη και καλυπτει και τις περιπτωσεις αγορας απο το εξωτερικο αυτο ισχυει και στην περιπτωση που εχει χαθει η αποδειξη καθως γινεται αναζητηση με τον σειριακο αριθμο .
Ενδιαφερεται ενας φιλος μπορουμε να στειλουμε τον σειριακο αριθμο στην αντιπροσωπεια να δουμε τι ισχυει ?
 

Μηνύματα
606
Reaction score
79
Πηρα τηλεφωνο την Octabit το service της epson εδωσα τον κωδικο του προβολεα τους ειπα οτι δεν εχω αποδειξη και μου απαντησαν οτι το μηχανημα ειναι καταχωριμενο απο τις 27-11-2014 και εχει κανονικα εγγυηση. Αυτο μπορει πλεον να το διαπιστωσει ο φιλος σου δινοντας τον κωδικο του προβολεα ανα πασα στιγμη. Ευχαριστω svellinis αυτο με τον κωδικο δεν το ηξερα.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Πηρα τηλεφωνο την Octabit το service της epson εδωσα τον κωδικο του προβολεα τους ειπα οτι δεν εχω αποδειξη και μου απαντησαν οτι το μηχανημα ειναι καταχωριμενο απο τις 27-11-2014 και εχει κανονικα εγγυηση. Αυτο μπορει πλεον να το διαπιστωσει ο φιλος σου δινοντας τον κωδικο του προβολεα ανα πασα στιγμη. Ευχαριστω svellinis αυτο με τον κωδικο δεν το ηξερα.

Θα το μεταφερω και θα μιλησουμε θυμισε μου με πμ περιοχη που βρισκεσαι ?
 


Μηνύματα
606
Reaction score
79
Οι ωρες στην λαμπα ειναι 190 η τιμη κατεβαινει στα 900 ευρω και μαζι με τον προβολεα θα δωσω 5 ζευγαρια γυαλια 3D.
 



Μηνύματα
243
Reaction score
2
Επαναφερω την αγγελια, τελικα δεν πουληθηκε. Νεα τιμη 800 ευρω.
καλησπέρα ανταλλαγή θα σε ενδιεφερε και διαφορα εκ μερους μου με optoma hd25e?
 
Last edited:




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.886
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top