Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Μηνύματα
53
Reaction score
27
kayfun v4 vs lite + τι λεει ?
Τους έχω και τους 2 είναι όπως Mercedes amg vs skoda Octavia κάπως έτσι . Ο v4 κατεμε ο καλύτερος τανκατος ατμοποιητης ειδικά με μηχαν mods αλλά πίνει τα υγρά σαν amg που είναι για πλάκα.ο light μια χαρά ατμιζει για all day vaping αν θες μπορείς να τον βελτιώσεις κιόλας από steam tuners πάσχει λίγο στον αέρα πολύ μικρή εισαγωγή εγώ εχω βγάλει τελείως το βιδακι και είναι λίγο καλύτερα.αμα αντέχεις τα 140 euro πάρε v4 αλλιώς light καιολα μια χαρά
 

Μηνύματα
53
Reaction score
27
Τους έχω και τους 2 είναι όπως Mercedes amg vs skoda Octavia κάπως έτσι . Ο v4 κατεμε ο καλύτερος τανκατος ατμοποιητης ειδικά με μηχαν mods αλλά πίνει τα υγρά σαν amg που είναι για πλάκα.ο light μια χαρά ατμιζει για all day vaping αν θες μπορείς να τον βελτιώσεις κιόλας από steam tuners πάσχει λίγο στον αέρα πολύ μικρή εισαγωγή εγώ εχω βγάλει τελείως το βιδακι και είναι λίγο καλύτερα.αμα αντέχεις τα 140 euro πάρε v4 αλλιώς light καιολα μια χαρά
Μακριά από κλώνους εννοείτε.
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Τους έχω και τους 2 είναι όπως Mercedes amg vs skoda Octavia κάπως έτσι . Ο v4 κατεμε ο καλύτερος τανκατος ατμοποιητης ειδικά με μηχαν mods αλλά πίνει τα υγρά σαν amg που είναι για πλάκα.ο light μια χαρά ατμιζει για all day vaping αν θες μπορείς να τον βελτιώσεις κιόλας από steam tuners πάσχει λίγο στον αέρα πολύ μικρή εισαγωγή εγώ εχω βγάλει τελείως το βιδακι και είναι λίγο καλύτερα.αμα αντέχεις τα 140 euro πάρε v4 αλλιώς light καιολα μια χαρά
τον lite+ τον εχω...μια χαρα ειναι
....δλδ δινει καλυτερο αποτελεσμα ο 4 αν παιζεις με ιδιο στησιμο ...η πληρωνεις τα εξτραδακια του ;
 
Last edited:


Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
ποια ειναι η καλυτερη μαιμου Μανο - Νικο εσεις που ξερετε ; :p
Eχω και τις δυο μαιμουδες.:D

Σε V4 αρχικα ειχα παρει τον ivogo,και μετα πηρα και τον kgotech. Tην δευτερη μερα τον ivogo τον εκανα δωρεα.
Ο kgotech εχει σκαλες καλυτερα σπειρωματα,και ενα φανταστικο ματ φινιρισμα. Τα υγρα ανοιγουν - κλεινουν αψογα,οπου στον ivogo ειχα μεγαλο προβλημα,και ειχα και διαροες υγρων.

Ο Μανος νομιζω το ελυσε το προβλημα με οδοντονημα νομιζω. Εγω δυο εβδομαδες τωρα δεν εχω κανενα θεμα ωστε να χρειαστει αλλαγη στα oring,η αλλη επεμβαση.

Στα μειον ειναι οτι ρουφαει τα υγρα σαν νεροχυτης.:o

http://www.desire-ecig.com/Kayfun-V4-1-1-Clone

Στον lite plus εχω τον V2 πολυ καιρο τωρα,και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.:thumbsup:
Ειναι ο δευτερος που εχει περασει απο τα χερια μου,και τον εχω λιωσει. H καλυτερη εκδοση ειναι αυτη.

https://www.fasttech.com/products/0...un-lite-plus-v2-styled-rebuildable-atomizer-4
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Γιαννη ρουφαει αρα εχεις πιο πλουσια γευση ;
........η ειναι μικρες διαφορες με τον lite+ ;

δεν ειναι λιγα τα λ7 οπως καταλαβαινεις :whistling:
 




Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Γιαννη ρουφαει αρα εχεις πιο πλουσια γευση ;
........η ειναι μικρες διαφορες με τον lite+ ;

δεν ειναι λιγα τα λ7 οπως καταλαβαινεις :whistling:
Ποιο πλουσιο ατμο και γευση με τον v4,ποιο τσιγαρισια τσουρα με τον lite.
 






Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Καλά και καθαρά για αλλαγή απο τα γνωστά. Όχι για πολύ όμως, με κουράζουν.
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
δεν έχει καμία σχέση ο lite με τον V4

πολύ καλύτερος ο ν4 αλλά και πιο μπελαλίδικος !
αρκετα προβληματα εχουμε να βαλουμε κιαλλα :p


δυστυχως ειναι χειροτερος του lite+ mini .......τον δοκιμασα με ιδιο στησιμο
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.197
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top