Οι θυσίες που κάνουμε για το home cinema

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
να κανεις οτι γουσταρεις τρελο αγορι :)....αλλα ετσι οπως ειναι στημενο ειναι οτι καλυτερο οπτικοακουστικα για τον χωρο σου...
 




stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.356
να πεις σ'αυτο το ...καρδερινοκαναροκοτσιφο οτι ειναι και πολυ μαρτυριαρικο το ρουφιανακι !! :D:D:D
 






melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.913
Reaction score
41.175
πάτε και μπλέκετε με παλιομηχανήματα και με παλιάνθρωπους, αυτό έχω να πω μόνο :p
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.356
πάτε και μπλέκετε με παλιομηχανήματα και με παλιάνθρωπους, αυτό έχω να πω μόνο :p
ο πρωτος που εμπλεξα εγω ειναι ο zizik και μετα o stathis.... οποτε καταλαβαινεις οτι επεσα στα βαθια με τη μια.. μετα μεγαλο κακο με βρηκε!!!!!! :roflmao::roflmao::roflmao:
 



Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Η βάσεις του καρατολιου ειναι κορυφή για να μην πω εκτός συναγωνισμού.
Να φανταστείς όταν του πήγα το λίφτ για μια μετατροπή που ήθελα , όταν το παραλάβα νόμιζα οτι μου είχε δώσει αλλο και όχι το δικό μου έτσι σαν καινούργιο που το έκανε ...
Απλα respect !
 




stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.356
και συνεχιζω απο το ποστ του αγαπητου φιλου SurfHomeCinemaDrifterManiac :p:p .... Καλο μας Σεπτεμβρη λοιπον!! ;)

Γυρνωντας απο τις διακοπες επρεπε να τελειωσω κατι μισοδουλειες που ειχαν μεινει και να βαλω σε ταξη και παλι το σπιτι μου.Τα χα κανει ολα που@@@ναριο ολε!! :D:D:D (οποιος μενει μονος με καταλαβαινει8-))

Προχωραμε λοιπον στο θεμα μας με αναβάθμιση εικονας :smile: επιτελους κινηματογραφικη εικονα!! :wink: Πιο μετα οι λεπτομέρειες!

Ξεκιναμε παραδοσιακα κανωντας το σπιτι yper-pouten ετσι για να μη ξεχνιομαστε :sneaky: (Δε τις εχω βαλει ολες γιατι υπαρχει κ αλλο υλικο) :p



συνεχιζουμε με προετοιμασια - ξεπακεταρισμα προτζεκτορο-βασης



απλη στιβαρη κατασκευη με πολυ μεγαλο προσδοκιμο ζωης και το καλο ειναι οτι αν η JVC δεν αλλαξει τις τρυπες εφαρμογης θ'αλλαζω μονο προτζεκτορα. Αν αλλαξει παλι στα παπακια μας γιατι θ αλλαξω μονο την πλακα στερεωσης!! :thumbsup:



κανοντας τη κοματια για να καταλαβω (πηρε μολις 2 λεπτα και 34 δευτερολεπτα) μεσω εφαρμοσμενων μαθηματικων και κβαντικης φυσικης το πως ειναι σχεδιασμενη :imtheking:



μια κοντινη φωτο για τους περιεργους :fuckyou: ( σας αγαπαω ολους βρε!!) :p:p



ενα σωμα μια ψυχη ενωμενα μαζι και ετοιμα για ταβανωμα... και το καλυτερο ειναι οτι ειχε χαλασει η ηλεκτρικη σκουπα.. o_O εγινε φυσικα η γνωστη πατεντα βρεγμενη πετσετα κοντα στο τρυπανι ;)



επιτελους μπηκεεε!!!!! JVC X35 !!!! :party::party::neo:;):D:party::party:



και μια ακομα με τη βαση ρυθμισμενη! :geek:



Ειχα βεβαια και τις ατυχιες μου... Επρεπε να βγαλω ολο το hdmi καλωδιο 13μετρων απο τα καναλια γιατι δεν εφτανε στον προτζεκτορα λογω μετακινησης του οποτε αλλη καθυστερηση. Να βαλω αφροστοκο στις παλιες τρυπες και .... να καθαρισω το σπιτι μονος, να τα τακτοποιησω ολα και μετα να βαλω ταινια και να με παρει ο υπνος στον καναπε. ενταξει κλασικα συμβαινει αυτο τελειώνοντας το τελευταιο κομματι πιτσας μολις τη πεσω καπως.

Λοιπον η βαση ειναι αυτη χωρις ομως τον αξονα γιατι ειναι χαμηλοταβανο το σπιτι επομένως δε το χρειάστηκα
Περισσοτερες πληροφ: http://www.unitech-systems.gr/en/pr.../39/19-inox-telescopic-ceiling-tube-p-tt20-30
Διαθεση Avart

 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.871
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top