Διαμαρτυρία

Status
Not open for further replies.

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.223
Reaction score
27.786
Θα ήθελα να συμπληρώσω ότι πριν την τελευταία απόφαση για την τήρηση του κανονισμού, έμπαινα το πρωΐ στο site και είχα να δω και να ελέγξω 100 - 120 και καμιά φορά 150 αγγελίες.
Ο χρόνος δεν μου έφτανε να τις δω όλες και έβλεπα τις μισές και έλεγα ότι θα δω τις υπόλοιπες αργότερα όταν βρω πάλι λίγο χρόνο.
Και αργότερα που έμπαινα πάλι, είχαν μπει στο μεταξύ κι άλλες αγγελίες, πολλές αγγελίες.
Και πολλές απ΄αυτές ήταν up, άλλα νόμιμα και άλλα όχι, άρα έπρεπε να βρω έξτρα χρόνο να τις διαχειριστώ κατάλληλα.

Τώρα (με τα νέα μέτρα) μπαίνω και βλέπω 10 - 15 αγγελίες και έχω και χρόνο να σερφάρω και λίγο στα υπόλοιπα θέματα.
Δεν ήταν ευχάριστο να παρθούν αυτά τα "μέτρα καταστολής".
Δυστυχώς όμως έπρεπε να γίνει έτσι, διότι μπούχτισα να βλέπω π.χ. ένα μέλος να έχει 15 αγγελίες ανοιχτές και να τις ανανεώνει συνεχώς, ατέρμονα και ακατάπαυστα ακόμη και επί 2 χρόνια.
 




Y

Yiannis_B

Guest
:rolleyes:

Ας κρίνουν τα μέλη.


------------------------------------------------------------------------------------------------------


Το πρόβλημα για σας, -τους πραγματικά λίγους εμπαθείς διαχειριστές / συντονιστές - , και ταυτόχρονα η δικιά μας ευδιαθεσία, είναι ότι δεν συντονίζεστε -όλοι- (αξιόλογοι και μη) μεταξύ σας. :roflmao:

Αυτό τουλάχιστον το αναγνωρίζω στο παρόν forum, και το θεωρώ ένδειξη δημοκρατίας. :drinks:

...κάτι σαν τον Σφύριζα δηλαδής...:D
 
Last edited by a moderator:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.852
Κανονικά, αυτό το thread ήθελε κλείδωμα μετά την πρώτη απάντηση του Μελίδη. Απ' τη στιγμή όμως που μπήκε στο παιχνίδι ο Yiannis_B, θα ήταν κρίμα να κλειδώσει. :dance2:

Δεν ξέρω μόνο για πόσο ακόμα οι αντιδράσεις των ανεγκέφαλων διαχειριστών/συντονιστών θα του προκαλούν ευδιαθεσία...:whistling:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Πάρε ένα like κύριε σούπερ συντονιστά, γιατί εμείς συντονιζόμαστε! :sneaky:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Κανονικά, αυτό το thread ήθελε κλείδωμα μετά την πρώτη απάντηση του Μελίδη. Απ' τη στιγμή όμως που μπήκε στο παιχνίδι ο Yiannis_B, θα ήταν κρίμα να κλειδώσει. :dance2:

Δεν ξέρω μόνο για πόσο ακόμα οι αντιδράσεις των ανεγκέφαλων διαχειριστών/συντονιστών θα του προκαλούν ευδιαθεσία...:whistling:
Λευτεριά στα συντρόφια! Ζήτω τα κοκτέιλς! :roflmao:

https://el.wikipedia.org/wiki/Κοκτέιλ_μολότοφ

Σε ποιον θα τα λέω στις διακοπές? :whistling:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.852
:rolleyes:

Το πρόβλημα για σας, -τους πραγματικά λίγους εμπαθείς διαχειριστές / συντονιστές -
Δεν ξέρω μόνο για πόσο ακόμα οι αντιδράσεις των ανεγκέφαλων διαχειριστών/συντονιστών θα του προκαλούν ευδιαθεσία...:whistling:
Επειδή εμφανίζεται ότι απαντάω ό,τι θέλω, με διαφορετικό χαρακτηρισμό από αυτόν που χρησιμοποιήθηκε στο αρχικό post, η λέξη "ανεγκέφαλοι" υπήρχε σε 4 από τα 7( :o ) συνολικά edits. Η πέμπτη εκδοχή ήταν "κουκουρούκου", ενώ οι δύο τελευταίες ήταν "εμπαθείς".

Ευχαριστούμε θερμά τον Yiannis_B για την ποικιλία. :thumbsup:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Πρέπει το πέσει το edit στα 1-2 λεπτά το πολύ κύριοι διαχειριστές, για να μην έχουμε τέτοια φαινόμενα σαν του Μπι.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Επειδή εμφανίζεται ότι απαντάω ό,τι θέλω, με διαφορετικό χαρακτηρισμό από αυτόν που χρησιμοποιήθηκε στο αρχικό post, η λέξη "ανεγκέφαλοι" υπήρχε σε 4 από τα 7( :o ) συνολικά edits. Η πέμπτη εκδοχή ήταν "κουκουρούκου", ενώ οι δύο τελευταίες ήταν "εμπαθείς".

Ευχαριστούμε θερμά τον Yiannis_B για την ποικιλία. :thumbsup:
Όποιος έχει την πλατφόρμα, έχει και plan B. ;)
 

Μηνύματα
543
Reaction score
379
Μια ερώτηση που δεν γνωρίζω την απάντηση.
Μετράνε τα post ή τα threads στις αγγελίες;
Γιατί πχ μπορεί κάποιος να εχει βάλει μια αγγελία και να εχει κάνει up δέκα φορές και να εχει απαντήσει σε ερωτήσεις ενδιαφερομένων άλλες δέκα.
Στατιστικά θα πιαστεί σαν είκοσι;
 



Y

Yiannis_B

Guest
Ναι. :roflmao:

πάω για μπύρες.

 
Last edited by a moderator:



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Αυτό όμως δεν ειναι λάθος;
Η πλατφόρμα μετράει όλα τα posts αυτόματα, δεν μπορεί ν' αλλάξει αυτό.

Αν και πιστεύω ότι δεν είναι λάθος.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Θα είχε νόημα να αλλάζαμε τον τρόπο που μετριούνται τα posts εάν υπήρχε λόγος. Εάν για παράδειγμα θέλαμε να βάλουμε περιορισμό ότι ένα μέλος θα μπορεί να δημοσιεύσει αγγελία εάν έχει minimum αριθμό posts (π.χ. 100) στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Εφόσον δεν υπάρχει τέτοιος ή παρόμοιος περιορισμός, συμφωνώ με τον abcd.
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.338
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top