ΖΗΤΗΣΗ Β&W CDM CNT κεντρικού ηχείου.

Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Ζητείται το κεντρικό ηχείο του τίτλου σε χρώμα red ash, να είναι σε πολύ καλή κατάσταση και σε λογική τιμή, παραθέτω και αντίστοιχη φωτό.


 


Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Up κι αν καποιος εχει τον τροπο για ασφαλη και κατοχυρωμενη αγορα απο εξωτερικο να επικοινωνησει μαζι μου με π.μ. ευχαριστω.
 


Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Στην αναζήτηση προστίθεται το SE (Special Edition) για να συνοδέψει τα αντίστοιχα δαπέδου.
 

Μηνύματα
24
Reaction score
1
Ζητείται το κεντρικό ηχείο του τίτλου σε χρώμα red ash, να είναι σε πολύ καλή κατάσταση και σε λογική τιμή, παραθέτω και αντίστοιχη φωτό.


φιλε Κωστα το έχω, και μάλιστα σε άριστη κατάσταση (κουτί και manual) αλλά ψάχνω και εγώ να βρω ένα άλλο για να το αντικαταστήσω me to b&w htm2 piano black. Αν βρω κάτι θα επικοινωνήσω μαζί σου,καλό βράδυ.
 

Μηνύματα
24
Reaction score
1
Κώστα είναι ακριβώς αυτό της φωτογραφίας,μπορώ να σου ανεβάσω και φώτο, αλλά αν δεν βρω πρώτα τον μεγαλύτερο αντικαταστάτη του δεν το αποχωρίζομαι.Δεν είναι θέμα τιμής αφού πηγαίνω σε πολύ μεγαλύτερη κατηγορία κεντρικού ηχείου.
Με εκτίμηση Στέφανος.
 



Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Στεφανε σ ευχαριστω, αν με το καλο βρεις αυτο που θες και δεν το εχω βρει αλλου, ενημερωσε με να το κανονισουμε γιατι το θελω, σ ευχαριστω.
Φιλικα
Ρομποτης Κωνσταντινος
 









Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Δυστυχώς θέλω το μπορντό να ταιριάξει με το υπόλοιπο σετ απ, κρίμα σε ευχαριστώ πάντως.
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.666
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top