ΕΡΓΑΛΕΙΑ

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Το τελευταίο καιρό με έχει ξαναπιάσει μια μανία συλλογής διαφόρων εργαλείων και πολλές φορές χρειάστηκα την βοήθεια-συμβουλή πιο εξειδικευμένων ανθρώπων για την επιλογή του σωστού εργαλείου για την χρήση που ήθελα και για τα χρήματα που διέθετα , ψάχνοντας στα θέματα μας δεν βρήκα κάτι ανάλογο και είπα να πάρω την πρωτοβουλία να ξεκινήσω ένα νέο θέμα που θα μπορούμε να συζητάμε και να παρουσιάζουμε τα εργαλεία μας.
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Κάνω λοιπόν την αρχή με την πιο πρόσφατη παραγγελία ενός έκκεντρου τριβείου της Makita μοντέλου B05041
Κινητήρας 220W
Σύστημα μικροφίλτρου για τελειότητα στην αναρρόφηση
Σύνδεση αυτοπρόσφυσης για γρήγορη και άνετη αλλαγή του φύλλου λείανσης
Για τη λείανση και το γυάλισμα ξύλου, μετάλλου και πλαστικού, μπογιάς και βερνικιού, επίσης και σε κυρτές επιφάνειες
Κατάλληλο επίσης και για αριστερόχειρες
Εργονομικά διαμορφωμένες επιφάνειες με αντιολισθητική λαβή για τέλειο χειρισμό με και χωρίς πρόσθετη χειρολαβή
Ηλεκτρονική ρύθμιση στροφών
Εμπρόσθια χειρολαβη

 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
να προσθέσω κ εγώ ένα εργαλείο που θα κάνει πιο εύκολη την ζωή όσων έχουν περιορισμένο χώρο για κατασκευές κ πρέπει να καθαρίζουν κ αμέσως κάθε φορά.
επίσης γλυτώνει κ τις οικιακές σκούπες από το βάσανο της σκόνης από τρυπήματα κ ξυλουργικά που πάει παντού κ τις βγάζει άχρηστες. ή πρέπει κανείς να αποσυναρμολογήσει εντελώς την σκούπα σε βαθμό φύλλου κ φτερού για να την καθαρίσει


ναί ναι ξέρω πάλι diy :p
υπάρχει κ έτοιμη λύση από την clear vue cyclones αλλά...η παραγγελία από το εξωτερικό είναι αδύνατη για την ώρα.>:(
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.881
Reaction score
41.109
να προσθέσω κ εγώ ένα εργαλείο που θα κάνει πιο εύκολη την ζωή όσων έχουν περιορισμένο χώρο για κατασκευές κ πρέπει να καθαρίζουν κ αμέσως κάθε φορά.
επίσης γλυτώνει κ τις οικιακές σκούπες από το βάσανο της σκόνης από τρυπήματα κ ξυλουργικά που πάει παντού κ τις βγάζει άχρηστες. ή πρέπει κανείς να αποσυναρμολογήσει εντελώς την σκούπα σε βαθμό φύλλου κ φτερού για να την καθαρίσει


ναί ναι ξέρω πάλι diy :p
υπάρχει κ έτοιμη λύση από την clear vue cyclones αλλά...η παραγγελία από το εξωτερικό είναι αδύνατη για την ώρα.>:(
Οπως τα 'χε μαζεμένα με ενα φαρασακι και μια σκουπιτσα τα εβαζε σε μια σακουλιτσα σε 5 δεύτερα.
Σκούπα φαράσι σακούλα με 3 ευρω απο τη λαϊκή της γειτονιάς σας! :p
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Οπως τα 'χε μαζεμένα με ενα φαρασακι και μια σκουπιτσα τα εβαζε σε μια σακουλιτσα σε 5 δεύτερα.
Σκούπα φαράσι σακούλα με 3 ευρω απο τη λαϊκή της γειτονιάς σας! :p
την επόμενη φορά που θα θέλεις κανένα ξυλουργικό σπίτι θα πάρω ρεπό κ θα το κάνουμε έτσι :fuckyou:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.306
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top