Σε τροχιά σφοδρής σύγκρουσης ΟΤΕ TV και Νova


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
Πιθανόν , διότι δύο πιάτα στο μπαλκόνι , είναι κάτι που με ξενερώνει.
ΟΤΕ TV ready. :wink:

Πάντως αν το πιάτο είναι πάνω από 80cm, δεν χρειάζεται δεύτερο. Μόνο δεύτερο lnb.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
Ξεπέρασαν τους 400.000 οι συνδρομητές της OTE TV



Με νέα κανάλια μεταξύ των οποίων και ένα με ντοκιμαντέρ θα εμπλουτιστεί το περιεχόμενο του ΟΤΕ TV, ο οποίος ξεπέρασε τους 400.000 συνδρομητές.

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Οργανισμού, σύντομα θα λανσαριστούν και νέες προηγμένες υπηρεσίες για την ενίσχυση της τηλεοπτικής εμπειρίας.

Σημειώνεται ότι σήμερα στα περισσότερα από 80 ψηφιακά κανάλια, από τα οποία τα 27 σε high definition ο OTE TV προσφέρει πάνω από 60 live αθλητικές μεταδόσεις την εβδομάδα, περισσότερες από 500 πρεμιέρες, 2.000 ταινίες, και 100 ξένες σειρές το χρόνο, 5 παιδικά κανάλια και 10 κανάλια με ντοκιμαντέρ.

Σχολιάζοντας τις νέες επιδόσεις της συνδρομητικής πλατφόρμας, ο Chief Operating Officer του Ομίλου ΟΤΕ, κ. Ζαχαρίας Πιπερίδης επεσήμανε: «Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι οι Έλληνες τηλεθεατές αγκαλιάζουν την τηλεοπτική πρόταση του ΟΤΕ. Κάθε μέρα καλωσορίζουμε νέους συνδρομητές στην υπηρεσία μας, ενώ κάθε χρόνο, τα τελευταία 3 έτη, προσελκύουμε πάνω από 100 χιλιάδες νέους συνδρομητές OTE TV».

Προσέθεσε επίσης ότι «Η ανάπτυξη αυτή ακολουθεί τη σημαντική ενίσχυση του OTE TV, με σπουδαίες αθλητικές διοργανώσεις σαν το UEFA Champions League και το UEFA Europa League, πλουσιότερο κινηματογραφικό πρόγραμμα, περισσότερα κανάλια, νέα υπερσύγχρονα στούντιο για τις αθλητικές μας εκπομπές και ενισχυμένη δημοσιογραφική ομάδα».

http://www.tanea.gr/news/economy/article/5273521/kseperasan-toys-400-000-oi-syndromhtes-ths-ote-tv/
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Με πήρανε τηλέφωνο απο Νόβα και μου προτείνανε 35 ευρώ το μήνα Full πακέτο μαζί με τα HD.Τιμή για πάντα και ελάχιστη παραμονή το 18μηνο. Απο την στιγμή που σαν προτεραιότητα είναι να βλέπω όσο πιο πολλά ματς του Ολυμπιακού η Νόβα είναι μονόδρομος.

plus τον νέο δέκτη τους, πιάτο, εγκατάσταση και αναβάθμιση λογισμικού δωρεάν.

Good bye Oτε.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
35€ μόνο για να βλέπεις τον Ολυμπιακό, τα θεωρείς λίγα; :o
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.478
35€ δίνεις ή σου δίνουν για να βλέπεις Ολυμπιακό?
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Εγω πάντως που το είχα φουλ με 25 το έδωσα σε φίλο διότι θεωρούσα οτι ειναι πολλα μόνο για τα ματς του ολυμπιακού στην ελλαδα...
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
35€ μόνο για να βλέπεις τον Ολυμπιακό, τα θεωρείς λίγα; :o
35€ δίνεις ή σου δίνουν για να βλέπεις Ολυμπιακό?
Μου προτείνανε 25 το αθλητικό και 35 το full και επειδή ήθελα και τα cinema επέλεξα το full.
Κοιτάξτε να δείτε, δεν είναι μόνο Ολυμπιακός ποδόσφαιρο στην Ελλάδα. Βλέπω και Α1 τα εκτός του αλλά και όλα τα παιχνίδια του στην Ευρωλίγκα στο μπάσκετ.Επίσης η τιμή full pack στον ΟΤΕ για μη πελάτες οικιακής είναι 33 ευρώ οπότε ειναι το ιδιο πράγμα. Στον Οτε αν τον κρατούσα από δω και πέρα θα έβλεπα άλλα 3 ματς champions league και τα υπόλοιπα εντός της Α1 στο μπάσκετ. Επίσης champions league νομίζω τα εντός τα δείχνει και η ΝΕΤ.

Σημαντικός παράγοντας ειναι ότι μένω και Χίο και δεν έχω την δυνατότητα να κατεβαίνω να βλέπω τα παιχνίδια.
[DOUBLEPOST=1446394034][/DOUBLEPOST]
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.712
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top