Δείπνο κορυφής


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
είστε ξενέρωτοι... ε λοιπόν τι να έρθω να κάνω... να βλέπω τον Σκάλ (όπως πάντα) που πίνει το αμίλητο...:whistling:

Τράκη κανόνισε ένα "σοβαρό" γεύμα.....;) :prankster:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Προς όλους τους καλοφαγάδες: Υπάρχει περίπτωση να επαναληφθεί το δείπνο, με αφορμή π.χ. ..... την άφιξή μου στην Αθήνα, εντός του Ιανουαρίου 2016;:D:D:D:drinks::drinks:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Προς όλους τους καλοφαγάδες: Υπάρχει περίπτωση να επαναληφθεί το δείπνο, με αφορμή π.χ. ..... την άφιξή μου στην Αθήνα, εντός του Ιανουαρίου 2016;:D:D:D:drinks::drinks:
Αναλόγως του τι θες να φας. :p
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.611
Προς όλους τους καλοφαγάδες: Υπάρχει περίπτωση να επαναληφθεί το δείπνο, με αφορμή π.χ. ..... την άφιξή μου στην Αθήνα, εντός του Ιανουαρίου 2016;:D:D:D:drinks::drinks:
Όχι.














:p
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Δεν έχω πάει ποτέ. Δεν είμαι fan του lifestyle της ευρύτερης περιοχής Γκάζι-Κερμαμεικού.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Πάντως, έχω να προτείνω εναλλακτική: ταβέρνα "Το Αστέρι", στα Γλυκά Νερά, επί της λεωφόρου Λαυρίου.

Σκεφτείτε το. :)

Στο καφέ των ποδηλατών δεν θα πάμε λόγω έλλειψης χρόνου. Μια άλλη φορά, ευχαρίστως.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Προς όλους τους καλοφαγάδες: Υπάρχει περίπτωση να επαναληφθεί το δείπνο, με αφορμή π.χ. ..... την άφιξή μου στην Αθήνα, εντός του Ιανουαρίου 2016;:D:D:D:drinks::drinks:
Μιας και οριστικοποιήθηκε η παρουσία μου στην Αθήνα (Σάββατο 09/01 και Κυριακή 10/01), επαναλαμβάνω την πρόταση/πρόσκληση για το Σάββατο το βράδυ.

@xfader: Η ταβέρνα που κανονίστηκε το πρώτο δείπνο κορυφής, προσφέρεται;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Μιας και οριστικοποιήθηκε η παρουσία μου στην Αθήνα (Σάββατο 09/01 και Κυριακή 10/01), επαναλαμβάνω την πρόταση/πρόσκληση για το Σάββατο το βράδυ.

@xfader: Η ταβέρνα που κανονίστηκε το πρώτο δείπνο κορυφής, προσφέρεται;
Και βέβαια.
Το πρόβλημα είναι ότι το ΠΣΚ αυτό θα είμαι στο εξοχικό μας για εργασίες.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Και βέβαια.
Το πρόβλημα είναι ότι το ΠΣΚ αυτό θα είμαι στο εξοχικό μας για εργασίες.
Κρίμα.

ΟΚ, εάν θέλει και μπορεί κάποιος άλλος, ας το δηλώσει σε αυτό το thread. Δεν υπάρχει πρόβλημα εάν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, κάτι θα βρω να κάνω το Σάββατο το βράδυ.:)
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.088
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top