Pyrex tube kangertech SOS ανταλλακτικό!!

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.396
Καλημέρα σε όλους,έπαθα ατύχημα χθες και έσπασα το pyrex glass από Kangertech Subtank(όχι το mini),έχει κανένας κανέναν δικό του Αθήνα-Θεσσαλονίκη να έχει ανταλλακτικό(αν υπάρχει και με μπάρες-σιδεριές ακόμα καλύτερα ),εδώ πάνω Αλεξανδρούπολη έφαγα άκυρο,ούτε παραγγελία από προμηθευτή δεν μπορεί να γίνει.

Ευχαριστώ!!!
 




Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.216
Reaction score
27.771
Ατμο ποιητής ε;
Ποίηση του ατμού δηλαδή.
Σικέ τσιγάρο γι΄αυτούς που θέλουν να κόψουν το κάπνιζμα καπνίζοντας ατμό.
Μάλιστα! Ρωτάω διότι που να το ξέρουμε εμείς που καπνίζουμε κανονικά τσιγάρα;

Χάρη ή κόψτο, ή κάπνιζε κανονικά τσιγάρα, πιο φτηνά βγαίνει. :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.396
Ατμο ποιητής ε;
Ποίηση του ατμού δηλαδή.
Σικέ τσιγάρο γι΄αυτούς που θέλουν να κόψουν το κάπνιζμα καπνίζοντας ατμό.
Μάλιστα! Ρωτάω διότι που να το ξέρουμε εμείς που καπνίζουμε κανονικά τσιγάρα;

Χάρη ή κόψτο, ή κάπνιζε κανονικά τσιγάρα, πιο φτηνά βγαίνει. :D
ΜΙχαλιό μια ιδέα είναι όλα,είτε κανονικό είτε φασόν,(από οικονομία είναι + 100 το ηλεκτρονικό,άρχησα να νιώθω ότι έχω λεφτάστην τσέπη μου ένα πράμα(30ευρώ μαξ το μήνα,ενώ με το κανονικό +τράκες 100+)8 μήνες νιώθω καλά,δεν θα το θέσω ιατρικά αλλά αποκλειστικά και μόνο ότι μπορώ να καπνίζω χειμώνα καλοκαίρι ΜΕΣΑ στο μαγαζί(χωρίς να μυρίζει) και στο σπιτάκι και όχι μπαλκονάκι με τον έρμο τον φλωρογείτονα που βγαίνει και με αδιάβροχο ώρες ώρες(άντρας είσαι μωρέ!!!Πάτα πόδι ρε καραμήτρο!!!:whistling::tongue::tongue:)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.396
Ποιος φταίει, ε; :p
Ατύχημα από τα υπερήφανα ,πήγα να φτιάξω αντίσταση με διπλό σύρμα,σκάει ο κολλητός με cuba libre και το αφήνει δίπλα στο tank,τον παίρνει τηλ. η γυναίκα και περνάει ξυστά από τον πάγκο που είχα και το tank και το cuba..δευτερόλεπτα σκέψης...τελικά προτίμησα να πιω cuba:lolsign::lolsign::lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.396
Ποιος φταίει, ε; :p
Τώρα το διάβασα ''καλά'' και ξέρω που το πας μικρό νεοφιλελεύθερο σκαλουμπακογονιδίωμα..:p:p:p,θα απαντήσω αλά Στρατούλικα με ψήγματα δημιουργικής ασάφειας ,χρωματισμό άναρχου λόγου Κανέλλης(σε ώρα Παπαδάκη) και υψίσυχνες νότες Μπουμπούκου(όταν έχει απέναντί του παλιό συνδικαλιστή):headbang::headbang::headbang:....ενσωματώνοντας κουλτούρα και δίνοντας μια άκρως απολιτίκ και ακομμάτιστη τεκμηρίωση που θα καλύψει και τους πιο απαιτητικούς συμφορουμίτες που αναζητούν με ζήλο την απάντηση στο γιατί δεν παράγει tank για Kangertech Subtank(το μεγάλο,όχι το mini:laugh:) η Ελλάδα και χρειάζεται προπληρωμή-κατάθεση του εισαγωγέα για να μου έρθει από τον απόγονο του Φου Μαν Τσου Τσανγκ Χσιούνγκ Ζαμαν Φου!!!!!???

Για όλα φταίει....






















o Σιτζούνε Νετζίρο
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.232
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top