Lsound.eu αγορές SVS προϊόντων - Αύξηση τιμών

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλημέρα. Σήμερα έλαβα και επίσημα το νέο newsletter απο την Lsound για την επικείμενη αύξηση τιμών.

Μπορείτε να το διαβάσετε εδώ. Κατα συνέπεια μέχρι τέλος του μήνα ισχύουν οι τρέχουσες τιμές. Μετά πάνε πάνω κατά 10% τουλάχιστον από ό,τι είδα.

Εγω θα ήθελα πολύ να τσιμπήσω ένα PB13, ένα Ultra Tower και ένα Ultra Surround ζευγάρι, αλλά μετά ουτε 100 δόσεις δεν με φτάνουν να πληρώσω Εφορία, οποτε καθόμαστε στα ωά μας!
 

Μηνύματα
54
Reaction score
0
επισης το pb-1000 εχει περιορισμενο αποθεμα και θα ερθει container ξανα σε 1 μηνα με 45 ημερες! εγω παντως τωρα θα κανω κρατηση που μιλαω με εναν υπαλληλο και αυριο βαζω λεφτα στην καρτα και το παραγγελνω!
 


Μηνύματα
54
Reaction score
0
εκανα παραγγελια το pb-1000 σε μια βδομαδα θα το χουνε εκει και θα μου το στειλουν οποτε περιμενω σε 1-2 βδομαδες! παλι καλα προλαβα την αλλαγη τιμων!
 


Μηνύματα
54
Reaction score
0
να σε καλα αρχες ιουλη βεβαια αλλα μολις ειναι ολα ετοιμα θα ανεβασω φωτο
 


Μηνύματα
189
Reaction score
331
Γεια σας....ειχα το eatrhquake mkv12 για καποιους λογους το πουλησα και σκεφτομαι τωρα για το svs pb2000 η για το klipsch r15w..για χωρο ακροασης 30τμ..ποια ειναι η γνωμη σας..ευχαριστω!
 








Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τελικα, υστερα από συζήτηση με τη γυναίκα μου (αλήθεια λέω!), ψώνισα κι εγώ απο την Lsound, εν όψει της επικείμενης μετακόμισης. Η αλήθεια είναι πώς το έκανα με βαριά καρδιά, γιατι κυρίως δεν ξέρω πώς θα μπει αυτη η νέα αγορά στο υφιστάμενο χώρο!
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
...για άλλα, άσχετα θέματα;
Αχαχαχαχα! Είσαι θεός!

Πάντως όχι, της είπα πως έχω πλάνο για 7.2.4 Atmos στο σαλόνι μας και πώς έχει μια καλή έκπτωση 10%. Μιας και θα τα παρω που θα τα πάρω τα πράγματα, να τα πάρω τώρα. Μου είπε κάνε ό,τι θες.

Η ουσία είναι πως μου είπαν πώς αν έπαιρνα και τα τρία που ήθελα (βλ. #1), θα μου έκανα 12% έκπτωση, αντι για 10%, οποτε το σκέφτηκα αρκετα και ειπα πως δεν αξίζει τον κόπο το ξεφράγκιασμα και πήρα μονο τα Ultra Towers, ωστε να μπω στο νέο σαλόνι με 7.1 και αφού καταλαγιάσει η μπόρα της ανακαίνισης και έχω έτοιμη την καλωδίωση, σιγα-σιγα το αναβαθμίσω.
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.488
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top