Οθονη 120" γκριζα με προεντατηρες

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Πωλειται μια καινουργια οθονη 120 " γκριζα esmart με προεντατηρες την παρελαβα την Τεταρτη και την δινω επειδη μου επεσε μεγαλη καθως ο καινουργιος μου προβολεας ανοιγει maximum 115 ιντσες .
Οπως διαπιστωσα εχει αρνητικο κερδος περιπου στο 0.8 και οχι 1.0 οπως γραφουν στην σελιδα του προιοντος οι Γερμανοι .
Την δινω οσο μου κοστισε με τα μεταφορικα 370 Ευρω .
Να διεκρινησω οτι ο Γερμανος δεν στελνει Ελλαδα αντικειμενα με μηκος πανω απο 2,5 μετρα και την εφερα αφου κανονισε φιλος απο Γερμανια την μεταφορα (70 Ευρω μεταφορικα ).
Τηλεφωνο 6937306752

Ειναι η οθονη του video αλλα γκριζαμε αρνητικο κερδος ιδανικη για οσους εχουν benq w1070 kai θελουν να μειωσουν την φωτεινοτητα του προβολεα τους και να βελτιωσουν την αισθηση του μαυρου




http://esmart-store.de/Heimkino-Bea...-TATENSO-GRAU-266cm-x-149cm-120-169::464.html

Δεκτη και ανταλλαγη με οθονη 110 " κερδους 1.0-1.1 οπως αυτη του Αγγλου και διαφορα



Οπως θα διαπιστωσετε με μια απλη μεταφραση απο το google translate στη σημειωση στο τελος της σελιδας ο Γερμανος οθονες στελνει μονο Γερμανια και Αυστρια

Der Versand von ProjektionsleinwΓ€nden und Lautsprecher Sets ist nur innerhalb Deutschlands und nach Γ–sterreich mΓΆglich.

http://esmart-store.de/Shipping-Returns:_:1.html
 
Last edited by a moderator:





Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ανανεωση της αγγελιας στα 300 Ευρω παρακαλω οχι παζαρια διαπιστωσα οτι εχω κανει λαθος στην τιμη που την αγορασα η οθονη μου κοστισε 420 με τα μεταφορικα .
 
Last edited:

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Οπως βλεπω δεν υπαρχει ενδιαφερον λεω να την κρατησω .
Ευχαριστω για την φιλοξενια να κλεισει παρακαλω

Η αγγελια επανερχεται ........
 
Last edited by a moderator:




Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
To gain ειναι το κερδος λεμε οτι ειναι θετικο οταν ειναι πανω απο 1 και αρνητικο οταν ειναι κατω απο το 1 .
Κερδος 1 δεν προσθετει ουτε αφαιρει φωτεινοτητα
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.346
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top