Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος



Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Boss Μιχα στρωσε το κοκκινο χαλι!!!
Ο Κωστακης προετοιμαζεται πυρετωδως για να κανει μεγαλειωδη εμφανιση στο νησι :lolsign:

Ενα πουλακι μου ειπε οτι σου'ρχεται αγριεμενος και ειναι στην καλυτερη του φορμα :superman:


Τις τελευταιες μερες εχει λιωσει.Λεπτομερειες στο βιντεο που ακολουθει



Eric Prydz - Call On Me







Το καλαθακι ειναι μια ευγενικη προσφορα ολων των παραγωγων του ραδιοφωνου στον Γιωργο και στον Κωστα!
Καλες σας διακοπες φιλαρακια!!! :beach: :beach:




81xvcRLWihL._SL1500_.jpg




Υ.Γ.Cosmarpan ασε και καμμια για το Μιχα :p.Μην εισαι μοναχοφαης :roflmao:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Boss Μιχα στρωσε το κοκκινο χαλι!!!
Ο Κωστακης προετοιμαζεται πυρετωδως για να κανει μεγαλειωδη εμφανιση στο νησι :lolsign:

Ενα πουλακι μου ειπε οτι σου'ρχεται αγριεμενος και ειναι στην καλυτερη του φορμα :superman:


Τις τελευταιες μερες εχει λιωσει.Λεπτομερειες στο βιντεο που ακολουθει



Eric Prydz - Call On Me







Το καλαθακι ειναι μια ευγενικη προσφορα ολων των παραγωγων του ραδιοφωνου στον Γιωργο και στον Κωστα!
Καλες σας διακοπες φιλαρακια!!! :beach: :beach:




View attachment 50425



Υ.Γ.Cosmarpan ασε και καμμια για το Μιχα :p.Μην εισαι μοναχοφαης :roflmao:
Corones στο κεφαλι του ΜΙΧΑ :lolsign: ο Cosmarpan πινει ΜΟΝΟ Kaiser. :drinks:και μονο Talisker το χειμωνα και καλοκαιρι μονο τεκιλα, κιτρινη Cuervo η Mezcal. Και απειρες μπυρες μονο Kaiser όπως ειπα. Τιποτα άλλο. Στα ποτα εχω κατασταλαξει, στις μουσικες εχω ακομα σοβαρο πρόβλημα :lol: Ελπιζω ο ΜΙΧΑ με τα μηχανήματα του να με κανει να κατασταλάξω και στις μουσικες. Αντε να δουμε. Αντε γεια μας knight !!!:drinks:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Boss Μιχα στρωσε το κοκκινο χαλι!!!
Ο Κωστακης προετοιμαζεται πυρετωδως για να κανει μεγαλειωδη εμφανιση στο νησι :lolsign:

Ενα πουλακι μου ειπε οτι σου'ρχεται αγριεμενος και ειναι στην καλυτερη του φορμα :superman:


Τις τελευταιες μερες εχει λιωσει.Λεπτομερειες στο βιντεο που ακολουθει



Eric Prydz - Call On Me







Το καλαθακι ειναι μια ευγενικη προσφορα ολων των παραγωγων του ραδιοφωνου στον Γιωργο και στον Κωστα!
Καλες σας διακοπες φιλαρακια!!! :beach: :beach:




View attachment 50425



Υ.Γ.Cosmarpan ασε και καμμια για το Μιχα :p.Μην εισαι μοναχοφαης :roflmao:
Α, ξεχασα knight, δεν σε βλεπω να κανεις λαικ στο νημα experimental-avant-garde :lolsign::D:lol::p:roflmao::lol: Μονο ο ΜΙΧΑ εκανε ένα λαικ σε όλο το νημα ο γρουσούζης, επειδή ειπα ότι σε αυτό το νημα δεν θελω λαικ και το στραβοξυλο εκανε. :lol::D:lolsign::roflmao::lol: Καψιμο :lol:
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Α, ξεχασα knight, δεν σε βλεπω να κανεις λαικ στο νημα experimental-avant-garde :lolsign::D:lol::p:roflmao::lol: Μονο ο ΜΙΧΑ εκανε ένα λαικ σε όλο το νημα ο γρουσούζης, επειδή ειπα ότι σε αυτό το νημα δεν θελω λαικ και το στραβοξυλο εκανε. :lol::D:lolsign::roflmao::lol: Καψιμο :lol:



:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ποναω απ'τα γελια......

Εισαι ωραιος ρε Κωστα :thumbsup:

Για παρτη σου φιλε




kaiserdoublemalt6.JPG
 





cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Anekdoten - Our Days Are Numbered (2015) From ''Until All The Ghosts Are Gone''
Εκπληξη!!! Νομιζα ότι ειχαν διαλυσει εδώ και χρονια, αλλα τον χαβα τους αυτοι. Εψαξα λιγο και ειδα ότι το τελευταιο που ειχαν βγαλει ηταν το 2007 και τωρα, μετα από 8 χρονια, επανηλθαν οι αθεόφοβοι, κι από ότι ακουω γ@μανε, δερνουν και ξαναγ@μ@νε. Ευγε Stathis, ευγε Anekdoten, κοματαρα!!!
Θυμηθηκα τωρα διακοπες πριν πολλα χρονια στην Χαλκιδική, στην Σαρτη, με 2 ρεμαλια φιλους, ειχα παρει ΚΑΝΟΝΙΚΑ και τα στερεοφωνικα μαζι :lolsign: κι ένα απόγευμα βαλαμε ΤΣΙΤΑ στο δωματιο, το πρωτο τους album "Vemod". Μετα από κανα μισαωρο φωναξαν την αστυνομια και ηρθαν στο δωματιο και μας ειπαν να το χαμηλώσουμε γιατι ενοχλούσαμε. Μολις εφυγαν, βαλαμε το δευτερο τους "Nucleus" ΛΙΓΟ πιο σιγα, :lol:και ηρθε η κυρια που μας νοικιαζε το δωματιο και μας την ειπε, και υποκυψαμε :Dβεβαια στο φοβο να κοιμηθούμε παραλια :D
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
hom Petty & The Heartbreakers - Refugee from LP "Damn The Torpedoes" (1979) Backstreet Records


:headbang::headbang::headbang:

Chris Cacavas And Junkyard Love - Truth from LP "Chris Cacavas And Junkyard Love" (1989) World Service Records


:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: ΤΣΙΤΑΑΑΑΑ ρε π@υστη μου, that's how hip is truth, that's how big is truth

so high you can't get over it
so wide you can't get around it
so deep, deeper than an ocean
so far, it's goin' on forever
that's how big is truth

so close it rests on your shoulder
so simple, world leaders can't understand it
it ain't laying in with the in-crowd
doesn't go where the in-crowd goes
that's how hip is truth
that's how big is truth

some take the long way around
I'll tell you what they found
truth

so loud, louder than a rocket
so quiet it fits in your pocket
after the bomb's fall
after the Berlin wall
there's one thing that'll still stand tall
that's how big is truth
that's how final ïs truth

some take the long way around
I'll tell you what they found
truth
 
Last edited:



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μας ρήμαξες με την Ταφοπλακα σημερα ρεεεε, γραψε και το ονομα μας πανω της να τελειώνουμε καλοκαιτιατικα μια ωρα αρχυτερα :lolsign::lol:
Αχαχαχαχ είναι επειδή τ'άκουγα όλη μέρα μία στο prog νήμα και μία εδώ,είπα να τα ποστάρω κιόλας ,σε πήρα μαζί μου στον αγύριστο δλδ:lolsign: :lol: :biggrin: :roflmao:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Boss Μιχα στρωσε το κοκκινο χαλι!!!
Ο Κωστακης προετοιμαζεται πυρετωδως για να κανει μεγαλειωδη εμφανιση στο νησι :lolsign:
Ο ΜΙΧΑ τηρει σιγη ιχθυος, κοκκινο βρακι :lolsign: βλεπω να μου στρωνει knight και η μεγαλειωδη εμφανιση μου στο νησι θα περιοριστεί σε καμμια 100αρια paparazzi μονο :lol:ο ΜΙΧΑ απων. :rolleyes:
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Kook & The Gang - Fresh from LP "Emergency" (1984) De-Lite Records


Άλλη μια Γκρουπαρα, με μια καταπληκτική δισκογραφία στα 70's, εδω σε μια μεγαλη επιτυχία τους απο τα 80's, ακομα και στα χρονια της παρακμής τους ήξεραν καλα τον τροπο να φανκαρουν, έστω και με ολίγη ντίσκο. Μέρα κι αυτη, ξεκίνησα με Ξενάκη :lolsign: και κατέληξα με Kool & The Gang :lol: Fresh και με το παραπάνω!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.555
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top