Pioneer vs yamaha

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Θα ηθελα τη γνωμη σας για τους pioneer sc lx86 κ yamaha rx a3030 ποιος πιστευετε υπερτερει...ευχαριστω.!
 






Μηνύματα
681
Reaction score
255

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Καλημερα εχεις ψωνισει απο έκει ; Τι γινετε με τις πληρωμες; Επικοινωνια;;γιατι απο οτι ειδα εχει πολυ καλες τιμες σε πολλα πραγματα...
 



Μηνύματα
681
Reaction score
255
Το www.electrowelt24.de, ειναι καταστημα, το idealo ειναι κατι αντιστοιχο με το δικο μας σκρουτζ, εχω 2 φιλους που εχουν κανει αγορες απο κει και μεινανε πολυ ευχαριστημενοι. Οσο για τις τιμες, το καθε καταστημα βγαζει προσφορες, γι αυτο υπαρχουν οι μηχανες αναζητησης για να βρισκουμε τις καλυτερες. Στειλε τους ενα mail στ’ αγγλικα, για να δεις τι μπορεις να πετυχεις επιπλεον στην τιμη, συνηθως σε παλαιοτερα μοντελα κανουν κατι ακομη στην τιμη ή στα μεταφορικα.....αξιζει να δοκιμασεις, δεν εχεις να χασεις κατι και δεν θα εχεις καμια δεσμευση. Εγω πριν 2 χρονια αγορασα καλωδια και δεν ειχα κανενα προβλημα, ηρθαν σε 5 μερες. Μιλαμε για αγορα 1000 ευρω. Μου κοψανε τα μεταφορικα. Η πληρωμη εγινε με paypal.
 
Last edited:


Μηνύματα
504
Reaction score
228
Α
Είναι απολύτως αξιόπιστο.
Αγορασε αφοβα. Εχω παρει αρκετα πραγματα χωρις προβλημα. Δεν ξερω ομως τι ισχυει τωρα με τις πιστωτικες λογω capital control.
 

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Ναι αυτο ηθελα να ρωτησω οι αγορες γινονται μονο με πιστωτικες...η κ με καταθεση στην τραπεζα....γιατι ειναι λιγο μπερδεμενα τα πραγματα τωρα με τις καρτες...!
 


Μηνύματα
3.189
Reaction score
774
Και απο οτι ξερω η paypal δεν λειτουργει τωρα.....
Μια χαρά λειτουργεί ...
Αν δεν μπορεις να αγοράσεις μεσω paypal με απευθειας σύνδεση της κάρτας σου , μπορείς πρώτα να μεταφερεις το επιθυμιτό ποσό στο balance σου και μετά να αγοράσεις κανονικά αυτο που θέλεις.
Google it !
 

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Καλησπερα μια ερωτηση αν ξερει καποιος γιατι λεγονται πολλα...αγορες με paypal η με prepaid γινονται απο γερμανια ;;αν ναι υπαρχει οριο;
 


Μηνύματα
681
Reaction score
255
Καλησπερα μια ερωτηση αν ξερει καποιος γιατι λεγονται πολλα...αγορες με paypal η με prepaid γινονται απο γερμανια ;;αν ναι υπαρχει οριο;
Ρωτας στο ιδιο το καταστημα και στην τραπεζα σου.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.540
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top