Windows 8.1 Tablet HP Stream 8 5900NV (με 3G)

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Tablet HP Stream 8 5900NV (Windows 8.1/10, όχι RT, tablet με 3G) + θήκη μεταφοράς.
Να τονίσω ότι χάρη στο γεγονός ότι δέχεται κάρτα SIM για 3G (πράγμα που δεν βρίσκεις εύκολα σε Windows tablets), σας επιτρέπει να έχετε internet χωρίς να εξαρτιέστε από το αν υπάρχει wifi εκεί που βρίσκεστε!
Το δούλεψα με Vodafone 3G όσο ήμουν στο χωριό μου.
[LINK1 - LINK2 - LINK3 (σε γαλάζιο)] Αγορασμένα από Κοτσόβολο στις 21/7/2015 (209ευρώ το tablet και 25ευρώ η θήκη).
Έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα - δεν έχω ασχοληθεί να του περάσω Windows 10 - και δίνεται με το κουτί του, τον φορτιστή, την απόδειξη συν καλώδιο USB OTG και ό,τι άλλο είχε μέσα το κουτί. Εντός εγγύησης (23 μήνες).
Να σημειώσω ότι όταν ανοίγει, στην boot screen των Windows, στο περίγραμμα της οθόνης φαίνεται ένας παράξενος φωτισμός. Μόλις μπει κανονικά στα Windows, δεν φαίνεται κάτι (δοκίμασα να ανοίξω και τη ζωγραφική των Windows και να κάνω γέμιση με μαύρο, δεν είδα κάτι ύποπτο).

Δίνεται καθώς δεν το χρειάζομαι πλέον! (το ήθελα για το καλοκαίρι)
Στα 140ευρώ

Συνάντηση στο Περιστέρι για τη συναλλαγή, ή σε σταθμό μετρός εντός Αττικής. Λόγω έλλειψης χρόνου δεν στέλνω αλλού.

Ευχαριστώ! :)
 

Attachments



Μηνύματα
892
Reaction score
81
Με ενδιαφέρει για μια φίλη. Φαντάζομαι έχει και Facebook και καμερα για χρήση skype?
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Ναι, όπως μπορείς να δεις και στα παραπάνω links, έχει μία κάμερα μπροστά και μία κάμερα πίσω. ;)
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.852
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top