ας παραπονεθω λιγο και εγω..

Μηνύματα
771
Reaction score
1.010
Πρωτα απο ολα και πραγματικα το λεω δεν με ενοχλει που μου σβησανε την αγγελια αλλα ας μου πουνε και το γιατι??
Στα 3 χρονια περιπου δεν πρεπει να εχω πανω απο 3-4 αγγελιες..δηλαδη αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου,δεν νομιζω οτι βαζω συνεχεια αγγελιες!
Anyway κοιταξτε την αξιολογιση λιγο καλυτερα γιατι ειναι κριμα...
Απο την αλλη με κρυα καρδια θα το εδινα ετσι και αλλιως!!!!
Ολα καλα!!:drinks:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Πρωτα απο ολα και πραγματικα το λεω δεν με ενοχλει που μου σβησανε την αγγελια αλλα ας μου πουνε και το γιατι??
Στα 3 χρονια περιπου δεν πρεπει να εχω πανω απο 3-4 αγγελιες..δηλαδη αν καποιος κοιταξει το προφιλ μου,δεν νομιζω οτι βαζω συνεχεια αγγελιες!
Anyway κοιταξτε την αξιολογιση λιγο καλυτερα γιατι ειναι κριμα...
Απο την αλλη με κρυα καρδια θα το εδινα ετσι και αλλιως!!!!
Ολα καλα!!:drinks:
Κάποιο λάθος κάνεις. Δεν βλέπω να έχει διαγραφεί αγγελία σου.
 

Μηνύματα
771
Reaction score
1.010
Εχετε δικιο!!! απλα εκανα μια μειωση το πρωι 50 ευρω κατω και ηταν στην πρωτη σελιδα,και δεν το ειδα,ομως μου εστειλε μυν. ο Κ. διαχειριστης με post των κανονισμο των αγγελιων,:errwhat:
Τι εκανα λαθος και σβηστηκε??
Ζητω συγνωμη!!!!νομιζα οτι ειχε σβηστει!!!:frown:
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Η μείωση της τιμής πρέπει να είναι 10% τουλάχιστον, δηλαδή 80€. Αλλιώς θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τις 14 Σεπτεμβρίου.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Εντάξει συγχωρεμένος.
Απορώ όμως, ο κάθε ένας που παραπονιέται για την αγγελία του θα ανοίγει κι ένα καινούργιο θέμα διαμαρτυρίας;
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Εντάξει συγχωρεμένος.
Απορώ όμως, ο κάθε ένας που παραπονιέται για την αγγελία του θα ανοίγει κι ένα καινούργιο θέμα διαμαρτυρίας;
έλα ντε, εγώ λέω να κρατήσουμε ένα παλιό θέμα ανοικτό και να γράφουμε εκεί τον πόνο μας όταν έρχεται :p :laugh::laugh::laugh:
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Κι εγώ έχω παράπονα για τις αγγελίες μου.


Καλύτερα ν' ανοίξω άλλο θέμα όμως.
καινούργιο θέμα διαμαρτυρίας; Ω, χαμός ρε φίλε! Κίνημα διαμαρτυρίας θα έχουμε εδώ μέσα.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.034
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top