SONY KDL60W605 (60'' εντός εγγύησης)

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
630
Reaction score
106
Πρόκειται για μια 60ρα SONY KDL60W605, η οποία είναι αγορασμένη από Κωτσόβολο 20/11/2014 μαζί με δώρο πρίζα προστασίας υπερ-τάσης.
Αγοράστηκε στα 1287ευρώ και έχει υπόλοιπο εγγύησης μέχρι τις 20/11/16 (δλδ δύο χρόνια από την ημερομηνία αγοράς). Σύμφωνα με το μενού της, έχει δουλέψει 74 ώρες. Τη δούλευα με σύνδεση στο PC μέσω της HDMI 1 για προβολή HD' σαν τηλεοπτικός δέκτης δεν έχει δουλέψει πάνω από 1 ώρα.
Άψογη λειτουργικά και εμφανισιακά, απίστευτη εικόνα και πολύ λίγο δουλεμένη. Έχω και το κουτί της για τη μεταφορά.
Τη δίνω καθώς προέκυψε ανάγκη για χρήματα και μιας που δε την πολυδουλεύω, είναι στα υποψήφια προϊόντα προς πώληση. Παραθέτω και φωτογραφίες.

Η τιμή της στα 820ευρώ

Δίνω και το τραπεζάκι για 30ευρώ (είναι αυτό - δείτε και διαστάσεις γιατί έχει λίγο μεγάλο βάθος, αλλά είναι καλό στο να κρατάει πιο ασφαλής την τηλεόραση).
Αν σας ενδιαφέρει και το κεντρικό ηχείο, είναι το Indiana Line DJ704, το οποίο πάει στα 50ευρώ.
Τραπεζάκι και κεντρικό δίνονται μόνο μαζί με την τηλεόραση.

Η τηλεόραση με το κουτί της μπορεί να μεταφερθεί με αυτοκίνητο, αν πέσουν τα πίσω καθίσματα. Το τραπεζάκι ίσως θέλει σκάρα στο πάνω μέρος του αυτοκινήτου γιατί δε νομίζω να χωράει μέσα σε αυτοκίνητο.

Συνεννόηση εδώ. Πληρωμή κατά προτίμηση με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό Alpha Bank.
Δεκτός κάθε έλεγχος. Όσον αφορά τις αξιολογήσεις μου ως πωλητή, μπορείτε να δείτε κι εδώ.

Ευχαριστώ πολύ! :)

Η τιμή παιδιά είναι συζητήσιμη. ;)
 

Attachments

  • 140,2 KB Προβολές: 0
  • 198,1 KB Προβολές: 0
Last edited by a moderator:


petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
630
Reaction score
106
Η τηλεόραση έχει δοθεί! Αφήνω για όποιον ενδιαφέρουν, το κεντρικό και το τραπεζάκι. :)

Όσον αφορά το τραπεζάκι, μπορείτε να δείτε διαστάσεις στο site της IKEA. Ίσως δεν χωράει μέσα σε αυτοκίνητο, αλλά πάνω σε σχάρα πιστεύω θα είναι μια χαρά!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top