CRT κανένας άλλος;

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ρε Νίκο πώς γυρνάει ανάποδα η εικόνα? ξέχασα να σε ρωτήσω!
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Ηλία καλορίζικος! Μαύρο έχει; Ο SELECO... αχ ο SELECO... πρέπει να ανεβάσω φωτό από τους φακούς του πριν τον καθαρισμό!!!
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ηλία καλορίζικος! Μαύρο έχει; Ο SELECO... αχ ο SELECO... πρέπει να ανεβάσω φωτό από τους φακούς του πριν τον καθαρισμό!!!
Με τον SELECO μπήκα στο HOME CINEMA! τότε δεν ήξερα ότι ήθελε οπωσδήποτε καθαρισμό οι φακοί, και άλλαγμα το τροφοδοτικό με καλύτερο!!!
 





rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Μετράει και το πόσοι θα θέλανε να αγοράσουν, έναν G90?
Όχι Ηλία. Μόνο όσοι έχουν την χαρά να απολαμβάνουν τις ταινίες τους από CRT μετράνε εδώ. :D
 



Μηνύματα
111
Reaction score
31
'Εχω έναν Marquee 9500LC Utra και έναν JVC HD750. Και στους 2 απολαμβάνω ταινίες, αλλά ο CRT έχει άλλη αίσθηση βάθους στην εικόνα. Πάντως για όλους εμάς που μας αρέσει η εικόνα των CRT, οι JVC είναι μονόδρομος εάν είναι να πάμε σε ψηφιακό προβολέα. Οτιδήποτε άλλο απογοητεύει.
 





abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.966
Είναι λάθος για κάποιον, να απολαμβάνει, κάτι που δεν αρέσει σε κάποιον άλλο?
Βρε Λιάκο, σε πειράζω βρε, αλλά ταινία θα απολαμβάνεις πιστεύω στον JVC. :p:D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Βρε Λιάκο, σε πειράζω βρε, αλλά ταινία θα απολαμβάνεις πιστεύω στον JVC. :p:D
Βρε Λιάκο, σε πειράζω βρε, αλλά άλλη ταινία θα απολαμβάνεις πιστεύω στον JVC. :p:D
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Το έχω ξαναπεί νομίζω, ότι οι ψηφιακοί πλέον (όχι όλοι), έχουν φθάσει σε πολύ ικανοποιητικά επίπεδα! για τον JVC τώρα, ναι μπορώ να ζήσω με αυτόν τον 350! έχει πολύ καλή εικόνα!
Όμως κάτι νούμερα που διάβασα για τους καινούριους (140000:1), μου φαίνεται ότι μας δουλεύουν!!! εκτός εάν διάβασα λάθος!

ΥΓ. Μόλις δω, μερικές καλές ταινιούλες στον JVC, θα επανέλθω να πω την γνώμη μου!!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.966
Τα νούμερα αυτά είναι σχεδόν αληθινά.

Είναι όμως με ίριδα ενεργοποιημένη.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.189
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top