ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ?









costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.398
Reaction score
125.565
Στην πρώτη φωτογραφία φαίνεται το στέλεχος εντελώς εκτός θέσης, μάλλον το σκισες
 



Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Νομιζω οτι η προτελευταια φωτο ειναι καλη. Τα λεει ολα. Αλλα το στελεχος σκιζεται? Τι ειναι απο χαρτι?

Υπαρχει πιθανοτητα να εφυγε κομματι? Γιατι οταν ακουμπαει στο δαχτυλο (το δοκιμασα και σε κουταλι) υποχωρει και βρισκει στο πανω μερος της βασης.
 



Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Βελτιώθηκες, αλλά προσπάθησε πάλι!

Αυτό είναι φωτογραφία βελόνας. Προσπάθησε να δεις αν εξέχει η ακίδα από το δικό σου στέλεχος, όπως στη δικιά μου κεφαλή stanton 500. Δικιά μου, που λέει ο λόγος. Του πατέρα.

001_8640.JPG
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Καλα κανε πλακα εσυ. Αλλα οταν ερθει η καινουρια παλι σε βλεπω ναρχεσαι να την περνας. Αλλα αυτη την φορα θα εχουμε κατσαβιδια αλφαδια και ζυγαριες. Αυτη (η ZYX) ουτε μια πενταετια εβγαλε. Και μαλιστα θα στικαρουμε με φωτο "πως αλλαζουμε κεφαλη πικαπ" Απλα χωρις να πιεις πρωτα τις μπυρες σου για να μην τρεμει το χερι.
 


Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Πετρο μου βαζεις δυσκολα. Πως θα γυρισω αναποδα τον βραχιονα? Ειναι ετσι βιδωμενος ο βραχιονας που δεν μοιαζει ευκολο να τον ξεβιδωσω και να γυρισω ανασκελα την κεφαλη. Αλλα θα κανω μια προσπαθεια
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.803
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top