Ήχος-Εικόνα Ιούνιος-Ιούλιος 2015 #496





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πότε κυκλοφορεί ρε Παιδιά αυτό;;
Μετά την επικύρωση της Συμφωνίας από τα κοινοβούλια των χωρών που ανήκουν στην ΕΕ...
Σε αντίθετη περίπτωση,τζάμπα πάνε τα σπάνια μέταλλα αφού θα τινάξει ο ΄΄γάϊδαρος΄΄ τα...πέταλα.;)
 



Μηνύματα
1.472
Reaction score
1.407
Δεν κυκλοφορεί ακόμη στα περίπτερα όμως...Και ας λέει Ιούνιος...
 



Μηνύματα
1.472
Reaction score
1.407
Γιατί βάζουν μήνα πάνω;; ας το έχουν κενό να το βάζουμε έχεις όταν κυκλοφορεί...πάντως καιρού
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Πολύ μεγάλη παράλειψη η μη αναφορά στο εξώφυλλο για το ρηβιού του κορυφαίου-πιθανότατα-βιντεοπροβολέα για οικιακή χρήση που κυκλοφορεί σήμερα του JVC DLA-R67E.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Γιατί βάζουν μήνα πάνω;; ας το έχουν κενό να το βάζουμε έχεις όταν κυκλοφορεί...πάντως καιρού
Το καλλιτερο θα ηταν σχετη αριθμηση.


Πρωτοτυπη η σκεψη του Σ.Παπαχατζη οτι τον Σαμαρα τον ...εδιωξε ο Σόιμπλε επειδη πηγαινε καλα η οικονομια και δεν τους συνεφερε (συμφερει!) η επανοδος της Ελλαδας σε κανονικους ρυθμους! Κι αυτος ο χαζος επεσε στη λουμπα κι εκανε Προεδρικες εκλογες ενα τριμηνο πριν. Βρε τι μαθαινεις..:)
 

Μηνύματα
117
Reaction score
12
Η γνωμη μου, για την καταντια ενος απο τα καλυτερα ειδικα περιοδικα της Ευρωπης, πριν μερικα χρονια, ειναι οτι " Γιαννης κερναει, Γιαννης πινει ". Ο Φωτιαδης εκδιδει, ο Φωτιαδης τεσταρει, ο Φωτιαδης σχολιαζει. Διαβαζω τον ΗΧΟ απο το πρωτο του τευχος και ξερω τι λεω.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Δηλαδή εμείς που διαβάζουμε απ το 2ο , δεν ξέρουμε?
Δεν βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Αργεί να βγει , πάλι γκρίνια.
Μήπως δεν φταίει το περιοδικό τελικά?
 

Μηνύματα
117
Reaction score
12
Δηλαδή εμείς που διαβάζουμε απ το 2ο , δεν ξέρουμε?
Δεν βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Αργεί να βγει , πάλι γκρίνια.
Μήπως δεν φταίει το περιοδικό τελικά?
Δηλαδή εμείς που διαβάζουμε απ το 2ο , δεν ξέρουμε?
Δεν βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Βγαίνει το περιοδικό, γκρίνια.
Αργεί να βγει , πάλι γκρίνια.
Μήπως δεν φταίει το περιοδικό τελικά?
 

Μηνύματα
117
Reaction score
12
Καλημερα. Δεν καταλαβες την τοποθετηση μου. Και βεβαια ολοι ξερετε. Η ημερομηνια εκδοσης του ειναι το λιγοτερο που με ενοχλει.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Kι εγώ θα ήθελα να γράφουν οι Σπίνουλας,Σταματάκος,Κόγιας, Ιωαννίδης, Ζήλος και άλλοι.
Αφού δεν γίνεται όμως , τι να κάνουμε?
Το να γκρινιάζουμε και να θάβουμε , μέχρι να βρεθεί η λύση που μας ικανοποιεί , δείχνει ο,τι ο καθένας θέλει κι ένα περιοδικό εντελώς ΔΙΚΟ του.
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
παιδιά υπάρχει κάπου να παραγγείλω το τεύχος γιατί το έχω χάσει και δεν το βρίσκω πουθενά?
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.633
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top