Κατάργηση των albums

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία των albums θα σταματήσει να παρέχεται την ερχόμενη Παρασκευή. Η χρήση τους ήταν ελάχιστη και απλά δημιουργούσαν μία ακόμα δυσκολία στη συντήρηση του site.

Τα μέλη που επιθυμούν να σώσουν τις φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει, παρακαλούνται να το κάνουν μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα.

Υπάρχουν πλέον πολλές free cloud υπηρεσίες που μπορούν οι χρήστες να αποθηκεύουν τις φωτογραφίες τους και να τις βάζουν με hot links στο φόρουμ.

Εκ της διαχείρισης
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.612
Βασίληηηηηηηηηη, ζήτα συγνώμη τώρα! :p:p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Το θέμα δεν είναι εάν θα σώσουμε τις όποιες φωτογραφίες υπάρχουν εκεί... είναι ότι πολλά θέματα που στηρίζονταν στο σχετικό άλμπουμ, με την διαγραφή του, θα φαίνονται πάλι κολοβά! Δεν ξέρω εάν είναι εφικτό, αλλά καλό θα ήταν να γίνει "κρυφό", έτσι ώστε να μην χαλάσουν (αδειάσουν) και άλλα θέματα για δεύτερη φορά!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Το θέμα δεν είναι εάν θα σώσουμε τις όποιες φωτογραφίες υπάρχουν εκεί... είναι ότι πολλά θέματα που στηρίζονταν στο σχετικό άλμπουμ, με την διαγραφή του, θα φαίνονται πάλι κολοβά! Δεν ξέρω εάν είναι εφικτό, αλλά καλό θα ήταν να γίνει "κρυφό", έτσι ώστε να μην χαλάσουν (αδειάσουν) και άλλα θέματα για δεύτερη φορά!
Αν τα κάναμε κρυφά, που δεν γίνεται, δεν θα άλλαζε τίποτα σε σχέση με το λόγο που τα αφαιρούμε και είναι η ελάφρυνση της πλατφόρμας.

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις από δω και πέρα μία cloud υπηρεσία, π.χ. Dropbox, και να τις βάζεις από εκεί.

Απ' ό,τι βλέπω Βασίλη, έχεις 16 φωτογραφίες στο album σου. Τόση μεγάλη δουλειά είναι να κάνεις edit τα links; Μισή ώρα να λείψεις από τα κεντρικά γραφεία του κόμματος και το έκανες... :D
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.612
Μισή ώρα να λείψεις από τα κεντρικά γραφεία του κόμματος και το έκανες... :D
Μπουαχαχαχαχαχαχαχα! :laugh:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απ' ό,τι βλέπω Βασίλη, έχεις 16 φωτογραφίες στο album σου. Τόση μεγάλη δουλειά είναι να κάνεις edit τα links;
Εγώ προσωπικά έχω 16 φακέλους και όχι φωτογραφίες.... και εκεί μέσα είναι 330 φωτογραφίες!
Το πρόβλημα δεν είναι να τις αποθηκεύσω τις έχω ήδη... αλλά από την άλλη, εάν είμαι εγώ μόνο,
δεν έχω κανένα πρόβλημα και κάντε ότι θέλετε!

Επειδή γίνεται για δεύτερη φορά αυτό, με τίποτα δεν κάθομαι να ξανακάνω edit πάλι σε 330 φώτος!

Και εννοείται ότι ευθύνεται αυτός που συντηρεί το φόρουμ... για το συγκεκριμένο θέμα!
 
Last edited:

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Και εννοείται ότι ευθύνεται αυτός που συντηρεί το φόρουμ... για το συγκεκριμένο θέμα!
Αν σου έλεγα ο,τι το συντηρεί δωρεάν , θα περιόριζες λίγο τη γκρίνια?
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top