Απάτη μέσω των αγγελιών

Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.288
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΟΙ!
ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ "ΠΟΥΛΑΩ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΑ ΦΘΗΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ" ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΦΕΛΕΙΣ ΠΟΥ ΤΣΙΜΠΑΝΕ.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
3
Πρός ενημέρωση όλον. Η δίκη έγεινε στην Καλαμάτα και ο "κυριος" πήρε 6 μήνες φυλάκιση για απάτη κατα εξακολούθηση. Καλή συνέχεια σε όσους έχουν δικαστικό αγώνα ακόμα μαζί του και....ΠΡΟΣΟΧΗ στα λαμόγια.
 



Μηνύματα
5
Reaction score
3
Πρός ενημέρωση όλον. Η δίκη έγεινε στην Καλαμάτα και ο "κυριος" πήρε 6 μήνες φυλάκιση για απάτη κατα εξακολούθηση. Καλή συνέχεια σε όσους έχουν δικαστικό αγώνα ακόμα μαζί του και....ΠΡΟΣΟΧΗ στα λαμόγια.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
3
Λογικά παει με αναστολή αλλα.......αν γινει και αλλη δικη απο καποιον αλλον τοτε παει αθριστικα και......ΜΕΣΑ.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.222
Reaction score
27.786
Πράγματι συνεχίζει.
Επαναφέρω το θέμα διότι ο εν λόγω κύριος εξακολουθεί να εξαπατά κόσμο.
Με ενημέρωσε ένα μέλος ότι έπεσε κι αυτός στην παγίδα του, με ποσό 400 ευρώ.
Πρόκειται πάλι για τον ίδιο με αγγελία στο ινσόμνια και με τα ίδια χαρακτηριστικά που είχαν οι άλλες απάτες του.
Προφανώς συνεχίζει ακάθεκτος την δράση του, σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
Προσοχή στις συναλλαγές σας.
 

Μηνύματα
681
Reaction score
255
Καλα, μετα απο τοσα και τοσα, το insomnia δεν τον σουταρε ? θα πρεπει να φαει πολυ ξυλο το παρταλι αυτο, ισως βαλει μυαλο.....
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
Αφου η παρανομια συμφερι στην Ελλαδα πολυ περισσοτερο απο την νομιμοτητα....γιατι να μη συνεχισει;
 


Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.288
Πράγματι συνεχίζει.
Επαναφέρω το θέμα διότι ο εν λόγω κύριος εξακολουθεί να εξαπατά κόσμο.
Με ενημέρωσε ένα μέλος ότι έπεσε κι αυτός στην παγίδα του, με ποσό 400 ευρώ.
Πρόκειται πάλι για τον ίδιο με αγγελία στο ινσόμνια και με τα ίδια χαρακτηριστικά που είχαν οι άλλες απάτες του.
Προφανώς συνεχίζει ακάθεκτος την δράση του, σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
Προσοχή στις συναλλαγές σας.
ΜΕ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΜΠΗΚΕ ΤΩΡΑ?
 

Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.288
Καλα, μετα απο τοσα και τοσα, το insomnia δεν τον σουταρε ? θα πρεπει να φαει πολυ ξυλο το παρταλι αυτο, ισως βαλει μυαλο.....
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΑΝΕ ΝΕΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.

ΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ.....
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπερα κι απο μενα,παιδια ο συγκεκριμένος αυτη τη στιγμή κινειται στο insomnia με το ψευδωνυμο skoty και xstamatis . Προσφάτως (πριν μια εβδομαδα )εξαπατησε με το ποσο των 400 ευρω όπως ανεφερε ο Μιχάλης.
 

Μηνύματα
9
Reaction score
0
Καλημερα παιδια και απο μενα. Παλιοτερα με ειχε εξαπατήσει και μενα ο εν λογω τυπος στο insomnia. Εμαθα τα στοιχεια του απο την τραπεζα και σε συνεννόηση με την διωξη ηλ. εγγληματος καναμε ομαδικη ας το πουμε καταγγελια. Σημερα μου ηρθε κλητευση για μαρτυρας στην αθηνα. Μενω στα Ιωαννινα ομως και θελω να ρωτησω αν εχει κανεις παρόμοια κληση?
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλημερα παιδια και απο μενα. Παλιοτερα με ειχε εξαπατήσει και μενα ο εν λογω τυπος στο insomnia. Εμαθα τα στοιχεια του απο την τραπεζα και σε συνεννόηση με την διωξη ηλ. εγγληματος καναμε ομαδικη ας το πουμε καταγγελια. Σημερα μου ηρθε κλητευση για μαρτυρας στην αθηνα. Μενω στα Ιωαννινα ομως και θελω να ρωτησω αν εχει κανεις παρόμοια κληση?
Καλησπερα φιλε μου κι εγω απο Γιαννενα ειμαι, του εχω κανει κι εγω και μηνυση, το περιστατικο εγινε πριν 1 μιση μηνα, στειλε μ να σ πω
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Κρίμα που δεν βρέθηκε κανείς να του λιώσει τα δάχτυλα με βαριοπούλα.
Τουλάχιστον δεν θα γράφει στο pc.
 

Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.288
ΠΡΟΣΟΧΗ!!

ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΠΑΓΑΝΙΑ ΠΑΛΙ Ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΕ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΑΙΤ/ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ

ΤΑΧΑ ΑΗΦΟΝ 6 ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.

ΛΕΕΙ ΚΑΒΑΛΑ/ΛΑΡΙΣΑ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ .....44464
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.863
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top