Καλώδιο ηχείων Ecosse CS2.2

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
...2x2.5m, τερματισμενο με BFA βυσματα της Oehlbach.
Το καλωδιο ειναι εξαιρετικο για την κατηγορια του, αρκετα "ανοιχτο" ψηλα κ "μετρημενο" χαμηλα, ομοιογενες και ξεκουραστο. Μου καλ'αρεσε και μαλλον θα παω σε πιο ακριβο μοντελο. Πωληση Αθηνα, χερι με χερι.







Η τιμη ειναι και θα παραμείνει στα 30 ευρω
 
Last edited:




tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Τις ξανανεβασα στο post#3 και εγω τις βλεπω κανονικα. Ειναι ορατες στους υπολοιπους χρηστες?
 
Last edited:


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Κατι γινεται με τις φωτο, και συμβαινει δευτερη φορα να "εξαφανιζονται", ας το δει καποιος mod..
 

Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
Πρέπει να είναι στοιχειωμένο το thread γιατι θυμάμαι να είχαν ποσταριστεί οι φωτό καποια στιγμή και μετά από πολλές ώρες το thread φιγουραριζε στα New Replies σα να είχε απαντήσει κάποιος σ'αυτό ενώ δεν υπήρχε καμία αλλαγή. (!)
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Ακριβως. Επισης τωρα διαπιστωνω οτι δεν βρισκω τα αλμπουμ φωτογραφιων που ανεβαζουν τα μελη.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.607
Reaction score
94.503
Κατι γινεται με τις φωτο, και συμβαινει δευτερη φορα να "εξαφανιζονται", ας το δει καποιος mod..
Το κοιτάμε Παντελή.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Δεκτη ανταλλαγη και με tuner αναλογης τιμης, μικρη διαφορα στην τιμη μπορει να καλυφθει απο μερους μου.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Τα καλωδια αλλαξαν χερια, Αλεξανδρε καλοακουστα μαζι με το νεο σου συστημα. Ευχαριστω το avsite για τη φιλοξενια της αγγελιας μου.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.493
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top