[NEO] Ulefone Be Pro 2

Μηνύματα
56
Reaction score
6
Ανακοινωθηκε το Ulefone Be Pro 2 απο την Ulefone το οποιο υποσχεται εναν καλυτερο νεοτερης γενιας επεξεργαστη απο το προηγουμενο μοντελο ενω ολα τα υπολοιπα ακομα και το design θα παραμεινουν ιδια.




Δεν ξερω κατα ποσο θεωρειται upgrade αυτο.. αλλα απο οτι διαβασα η τιμη ισως να ειναι χαμηλοτερη απο το προηγουμενο μοντελο
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.778
Αυτά τα κινέζικα τηλέφωνα (κινεζιές) ακόμη κι αν έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά με τα αντίστοιχα π.χ. sony - samsung - LG κ.λ.π. δεν παύουν να είναι κινεζιές.
Είναι θέμα τύχης αν θα πάρεις κάποιο και δεν θα παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.
Εγώ πήρα συνολικά 3 διαφορετικά από το Pandawill και το καθένα είχε και διαφορετικό πρόβλημα.
Τα 2 στο hardware και το άλλο στο software.
Τελικά με τα λεφτά που έκαναν θα πλήρωνα το τηλέφωνο που τελικά πήρα (sony xperia z) και ησύχασα.
Το ίδιο και άλλοι 2 φίλοι που ξέρω (μέλη του φόρουμ) που πήραν από εκεί και είχαν διάφορα προβλήματα.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
6
Αυτά τα κινέζικα τηλέφωνα (κινεζιές) ακόμη κι αν έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά με τα αντίστοιχα π.χ. sony - samsung - LG κ.λ.π. δεν παύουν να είναι κινεζιές.
Είναι θέμα τύχης αν θα πάρεις κάποιο και δεν θα παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.
Εγώ πήρα συνολικά 3 διαφορετικά από το Pandawill και το καθένα είχε και διαφορετικό πρόβλημα.
Τα 2 στο hardware και το άλλο στο software.
Τελικά με τα λεφτά που έκαναν θα πλήρωνα το τηλέφωνο που τελικά πήρα (sony xperia z) και ησύχασα.
Το ίδιο και άλλοι 2 φίλοι που ξέρω (μέλη του φόρουμ) που πήραν από εκεί και είχαν διάφορα προβλήματα.
Φιλε εγω εχω παρει κινεζικα τηλεφωνα μονο απο το ^&*%$#* και ποτε δεν υπηρξε ποτε προβλημα ισως να ηταν και πιο ποιοτικες οι εταιρειες που διαλεξα..δεν ξερω αλλα γενικα απο αυτο το καταστημα δεν ειχα ποτε θεμα ολα ηταν μια χαρα
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.778
Όπως και νάχει, μπορεί να είναι πιο φτηνά από εκεί, αλλά αλλιώς είναι να πάρεις κάτι επώνυμο με μια εγγύηση.
Τα προβλήματα που είχαν αυτά που πήρα, ήταν ενώ ακόμη ήταν καινούργια και εντός εγγυήσεως.
Αλλά άντε βρες άκρη με την Κίνα.
Απλά εγώ δεν ξαναπαίρνω κινεζιά. Δεν το ρισκάρω άλλο.
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
56
Reaction score
6
Όπως και νάχει, μπορεί να είναι πιο φτηνά από εκεί, αλλά αλλιώς είναι να πάρεις κάτι επώνυμο με μια εγγύηση.
Τα προβλήματα που είχαν αυτά που πήρα, ήταν ενώ ακόμη ήταν καινούργια και εντός εγγυήσεως.
Αλλά άντε βρες άκρη με την Κίνα.
Απλά εγώ δεν ξαναπαίρνω κινεζιά. Δεν το ρισκάρω άλλο.
οντως.. εγω αν επαιρνα κινεζια θα επαιρνα μονο απο συγκεκριμενες εταιρειες
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.502
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top