My music room

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
Θα μεινω μου φαινεται,παντα με την απορια πωs θα ακουγονται οι SEEDS απο τετοια ηχεια............
Εγω ακουω ακομα και Black Sabbath απο τα magnepan φιλε protrudi, οχι μονο Seeds.
Tετοια ψυχολογικα δεν εχω πλεον. (απο τα αλλα ψυχολογικα οκ γεματος αλλα απο αυτα του ηχου και πως θα ακουγεται τα εχω ξεπερασει) :)
 

S

sk4t4

Guest
@protrudi :Αρχισα να ασχολουμαι σοβαρα με το χαιφιντελισμο οταν ακουσα γκαραζ απο τετοια ηχεια[Μagnepan,Martin Logan], τα οποια εκαναν καποια πραγματα που δεν τα εχω ακουσει ποτε απο ηχεια κουτιου.Εννοειται φυσικα με το καταλληλο στησιμο και την καταλληλη οδηγηση γιατι αλλιως...[Ιδιαιτερα το Martin Logan που επεφτε στο 0.7Ω]
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
@protrudi :Αρχισα να ασχολουμαι σοβαρα με το χαιφιντελισμο οταν ακουσα γκαραζ απο τετοια ηχεια[Μagnepan,Martin Logan], τα οποια εκαναν καποια πραγματα που δεν τα εχω ακουσει ποτε απο ηχεια κουτιου.Εννοειται φυσικα με το καταλληλο στησιμο και την καταλληλη οδηγηση γιατι αλλιως...[Ιδιαιτερα το Martin Logan που επεφτε στο 0.7Ω]
Ακριβως ετσι οπως τα λες ειναι φιλε sk4t4.
Κανουν καποια πραγματα που δεν τα κανει κανενα κουτι.
 

S

sk4t4

Guest
Αγαπητε ΜΙΧΑ να πω και τη χαιφιντελιστικη μου κακια,το Gyro ειναι πολυ λιγο σχετικα με το υπολοιπο συστημα σου,το Orbe θα το ανεδεικνυε σαφως καλυτερα.Το Gyro ειναι για χαμηλοτερης κατηγοριας συστημα.Μη ξεχναμε αλλωστε οτι η πηγη ειναι πηγη...Φυσικα δεν το λεω για να σε βαλω στα εξοδα...
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
Αγαπητε ΜΙΧΑ να πω και τη χαιφιντελιστικη μου κακια,το Gyro ειναι πολυ λιγο σχετικα με το υπολοιπο συστημα σου,το Orbe θα το ανεδεικνυε σαφως καλυτερα.Το Gyro ειναι για χαμηλοτερης κατηγοριας συστημα.Μη ξεχναμε αλλωστε οτι η πηγη ειναι πηγη...Φυσικα δεν το λεω για να σε βαλω στα εξοδα...
Nαι το φανταζομαι φιλε sk4t4 οτι το Obre θα ειναι πολυ καλυτερο αλλα οταν πηρα τοτε το Gyro (πριν 20 χρονια περιπου) το πορτοφολι μου δεν εφτανε το Obre (οχι οτι το φτανει τωρα αλλα οκ). Καποια στιγμη μετα οπως ειπα, σταματησα να τα χωνω στα μηχανηματα και το συστημα εμεινε εκει που ειναι τωρα. Το ιδιο δηλαδη εδω και αρκετα χρονια χωρις καμια αναβαθμιση.
 



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.923
Reaction score
7.992
Με τρώει η περιέργεια... θα ήθελα να κάτσω έστω και λίγα λεπτά, στην παραπάνω πάνινη πολυθρόνα!!

Επίσης να χαζεύω με τις ώρες τα εξώφυλλα όλων αυτών των lp.
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
Με τρώει η περιέργεια... θα ήθελα να κάτσω έστω και λίγα λεπτά, στην παραπάνω πάνινη πολυθρόνα!!

Επίσης να χαζεύω με τις ώρες τα εξώφυλλα όλων αυτών των lp.
Ευπροσδεκτος φιλε Vaki οποτε θες. :)
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.488
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top