A.C. V7F

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
447
Reaction score
189
Δινονται τα ηχεια τις AURUM CANTUS V7F τριδρομα ribbon σε κατασταση 10/10 ενος ετους με πολυ λιγες ωρες σε χρωμα dark rosewood λακα.Υπαρχουν ολες οι συσκευασιες & τα παρελκομενα συν υφασματινα καλυματα της εταιριας.Δεκτη ακροαση Δινονται λογω αλλαγης προσανατολισμου του συστηματος.Τιμη 2000ευρω.Ευχαριστω Γιωργος.
 

Attachments


Μηνύματα
447
Reaction score
189
Δινονται τα ηχεια τις AURUM CANTUS V7F τριδρομα ribbon σε κατασταση 10/10 ενος ετους με πολυ λιγες ωρες σε χρωμα dark rosewood λακα.Υπαρχουν ολες οι συσκευασιες & τα παρελκομενα συν υφασματινα καλυματα της εταιριας.Δεκτη ακροαση Δινονται λογω αλλαγης προσανατολισμου του συστηματος.Τιμη 2000ευρω.Ευχαριστω Γιωργος.
UP, ανταλλαγη & με καταλληλα ηχεια για τριοδικα ενισχυτικα 845- 805.Ευχαριστω.
 


Μηνύματα
447
Reaction score
189
Νεα τιμη 1750e , ισχυουν ανταλλαγες με προενισχυτες(κατα προτιμηση λαμπα)-dac-ηχεια(ανω των 92db),υσχειουν οι ανταλαγες με ισης η & μεγαλυτερης αξιας με διαφορα απο μερους μου.Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Ισχυει , δυνατοτητα ανταλλαγης μονο με visaton 890mk III η ηχεια βασης , συν οποια διαφορα.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
UP, εφοσον αποκτησα τα ηχεια που ταιριαζουν στο συστημα μου (& υπαρχουν τρια σετ που καθονται) δινονται τα ανωτερο ηχεια για πωληση η΄ ανταλλαγη με phono stage αναλογης αξιας η' με οποια διαφορα αν προκυψη απο μερους σας
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
447
Reaction score
189
UP, εφοσον αποκτησα τα ηχεια που ταιριαζουν στο συστημα μου (& υπαρχουν τρια σετ που καθονται) δινονται τα ανωτερο ηχεια για πωληση η΄ ανταλλαγη με phono stage αναλογης αξιας η' με οποια διαφορα αν προκυψη απο μερους σας
IΣΧΥΕΙ ...........
 


Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.161
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top