Νέο design



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
εάν αληθεύει αυτό που λες... χωρίς να ειδοποιηθούν τα μέλη για δεύτερη φορά... είστε για κλάματα.
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.646
Reaction score
94.606
Το κάναμε για να καθαρίσουμε απ' τους Συριζαίους. :party:
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του profile μου, παρατηρώ ότι όταν κάποιο μέλος κάνει quote ένα post μου, κάποιες φορές εμφανίζεται η σχετική ειδοποίηση και κάποιες όχι.
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του profile μου, παρατηρώ ότι όταν κάποιο μέλος κάνει quote ένα post μου, κάποιες φορές εμφανίζεται η σχετική ειδοποίηση και κάποιες όχι.
Περίεργο - δεν έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του σάιτ. Μήπως έχεις κάποια μέλη ignored?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Περίεργο - δεν έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του σάιτ. Μήπως έχεις κάποια μέλη ignored?
Δεν έχω κάποιο μέλος στην ignore list μου. Συγκεκριμένα, το πρώτο quote (που πήρα ειδοποίηση) έγινε από τον Μιχάλη Μελίδη και το δεύτερο (για το οποίο δεν πήρα ειδοποίηση) από τον rose.athens.
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Να κάνω μια ερώτηξης?

Στο android, το site βγάζει πορτοκαλί μπάρα επάνω ψηλά στο browser ή μόνο σε μένα συμβαίνει?
 



Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Κι'εμένα το κάνει, δεν έχω ασχοληθεί γιατί πιστεύω ότι οι υπόγειες μεθοδεύσεις μου κάποια στιγμή θα αποδώσουν και θα ξεφορτωθούμε αυτό το απαράδεκτο σκιν :D
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Μουαααχ χα ααα χα αχ αχχααχαχχα


:gotcha:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.927
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top