Αναβάθμιση προβολεα




Μηνύματα
357
Reaction score
290
Τι λέτε παιδιά δλδ πυρ με τον 7200 δεν βλέπεις διαφορά;
Φιλε μου καλημέρα.Δεν περιμένεις κάνα μήνα ακόμα μήπως μέσα στις γιορτές πέσει κι΄άλλο η τιμή του Χ500 στην Ελλάδα τουλάχιστον? Δεν θα το μετανιώσεις σαν αγορά. Είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ προτζέκτορας.

Έχω δώσει αναλυτικές εντυπώσεις εδώ http://www.avsite.gr/forum/threads/jvc-x3-is-off-finally.144138/page-2
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.278
Reaction score
93.717
Πολύ χλωμό το βλέπω να πέφτει ο Χ500 στο εύρος χρημάτων που διαθέτει ο φίλος...
 

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ

απο-Συντονιστής
Μηνύματα
3.190
Reaction score
187
Περα απο το ποσο καλος ειναι ο jvc (και ειμαι σιγουρος οτι ειναι εξαιρετικος προβολεας) παιζει σε μεγαλη κατηγορια τιμης. Αυτη τη στιγμη οι best value προβολεις ειναι ο panasonic 6000 και ο epson 9200. Και εξαιρετικη εικονα και ολες τις ευκολιες.
Ειδικα ο 6000 ειναι ευκαιρια στα 1730 ευρω. Κοιταξε τον κι αυτον...
 


Μηνύματα
176
Reaction score
10
Σημερα είδε ειδικός το χώρο μου δυςτηχως Η τοποθέτηση του benq οπως και στο πέρασμα καλωδίου hdmi.Οποτε ο benq δεν κάνει για το χώρο μου οπως Εποσης χρειαζόμαστε οπωσδήποτε αρσυματη δικτύωση .Μια και θα περαστούν καναλια και αθώα ανοιχτούν τρύπες ειμαι μεταξύ της φτηνής λύσης Epson eh tw6600w και της ακριβής Epson eh tw9200w.Ξερω οτι ο 6600 δεν ειναι ο τελείως αλλά ο χώρος μου ειναι τόσο φωτεινός που μου είπαν οτι πάνω απο 10% διαφορά στο μαυρο δεν θα δω οςο αφορά τον 9200.Επισης σκέφτομαι και τη διαφορά τιμής κάπου στα 600e.Ακομα ειναι ποιο μικρός μαζεμένος ο 6600 φτηνή λαμπα όχι οτι και ο 9200 δεν εχει οπως και η ύπαρξη μεγαφωνου το κάνει ιδανικό για να το πάρω στο εξοχικό.
 



BLUES

TV
Μηνύματα
1.638
Reaction score
966
Άτομο που ασχολείτε με αυτα
Δυο φορουμ ειλικρινα προσπαθουν να σε βοηθησουν στην ορθοτερη επιλογη,και εσυ καταφερνεις να κλωστας την καρδαρα με αλαζονια,μην αρχισω τιποτα καντυλια βραδιατικα
Ελεος,ασχετε
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.244
Reaction score
8.743
Δυο φορουμ ειλικρινα προσπαθουν να σε βοηθησουν στην ορθοτερη επιλογη,και εσυ καταφερνεις να κλωστας την καρδαρα με αλαζονια,μην αρχισω τιποτα καντυλια βραδιατικα
Ελεος,ασχετε
Τι έγινε ρε παλικάρι;
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Δεν μπορω βα καταλάβω τι θέμα υπάρχει και γιατι με προσβάλεις και ποιος ειναι αλαζόνας ;
[DOUBLEPOST=1448473343][/DOUBLEPOST]
Δυο φορουμ ειλικρινα προσπαθουν να σε βοηθησουν στην ορθοτερη επιλογη,και εσυ καταφερνεις να κλωστας την καρδαρα με αλαζονια,μην αρχισω τιποτα καντυλια βραδιατικα
Ελεος,ασχετε
Υπάρχει κάποιο θέμα μαζί μου και με προσβάλεις ;όταν πας να σκάσεις 2500 χιλιάρικα φυςικα και θα ψάχνω .ΚΑι που είδες ΕΣΥ αλαζονεία .Αν έχεις θέματα δικά σου μη ξέσπας σ αλλους
[DOUBLEPOST=1448473399][/DOUBLEPOST]
Δεν μπορω βα καταλάβω τι θέμα υπάρχει και γιατι με προσβάλεις και ποιος ειναι αλαζόνας ;
[DOUBLEPOST=1448473343][/DOUBLEPOST]
Υπάρχει κάποιο θέμα μαζί μου και με προσβάλεις ;όταν πας να σκάσεις 2500 χιλιάρικα φυςικα και θα ψάχνω .ΚΑι που είδες ΕΣΥ αλαζονεία .Αν έχεις θέματα δικά σου μη ξέσπας σ αλλους
Και αν ειμαι άσχετος εσένα τι σε πειράζει εσυ γεννήθηκες σχετικός;
 

BLUES

TV
Μηνύματα
1.638
Reaction score
966
Δημοσιοποιω την αγανακτηση μου προς τους ανεμελα αδαεις ξερολεςμε ολιγον αιχμηρο τροπο
Οσους δηλαδη,ειναι ξηλα απελεκητα
 


Μηνύματα
176
Reaction score
10
Δημοσιοποιω την αγανακτηση μου προς τους ανεμελα αδαεις ξερολεςμε ολιγον αιχμηρο τροπο
Οσους δηλαδη,ειναι ξηλα απελεκητα
Σου έδωσα Εγω τέτοια εντύπωση;Εγω απλά είπα οτι ήρθε άνθρωπος στο χώρο μου πολυ γνωστός και μου είπε αυτα που έγραψα.Δεν μου είπε Α ξέρεις θα το πάρεις και θα πάθεις τη πλάκα σου απο το μαυρο.Ο ανθρωπος εχει ρυθμισει και βαλει εκατονταδες μηχανήματα
[DOUBLEPOST=1448473731][/DOUBLEPOST]
Σου έδωσα Εγω τέτοια εντύπωση;Εγω απλά είπα οτι ήρθε άνθρωπος στο χώρο μου πολυ γνωστός και μου είπε αυτα που έγραψα.Δεν μου είπε Α ξέρεις θα το πάρεις και θα πάθεις τη πλάκα σου απο το μαυρο.Ο ανθρωπος εχει ρυθμισει και βαλει εκατονταδες μηχανήματα
Δημοσιοποιω την αγανακτηση μου προς τους ανεμελα αδαεις ξερολεςμε ολιγον αιχμηρο τροπο
Οσους δηλαδη,ειναι ξηλα απελεκητα
Και εσυ ποτε έγραψες σε εμένα την άποψη μου γιατι πρώτη φορά σε συναντάω να συνομιλεις μαζί μου
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.599
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top