Μια βροχερη μερα στη "Γερμανία" (τα προεορτια)

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
Βασιλη μου, ολα σου τα ερωτηματα θα απαντηθουν αργοτερα.
Προσωπα δεν τραβηξα αλλα καποιες φωνες νομιζω πως ακουγονται.
Ολα με αποδειξεις ειπαμε, τιμας εχεις για Αισωπους? :)
επίσης πως ξέρουμε ότι δεν το τραβά κάποιο civic δεμένο από το κοτσαδόρο; θέλουμαι αποδυξης γιατη εινε πολα τα ΕΡΩΤΙΜΑΤΗΚΑ????;;;;;

(μάλλον δεν διαβάζεις avsite από ότι φαίνεται...θα βρεθούν πολλοί που θα δικαιολογήσουν ή θα απορρίψουν τα προβαλλόμενα, να δεις που μέχρι και για grey advertising των γερμανών θα αναφέρουν)
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
άντε και ένα από μένα, αφού τ' αρχίσατε, από τον καιρό που πάλευα με το τιμόνι και με το ταπεινό μου peugeot 405.
βέβαια για να τα λέμα όλα δεν έβρεχε εκείνη τη μέρα...:p :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
άντε και ένα από μένα, αφού τ' αρχίσατε, από τον καιρό που πάλευα με το τιμόνι και με το ταπεινό μου peugeot 405.
βέβαια για να τα λέμα όλα δεν έβρεχε εκείνη τη μέρα...:p :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Ωραιος, ...Αρη! :)
Παντως νομιζω πως στο δευτερο video ακουγεται πεντακαθαρα η φωνη μου
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
.... να δεις που μέχρι και για grey advertising των γερμανών θα αναφέρουν)
Θα ηθελα να ξεκαθαρισω κατι.
1)Εαν μου ανηκει το ταδε η το δεινα αυτοκινητο δεν σημαινει απαραιτητα πως πιστευω πως ειναι και το καλυτερο.
2) Εδω καποιοι απο εσας που δεν με γνωριζετε καλα ισως "κουφαθειτε" λιγο....δεν ειμαι Γερμανοφιλος οπου αφορα τα αυτοκινητα. Τους αναγνωριζω και σαφως τους σεβομαι, αλλα.....:)
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Disclaimer:
Στα video που τραβήχτηκαν απο τον handsome, Ιδρυτή δεν ήμουν καν παρών στη γερμανική autobahn αφού είναι γνωστό πως σέβομαι τα όρια ταχύτητας που επιβλήθηκαν για την ασφάλειά μας.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Αυτή ήταν η ανώτερη ταχύτητα που επιτύχατε σε ολόκληρο Nürburgring;

Αρ γιού τσίκεν; :rolleyes:
 
Last edited:







ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Μια μικρη περιγραφη και αυτος που ξερει αλλαζει οτι θελει
Εδω ο καμεραμαν μετακινηθηκε μπροστα ωστε να ειναι καλυτερη η αποτυπωση του αναλογικου ταχυμετρου σε βαρος του ψηφιακου
Δυστυχως επανω στην αναπτυξη προς κορυφωση συναντησαμε εμποδια στην "πιστα" με συνεπεια 2 σφηνουλες
Απο εκει και περα, οτι θα δειτε....
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Με αυτο τον τιτλο νομιζα, οτι θα διαβασω για μια τρυφερη ιστορια αντρικης φιλιας και αδελφικοτητας
και τελικα ειδα ενα χουλιγκανο της ασφαλτου να προσπαθει να φτασει με την μπουρουχα την καγιεν
τα 230 και μια σιγανοπαπαδια απο διπλα να σιγονταρει :p ! - 5 points = - 10!!
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.340
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top