Φαγητό μετά την έκθεση 28 - 11 - 2015


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.394
Reaction score
93.974
Αν έρθω με τη γυναίκα μου παρέα, θα είστε καλα παιδιά ή θα της τα μαρτυρήσετε όλα;
Εγώ δεν θα της πω τίποτα...
...αν μου κάνεις δώρο τον βιντεοπροβολέα σου! :tongue:
 

D

Deleted member 23222

Guest
Kαλά να περάσετε.
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να δω-αντιμετωπίσω-συντροφιστώ με συνφορουμίτες που θα ήθελα,λόγω οικογενοιοκοινωνικής υποχρέωσης.
Αν παίξει κανα καφεδάκι ή τσιμπούσι στο κοντινό μέλλον,μετά χαράς...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Εις το δείπνον θα έχομεν και κομμουνιστάς?
Αν είναι, να ρθω ζωσμένος με εκρηκτικά.....
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Εις το δείπνον θα έχομεν και κομμουνιστάς?
Αν είναι, να ρθω ζωσμένος με εκρηκτικά.....
Θα σου στειλω το πατριωτακι μας τον Παπαμιμικο, για να βγαλεις το αχτι σου:):):)
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
έλεος βρε σεις δεν μου έχει μείνει έντερο....:roflmao::laugh::rofl:
ειδικά τα σχόλια του Αλεξ για τον Όμορφο...
 





Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Ρε παιδγιά να φέρω μαζί μου κανένα σπέσιαλ κοκορέτσι και κανα σπληνάντερο να του το δώσουμε να το ψήσει ο μαγαζάτορας;
Να λιγδώσει λίγο το τζιέρι μας.
Να φέρω και καμιά μοσχαροκεφαλή για τον φούρνο, να φάμε τα μάγουλα, το μυαλό και την γλώσσα, γκιουζελίμ μεζέδες.
Ή μανιφίκ μεζέδες όπως λέμε και στο ορεινό Ζευγολατιό.
 



Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Εγώ μάλλον μπορώ να έρθω μα θα είμαι παρέα με έναν πρώην παίκτη του Απόλλων Καλαμαριάς της σπουδαίας εποχής που είχε πρόεδρο τον Χάρρυ Κλύν! Δώστε μου το οκ εαν μπορούμε να έρθουμε παρέα, μιας και ο φίλος (νυν κόουτς) ΔΕΝ είναι μέλος του AV site.
 



S

sk4t4

Guest
@Μελίδης Μιχάλης:Tι το ηθελες εκεινο με τις μοσχαροκεφαλες και τις γλωσσες;Ουτε να τα βλεπω δε θελω.Αν η απειλη σου γινει πραξη με βλεπω να τη 'βγαζω' με κανενα σαντουιτσακι.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
@Μελίδης Μιχάλης:Tι το ηθελες εκεινο με τις μοσχαροκεφαλες και τις γλωσσες;Ουτε να τα βλεπω δε θελω.Αν η απειλη σου γινει πραξη με βλεπω να τη 'βγαζω' με κανενα σαντουιτσακι.
Ίσως να μην έχεις δοκιμάσει γλώσσα βραστή με λαδάκι, λεμόνι, αλάτι, πιπέρι.
Το μοσχάρι μας δίνει εξαιρετικούς μεζέδες, όπως επίσης και η ουρά που γίνεται εξαιρετικότατη σούπα.
Είναι σαν τον πατσά που μέχρι να δοκιμάσει κάποιος απλά δεν θέλει να τον βλέπει, ούτε να τον μυρίζει.
Και μόλις δοκιμάσει λέει για το τι έχανε τόσα χρόνια.
Εγώ τουλάχιστον έχω πολλά τέτοια παραδείγματα.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.364
[...]
Είναι σαν τον πατσά που μέχρι να δοκιμάσει κάποιος απλά δεν θέλει να τον βλέπει, ούτε να τον μυρίζει.
Και μόλις δοκιμάσει λέει για το τι έχανε τόσα χρόνια. [...]
Αυτή ακριβώς την αντίδραση είχε ο κουμπάρος μου μετά από μια "ξέφρενη" νύχτα στη Θεσσαλονίκη, πριν πολλά, πολλά, χρόνια!
 

S

sk4t4

Guest
Σε ευχαριστω,αλλα εγω ειμαι 'οπτικος' τυπος και σκοπευω να παραμεινω.'Μιζερος' στο φαγητο αλλα δε με πειραζει καθολου.Για να καταλαβεις,απο σουπα μονο κοτοσουπα και τον πατσα αηδιαζω μονο και μονο που τον βλεπω διοτι μου θυμιζει εμετο.Ακολουθω εναν κανονα:Ο,τι εφαγα μικρος και δεν μου αρεσε δεν το εχω ξαναβαλει στο στομα μου.Ελπιζω παντως να μη σου κοβω την ορεξη με την κριτικη του αγαπημενου φαγητου πολλων.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top