LG BLUE RAY+ M.PLAYER BP735 new

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Πωλείται το συγκεκριμένο μηχάνημα σφραγισμένο όπως ακριβώς το παρέλαβα σήμερα. Ήταν στον ίδιο κωδικό με την νέα μου τηλεόραση μα δεν χρειάζομαι blue ray.
Έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και δυνατότητες όπως διάβασα.
Με σημαντική δυνατότητα 4K upscaling!
Το δίνω χαμηλότερα κι απο το πιο φθηνό κατάστημα στην χώρα μας. 70 ευρώ και είμαι στην ανατολική αττική μέχρι και κέντρο.


http://www.lg.com/gr/blu-ray-dvd-players/lg-BP735/technical-specifications




Παιδιά, θα προτιμούσα ΕΝΤΟΣ Αττικής διότι μου έχουν στείλει 3 φίλοι απο πόλεις της επαρχίας. Το αντικείμενο είναι μεγάλο σε όγκο και δεν μπορώ να μπω στην διαδικασία τέτοιας αποστολής.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.915
Πωλείται το συγκεκριμένο μηχάνημα σφραγισμένο όπως ακριβώς το παρέλαβα σήμερα. Ήταν στον ίδιο κωδικό με την νέα μου τηλεόραση μα δεν χρειάζομαι blue ray.
Έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και δυνατότητες όπως διάβασα.
Με σημαντική δυνατότητα 4K upscaling!
Το δίνω χαμηλότερα κι απο το πιο φθηνό κατάστημα στην χώρα μας. 70 ευρώ και είμαι στην ανατολική αττική μέχρι και κέντρο.


http://www.lg.com/gr/blu-ray-dvd-players/lg-BP735/technical-specifications
Σου έχω στείλει πμ
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
60 ευρώ τελική τιμή για όποιον το θέλει με παραλαβή κέντρο Αθήνας η κοντά στο αεροδρόμιο Αθηνών.
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Καλημέρα. Έχουν ήδη ενδιαφερθεί 5 φίλοι, γι'αυτό μην στέλνετε άλλα pm. Απλά δεν λέω να κλειδωθεί προτού επέλθει με κάποιον οριστική συμφωνία. Θα απαντήσω στους φίλους αύριο Σάββατο διότι περιμένω απάντηση οριστική απο έναν φίλο που μου δίνει 80 ευρώ εκτός φόρουμ. Ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Kαλησπέρα. Ισχύει η αγγελία, συγγνώμη έλειπα για λίγες ημέρες. Για να τελειώνουμε με το προϊόν, όποιος το θέλει και είναι εντός Αττικής και μπορεί να έρθει προς Παλλήνη και αεροδρόμιο η Σπάτα, ισχύει αυτή η χαμηλότατη τιμή. Διότι μιλάμε για σφραγισμένο προϊόν με δίχρονη εγγύηση ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ αντιπροσωπείας.
 

Μηνύματα
535
Reaction score
731
Καλησπέρα, με ενδιαφέρει. Αν θέλεις στείλε μου με pm το τηλέφωνό σου για να σε καλέσω το βράδυ.
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Καλησπέρα. Χρονικά προηγείται ένας φίλος που έχει στείλει pm. Eαν υπάρξει δυσκολία, θα σε ενημερώσω άμεσα, σε λίγο. Σε ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Το πήρε κάποιος φίλος τυχερός και βέβαια τον ευχαριστώ πολύ. Μέλος του φόρουμ μας. Ας κλείσει λοιπόν!
 

Μηνύματα
240
Reaction score
49
Το πήρε κάποιος φίλος τυχερός και βέβαια τον ευχαριστώ πολύ. Μέλος του φόρουμ μας. Ας κλείσει λοιπόν![/QUOTE
Σε ευχαριστω για την αψογη συναλλαγή
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top