JOHN MARKOU's Civic S 140hp @260kph!

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
Αυτή τη φορά πήγε μέχρι 240 245 ,και όχι παραπάνω.
Ανοίχτηκε ολόκληρο θέμα για να δούμε με τι θα σε μετρήσουμε και τώρα μας λες πως πάει 220;







Επίσης, την Κυριακή μας γράφεις οτι πήγαινε 262 και την Πέμπτη αναφερόμενος στην ίδια Κυριακή οτι δεν πήγαινε πάνω απο 240;

Ναι πετάει και σήμερα έξω από την Κατερίνη έγραψε 262 km'/h , δεν έχω φωτο sorry guys , . Θα βγάλω όμως σύντομα μια .
Βλέπετε είναι δύσκολο να οδηγείς με 260 και να βγάζεις και φωτό , ακόμα και με το κινητό.
Ναι ρε λυσάρηδες , καλά , λοιπόν ,ανεβαίνοντας Σαλλονίκη την περασαμένη κυριακή η αλήθεια είναι ότι πάνω από 240 δεν είδα πουθενά. Τα δε 240 με δυσκολία όχι στην θήβα ,αλλάν στην Κατεερίνη , δλδ με ρεζερβουάρ σχεδόν άδειο. Όμως αυτό που λέω γιαντα 260νδεν το παίρνω πίσω γιατί το είδα και όχι μία μόνο φορά . Αυτή τη φορά πήγε μέχρι 240 245 ,και όχι παραπάνω. Την άλλη φορά πήγαινε για πλακα 225 με 5η και μόλις κούμπωνα 6η συνέχιζε να ανεβάζει. Τώρα τίποτα. Ποιος πούστης με γκαντέμιασε?Μπορεί να είχα ούριο άνεμο αλλά τόσο ώστε να πάει 260 το civic απλά αποκλείεται.




Πάμε για επίσημη μέτρηση Γιάννη!
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Αν δε μιλαμε για την ιδια Κυριακη :D, μπορει τη μερα με την υψηλοτατη επιδοση, να ηταν ολες εκεινες οι προυπθεσεις εστω και συμτωματικα που πραγματοποιηθηκε το ρεκορ τελικης .
1)ουριος vs κοντρα τη δευτερη φορα
2)καυσιμο
3)εξωτερικες θερμοκρασιες
4)αυτοκινητο μπροστα του
5)ελαφρυτερος (χωρις ρεζερβα,νηστικος, ειχε αφοδευσει,ηταν ντυμενος ελαφρα,ελειπαν οι επιδεσμοι του ποδιουκαι, ξυρισμενος):D
6)ηταν φρεσκογυαλισμενο
7)ασταθμητοι παραγοντες...

4 km/h μεσοσταθμικα ανα περιπτωση μαζευονται τα χιλιομετρα...
 


Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Ειλικρινά έχω την απορία γιατί ανοίχτηκε το νήμα αυτό.
Επίσης ειλικρινά έχω την απορία γιατί μερικοί ασχολούνται αποκλειστικά με το τι κάνουν κάποιοι άλλοι.
Εγώ μπορώ να ανεβοκατεβαίνω σαλλονίκη αθήνα όποτε μου κ@υλώσει, γιατί πρέπει να σας δώσω λογαριασμό?
Εγω μπορώ να πηγαίνω με όσα θέλω , επίσης γιατί πρέπει να σας δώσω λογαριασμό?
Δεν δέχεστε αυτό που έγραψα ? χεστήκαμε και η βάρκα γέρνει. Δε σας αρέσει ? το αυτό. τέλος.
Δεν σας φαίνεται αξιόπιστο αυτό που ισχυρίζομαι , το αυτό , χέστηκα.
Δεν μπορώ , και φυσικά δεν γουστάρω να εξηγήσω τίποτα σε κανέναν.
Και βέβαια κακώς είπα ότι εδώ είμαστε για να το επιβεβαιώσουμε με μέτρηση. Το αναιρώ επειδή έτσι γουστάρω.
Και βέβαια σε όποιον αρέσει. Για τους άλλους δεν θα μπορέσω.
 
Last edited by a moderator:

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Ειλικρινά έχω την απορία γιατί ανοίχτηκε το νήμα αυτό.
Επίσης ειλικρινά έχω την απορία γιατί μερικοί ασχολούνται αποκλειστικά με το τι κάνουν κάποιοι άλλοι.
Εγώ μπορώ να ανεβοκατεβαίνω σαλλονίκη αθήνα όποτε μου καβλώσει, γιατί πρέπει να σας δώσω λογαριασμό?
Εγω μπορώ να πηγαίνω με όσα θέλω , επίσης γιατί πρέπει να σας δώσω λογαριασμό?
Δεν δέχεστε αυτό που έγραψα ? χεστήκαμε και η βάρκα γέρνει. Δε σας αρέσει ? το αυτό. τέλος.
Δεν σας φαίνεται αξιόπιστο αυτό που ισχυρίζομαι , το αυτό , χέστηκα.
Δεν μπορώ , και φυσικά δεν γουστάρω να εξηγήσω τίποτα σε κανέναν.
Και βέβαια κακώς είπα ότι εδώ είμαστε για να το επιβεβαιώσουμε με μέτρηση. Το αναιρώ επειδή έτσι γουστάρω.
Και βέβαια σε όποιον αρέσει. Για τους άλλους δεν θα μπορέσω.
Συμφωνω, ετσι ειναι.
Δικαιωμασου να γραψεις οτι θελεις και να πες οτι γουσταρεις.
Ομως το εγραψες σε ενα ανοιχτο φορουμ , Γιαννη μου, το οποιο αυτοματως σε "εξεθεσε" σε ανοιχτο διαλογο και οχι μονοφωνικο. Αρα και αντιλογο. Μερικςς φορες δε ισχυρο αντιλογο. Πεμτουσια του πολυφωνικου συστηματος. Προσεχουμε διπλα τι θα γραψουμε διοτι το μεσον που μας δινει περισσοτερα απο 5'' δημοσιοτητας που μας αναλογουν πολυ ευκολα μας τα παιρνει και πισω.
Παραδειγμα:
Γραφω στις ταινιες πως "Ο φαλακρος πρακτωρ Θου Βου-Γης Μαδιαμ" επρεπε να ειχε αποσπασει 11 Οσκαρ το 1966 συμπεριλαμβανομενου του Β' ανδρικου για την μοναδικη ερμηνεια του Αντωνη Παπαδοπουλου ο οποιος σε ολη την ταινια αναφωνει μια λεξη: "Πυ-πυ-πυ-πυραυλος"
Οι αναγνωστες, πιθανολογω, πως στην αρχη θα χαμογελασουν με συμπαθεια.
Εαν συνεχισω να επιμενω, θα αναρωτηθουν για την ημερήσια δοση μου σε προζακ και βαλιουμ.
Εαν δε συνεχισω φανατικα επανω στο θεμα αγνοωντας τα πρωτα πειραγματα που εχουν αρχισει να διαφαινονται τοτε θα εμφανιστει ο παραγων συμφερον. Ποιος ειμαι εγω που τα γραφω αυτα?
Καποιος κρυφος εγγονος του Αγκοπ του Αρμενη η ο υιοθετημενος υιος του Λαυρεντη Διανελλου?
Και φυσικα θα ακολουθησει η καταιγιδα.
Διοτι γουστο και καπελο μου να τα γραψω ολα αυτα, γουστο και καπελο τους να μου τα χωσουν.

Τι μου μενει μετα απο ολα αυτα?
Η αντιπαραθεση, διοτι ημουν και αναιδης ως προς τους φερομενους αντιπαλους του Θου Βου
Με συμφερει λοιπον να αντιπαραθεσω τον Θου Βου με τον Δρα Ζιβαγκο?
Η συνεχεια επι της οθονης.....
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Εγώ μπορώ να ανεβοκατεβαίνω σαλλονίκη αθήνα όποτε μου καβλώσει, γιατί πρέπει να σας δώσω λογαριασμό?
Παρακαλώ ένα διαχειριστή να βάλει ''παπάκια'' στη κακή λέξη.

Τόσα χρόνια μέλος στο avsite, δεν ξέρεις βρε Γιάννη ότι δεν γράφουμε κακές λέξεις;

Και μιας και ανέφερα την λέξη παπάκι, το δικό μου, 115 κυβικά είναι, βγάζει 187,2km/ώρα! :whistling:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
Νομίζω το θέμα εξάντλησε το σκοπό του. Καλό θα ήταν να κλειδωθεί, πριν οι "κακές" λέξεις κλιμακωθούν σε λεκτικές επιθέσεις.
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ε πλεϊς γουερ εβριθινγκ καν (εντ γουιλ) χαπεν.


:p
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Eγω εβγαλα το εξης συμπερασμα ο Γιαννης θελει να πειραζει αλλους αλλα κανεις τον ιδιο..Τελος.;)
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
.... οι τόνοι βοηθάνε πολύ και νοηματικά πάντως...


:) :) :)
 




Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Eγω εβγαλα το εξης συμπερασμα ο Γιαννης θελει να πειραζει αλλους αλλα κανεις τον ιδιο..Τελος.;)
Για να σου λύσω την απορία , γιατί έτσι το εκλαμβάνω εγώ το ποστ σου, ο Γιάννης δεν έχει κανένα πρόβλημα να τον πειράζουν καλοπροαίρετα οι άλλοι. Όταν όμως το κάνουν με δόλο ο Γιάννης τρελαίνεται. Στην περίπτωση που και εσύ όπως και πολλοί άλλοι δεν το αντελήφθεις(σαν) ο Γιάννης ποστάρησε στο αρχικό thread μόνο και μόνο για να συμφωνήσει με την mitsy και να πει δυό καλά λόγια για ένα ζευγάρι λάστιχα. Δεν υπήρχε πουθενά στην σκέψη του Γιάννη η προβολή του μπουρδελοcivic που καβαλάει , γιατί απλά δεν το θεωρεί και κάτι άξιο λόγου. Αν ήτανε κάποιο TYPE R ή κανά S2000 να το συζητούσαμε το θέμα. Αλλά τελικά από ότι βλέπει ο Γιάννης , μόνο για την πλάκα ήμαστε εδώ μέσα. Οπότε και στην πλάκα το παίρνει το όλο Thread που ουδέποτε ζήτησε να ανοιχτεί.
Αυτά τα ολίγα προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top